Навигация
Реклама
Реклама

Карадазький заповідник - Путівник вікімандри Wikivoyage

 1. Історія [ правити ]
 2. Флора і фауна [ правити ]
 3. Внески і пропуску [ правити ]
 4. Де зупинитися [ правити ]
 5. кемпінг [ правити ]
 6. Запобіжні заходи [ правити ]
 7. Село Сонячна Долина [ правити ]

Карадазький заповідник знаходиться на східному узбережжі Криму і займає територію вулканічного масиву Кара-Даг. При заповіднику створено музей природи і дві екостежкою: пішохідна та морська. відкрити карту

Велика частина гори Кара-Даг - це територія заповідника, самостійний туризм тут не вітається, необхідно купити вхідний квиток, що включає в себе офіційну екскурсію з провідником.

Історія [ правити ]

ландшафт [ правити ]

Флора і фауна [ правити ]

клімат [ правити ]

маршрутки Феодосія - Біостанції ходять регулярно, по маршруту проходять через Коктебель. Потрібно доїхати до кінцевої зупинки "Біостанція", розташованої на околицях селища Курортне.

Внески і пропуску [ правити ]

пам'ятки [ правити ]

12 Біостанція. Відділення інституту біології південних морів, штаб-квартира Карадазького природного заповідника.

12 Меморіальний парк-садиба Т.І. В'яземського (Парк Карадагской біостанції). Вільний вхід. Перші посадки дерев і чагарників в парку були зроблені після закінчення будівництва корпусів станції в 1915 році. Крім цієї історичної частини парку, що оточує лабораторний та адміністративний корпуси, є ще й нова частина, засаджена після будівництва дельфінаріумом в кінці 70-х років.
Всього в парку росте понад 100 видів місцевих (фісташка туполиста, ялівець, сосни кримська і Станкевича, різні глоди) і завезених рослин (ялиця, кедр, кипарис). Багато квітучих дерев і чагарників, що розпускаються по черзі практично протягом цілого року.

Є кілька туристичних стежок.

 • Пішохідний маршрут «Великий Карадаг» - гірський маршрут протяжністю 7 кілометрів з незабутніми видами на гори і Коктебельську бухту. Терміни прийому відвідувачів: травень - вересень. Вартість: дорослий - 300 руб, дитячий - 150 руб (2015).
 • Екологічна стежка імені доктора Т.І.Вяземского. Вартість: дорослий - 100 руб, дитячий - 50 руб (2015).
 • Морська екологічна стежка - на катері вздовж хребта Берегового, крихітні бухти змінюються грізними чорними скелями. Кращі пам'ятки - арка Золоті ворота, скеля Лев, грот Ревіння і Сердолікова бухта. Терміни прийому відвідувачів: травень-жовтень.

12 Карадазький морський акваріум . Два демонстраційних залу, де ви познайомитеся з 40 видами морських риб. Приймає відвідувачів в весняно-літній період з 9.00 до 18.00.

Де зупинитися [ правити ]

Помешкання для туристів [ правити ]

кемпінг [ правити ]

У глушині [ правити ]

Запобіжні заходи [ правити ]

1

Лисяча бухта. Залив між гірськими масивами Кара-Даг і Меганом. Узбережжя Лисячій Бухти між селищами Прибережне і Курортне малообжита і є відомим місцем відпочинку натуристів, хіпі та інших неформалів. Лисяча бухта знаходиться під гірським масивом Ечки-Даг. 2 Тиха бухта (в 4-х кілометрах на схід від селища). Бухта з усіх боків оточена височинами, тому море тут завжди тихе і спокійне, звідси і назва. Улюблене місце наметовиків. Беруть плату за проїзд автомобіля і за можливість розбити намет.

Село Сонячна Долина [ правити ]

3

Церква Іллі Пророка, вул. Чорноморська, 14А. Вважається, що це найстаріший із діючих храмів Криму: час його побудови - орієнтовно IX-XII ст. І за результатами археологічних досліджень він був зведений на місці ще більш раннього храму. Головна реліквія теперішнього храму - мармурова купіль IV-V століття, зроблена з капітелі античної колони, можливо, привезена з Константинополя. Храм спочатку був зроблений у візантійському стилі і належав грекам, які при турках були переселені в Приазов'ї в 1778 р А кілька років нахад перед входом до церкви була знайдена могила священика Петра, над якою була відновлена ​​кам'яна плита з написом: "Під цей плитою спочивали мощі священика Петра, вбитого турками в серпні 1771 року ". Згодом храм заново ремонтувався в 1904 і більш пізній в 1998 роках. 12 Винзавод «Сонячна долина» Церква Іллі Пророка, вул , Вул. Чорноморська, 23. ☎ +7 (36566) 35 3 30, +7 (36566) 35 4 44, +7 (978) 956-33-22. Винзавод заснований в 1888 році як виноробне маєток "Архадерессе" князя Горчакова, керував ж маєтком князь Лев Голіцин. Вирощувалися як місцеві сорти винограду Кокур, Ташла, Сари-Пандас, так і європейські сорти. Завод відомий такими унікальними винами, як "Чорний доктор" і "Чорний полковник". При дегустаційному залі відкрито музей, де представлені старовинні пляшки XIX століття, рідкісні документи і фотоматеріали про виробництво вина.

Є кілька видів екскурсій та дегустацій:

 • Екскурсія по сучасним цехах заводу первинного виноробства з подальшою дегустацією молодих столових сухих вин.
 • Екскурсія по старовинним Голіцинського підвалах «Архадерессе» з подальшою дегустацією 10 кращих зразків вин ТМ «Сонячна Долина». Проводиться на заводі витримки марочних вин і розливу "Архадерессе" в п. Мигдальне 4
 • Відвідування штолень для витримки марочних вин, розташованих в надрах Елтігена.
 • Ретро-дегустація при свічках.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.