Навигация
Реклама
Реклама

Коктебель | тиха бухта

Місцезнаходження:

поблизу Коктебеля, зі сходу від мису Хамелеон

Мабуть, немає більш прекрасного відпочинку, ніж відпочинок «дикуном»: гречана каша, приготована в казанку на багатті, прохолодний вечірній пісок, невідомо як пробрався в намет, морський захід, що пробуджує найприємніші почуття з легким нальотом романтики, і шум хвиль добу безперервно Мабуть, немає більш прекрасного відпочинку, ніж відпочинок «дикуном»: гречана каша, приготована в казанку на багатті, прохолодний вечірній пісок, невідомо як пробрався в намет, морський захід, що пробуджує найприємніші почуття з легким нальотом романтики, і шум хвиль добу безперервно. Казка, та й годі! Однак відчути єднання з Природою можна далеко не скрізь. Так уже склалося, що кожна клітинка Кримського півострова поцяткована розважальними центрами, ресторанами, барами, атракціонами, готелями, фешенебельними готелями та іншими закладами для тих, хто любить відпочивати шумно, весело і з комфортом. Втім, «дикунам» зневірятися не варто, адже на кримській землі залишилося ще пару нескорених цивілізацією місць. Одним з таких затишних куточків є коктебельська Тиха бухта.

Любителі «дикого» відпочинку і прихильники філософії нудизму облюбували це місце давно і надовго. Відсутність розважальних закладів з лишком окупає піщана коса, на якій можна весело пограти в тарілку або поганяти м'яч, а також Краб-камінь. Ця мініатюрна скеля розташована приблизно в кілометрі від берега прямо по центру Тихої бухти. Кажуть, там мешкає неймовірну безліч мідій. Цілком можливо, що полювання за цими морськими мешканцями закінчиться для вас вишуканим вечерею, який зможе посперечатися з трапезою в самому шикарному ресторані.

Від простору, який оселився над Тихою бухтою, просто перехоплює дух! Тут напрочуд Від простору, який оселився над Тихою бухтою, просто перехоплює дух урочисто і добре. Можна вдосталь милуватися кіммерійської землею, кидати повні захоплення погляди на морську гладь і задумливо вивчати коричневі пагорби, в яких глибоко засіли яри, проточенние водними потоками. З тихої бухти відкривається панорама зламаного силуету Карадага . Якщо поглянути на всю цю красу з висоти, то древній вулкан постане перед вами в образі гігантського ящера, недбало зігнувшись свій хвіст.

Розповідаючи про Тихій бухті, не можна не обмовитися бодай кількома словами про «динозаврик», якого в миру називають мис Топрах-Кая. Якщо говорити російською мовою - мис Хамелеон. Дуже часто на картах цей врізається в море шматочок суші називають мисом Юнги або Табірним. Дивно, адже ніяких таборів тут і близько немає. Втім, це справа картографів. Нам же дістається найприємніше - споглядати красу цієї пам'ятки Криму .

Мис Хамелеон, як величезна доісторична тварина, Плюхнувшись в воду, розділяє дві бухти - Тиху і Мертву. Не лякайтеся, остання названа Мертвою лише тому, Мис Хамелеон, як величезна доісторична тварина, Плюхнувшись в воду, розділяє дві бухти - Тиху і Мертву що навіть в шторм тут надзвичайно тихо. Говорячи про Хамелеоне, варто сказати, що, мабуть, немає такої пам'ятки України , Яка змогла б зрівнятися з мисом по спектру кольорів. Кожну годину миc Хамелеон різний, він відливає то рожевим, то синім, але ніжно-бузковим в залежності від того, яким боком повернуто до нього сонечко і наскільки багато в коктебельському небі хмар, що нагадують повітряні тістечка.

Якщо ви вирішите заночувати в Тихій бухті і довірите свій сон цієї пам'ятки Коктебеля , Мис Хамелеон відплатить вам за довіру тією ж монетою, продемонструвавши самого себе в повній красі. Цікаво, що фотографію на тлі цього «хитрого» мису хочуть забрати з собою на батьківщину сотні туристів. Саме тому щороку на спинку Хамелеон ступає величезна кількість ніг. Стоячи тут, на вершині, відчуваєш неймовірний приплив сил і намагаєшся жадібно втягнути носом аромати, що витають над Тихою бухтою. До речі, тут, в поле поблизу бухти був знятий фільм «Людина з бульвару Капуцинів». Погодьтеся, в реальності Тиха бухта набагато прекрасніше, ніж фанерний містечко дикого Заходу, колись стояв на цьому місці.

Як дістатися:

піша прогулянка не тільки зміцнить Ваше здоров'я, а й подарує Вам незабутні враження від навколишніх краєвидів

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.