Навигация
Реклама
Реклама

Історія Ласпі: відпочинок в Бухті Ласпі, відпочинок в Ласпі, відпочинок в Криму

2012 р напередодні Нового 2012 року в комплексі   «Бухта Мрії»   подарував своїм гостям новий критий басейн з морською водою 2012 р напередодні Нового 2012 року в комплексі «Бухта Мрії» подарував своїм гостям новий критий басейн з морською водою.

2011 р Комплекс апартаментів «Бухта Мрії» отримує сертифікацію готелю. У комплексі проходить міжнародна конференція енергетиків-атамщіков.

2010 р бухті Ласпі відкриває свої двері новий Своременного готельний комплекс «Бухта Мрії» . Найбільший комплекс апартаментів на березі моря в Криму, що складається з 11 корпусів розрахованих на 9-ти бальна землетрусу. Кожен корпус оснащений двома ліфтами, які функціонують з паркінгу. Широкі панорамні вікна, центральне кондиціонування, власний пляж, два басейни з прісною і морською водою, закрита територія ось, що приваблює відпочиваючих сюди.

2010р. Журналісти повідомляють, що на території колишнього пансіонат «Мис Айя», відчуженого за тіньовими схемами, почалося будівництво кримської резиденції родини Януковича. Журналісти відразу ж дали їй назву - «Кримське Монте-Карло».

2006 р Почалося будівництво на березі Ласпинской бухти готельного комплексу «Бухта Мрії».

1982 Відкриття нових капітальних корпусів піонерського табору «Ласпі».

1972 г. Відкриття нової дороги Севастополь - Ласпі - Форос - Ялта. Завдяки цій події Ласпі починає розвиватися як курорт.

1967 р Ласпинской бухті проведена операція «Іхтіандр». Цей науковий експеримент був спрямований на вивчення можливостей тривалого перебування людини під водою. Проходив він два тижні тривали вони більш 330 годин під водою. Вперше в світі жінки-Акванавт проходили випробування в підводному будинку-лабораторії.

1957 р Піонер табір «Ласпі» приймає в червні перших 100 дітей на оздоровлення, яких привезли на курорт катерами.

1928 г. Проводилися археолгіческіе розкопки на схилах гір, що оточують Ласпінськую бухту. Вченим з МГУ відкрили кілька стоянок первісних людей.

1917 г. 19 січня представлений план по створенню унікального міста-саду і курорту маєток «Ласпі». Проект охоплював створення унікального комплексу по сохранінію кримвкой природи, в той же час пропонував створення дачних поселень. На жаль, через зміну влади проект так і не був воплошен в життя.

1804 р Господарем і засновником маєтку «Ласпі» стає француз Рувье. Він планував розводити тут виноград, з метою подальшого виноробства.

1790 р Сильне землетрус біля узбережжя Криму, призвело до того, що всі джерела, які були в Ласпі пішли під землю. І місце стало малопридатним для житла.

до 1790 р У Ласпі налічується кілька невеликих поселень.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.