Навигация
Реклама
Реклама

Кращі пляжі бухти Інал. Селище Бжід. Фото, опис, відгуки

 1. «Перший» пляж бухти (готель «Парус»)
 2. Пляж «Другого ділянки»
 3. Берег на «Третьому ділянці»
 4. «Четвертий» пляж Інала
 5. «П'ятий» (Блакитна бухта)
 6. Пляжі на мапі бухти Інал

Ті, хто рухалися з Геленджика в Джубгу на машині, знають поворот з покажчиком «бухта Инал». Пляжі, причому досить незвичайні - ось чим оточений селище з моря. Територія гавані розбита на п'ять фрагментів - ділянок, за якими здійснюють догляд відомчі бази відпочинку . Мова про упорядковані купальні зони, де є все необхідне для того, щоб в кінці відпустки вимовити заповітні слова - «А що? Мені сподобалося!"

«Перший» пляж бухти (готель «Парус»)

На північно-західній стороні ми помітимо зручну локацію першої. Вона так і називається, що видно із заголовка. Тут «правлять балом» турбаза ГЕМК і готель «Парус». Щоб дістатися сюди, слід подолати довжелезний спуск з гори - пройти повз інших, більш дрібних туристичних комплексів бухти Інал. Є ще і нижня доріжка, вона повідомляє з морським берегом пансіонати та гарний готель . Головний орієнтир - джерело блакитної глини, його ви не пропустіть.

Yan_Яни4 © Google Фото

На поверхні, що складається з гальки середнього розміру, вам будуть доступні шезлонги, парасольки від сонця, дерев'яні містки, водний екстрим, імпровізовані роздягальні. Відстань від «старту» до «фінішу» - 400 м. Ширина скрізь різна - від 15 до 135 м. Справа в тому, що в певній точці пляж зливається з «площею», брукованої тротуарною плиткою. Та забудована розважальними закладами, навіть нічними. Щоб не повторюватися вкажемо, що на цей галасливий п'ятачок виходить на наступний пляж.

Пляж «Другого ділянки»

Цікаві сюрпризи готує купальщикам бухта Инал. Пляжі селища, про які піде мова далі, виходять як би на лагуну. Відрізок кромки, що запам'ятовується великими валунами і гранично чистою водою, ми зустрічаємо на у «розважальної площі» - спуску з пансіонату «Акваторія». В ширину у нього найбільші параметри, але тільки на північно-західному кінці - це видно навіть на фото.


Олександр Кондаков © Google Фото

На схід від, навпаки, є різке звуження - за струмком Малий Бжід галькові «покриття» всього 6 м. Якраз тут проходить огорожу бази відпочинку «Інфанта», затребувана в Туапсе . Зазначимо на граничну близькість до зарослої лісом горі і водорості в струмку. Тепер про інфраструктуру. Надувні батути, навіси, парасольки літніх кафе, роздягалень немає. Протяжність пляжу - 325 м, до нижнього відрізка лівої «гілки» вул. Морський.

Берег на «Третьому ділянці»

Гучна прибережна рекреація з таким ім'ям починається відразу за попереднім і закінчується точкою, в яку веде неакуратний прохід з просторою туристичної садиби. Будьте тут гранично уважними.

На середній ділянці цього пляжу бухти Інал берег володіє невеликим миском. Основна відмінність від попередніх - довжина. Вона дорівнює вже одному кілометру. Фактично Третій уч-к виводить курортника в південно-східний «півколо» затоки.

Тут стабільна ширина купального Рів'єри - 20-25 м, а візит стає все більш горизонтальним, адже на південний схід від починаються вже мілини химерної форми. Приходьте туди з дітьми. Описаний ділянку для морського відпочинку дорівнює 725 м.

«Четвертий» пляж Інала

Починається він з нижньої точки вулиці Лазурній і доходить до перших околиць села Бжід, найгаласливішого місця Блакитної бухти з її турбазами. Паралельно йде територія «радянської» баз відпочинку «Схід» і «Гірське повітря», а ближче до однойменної річки - двох інших готельних закладів. Зручні стежки спустять вас з крутого схилу від кожного з них.

Четвертий уч-к найбільший, він тягнеться майже на 2 км - до пляжу Inal Hotel (його правобережжя). Відрізняється наявністю лагуни - великий мілини. Про неї варто розповісти окремо. Вона починається ближче до селища Бжід, маючи найдрібніші місця прямо на просторі гирла однойменної річки (це вже П'ятий ділянку). Щоб зайти в цій акваторії по шийку, йти доведеться від 40 до 70 м.

Щоб зайти в цій акваторії по шийку, йти доведеться від 40 до 70 м

Роман Глухів © Google Фото

Дно її проглядається добре, так як вода на кордоні Інала і Бжіда прозоріше, ніж навколо. Однак пляж цей найбільш вузький (7-10 м). Простора частинка - лише під вул. Блакитної. Все, що ви тут знайдете - пару навісів і пам'ятник моторному човні «Утес» (нагорі). Порожнеча, мабуть, і послужила тому, що водичка тут залишилася прозорою на Інал.

«П'ятий» (Блакитна бухта)

Даний куточок для водних процедур знаходиться ще ближче до Джубга . Його крихітне простір вклинюється в західну частину Блакитної бухти. Воно підзвітне Inal Hotel. «Родзинка» курортного урочища - форма, це заливчики з майже змикаються сторонами. Сюди веде вул. Газовиків - за «Червоним вітрилом» йдіть до «верхів» готелю «Інал».

Тимофій Румянцев © Google Фото

Берег повторює вигини штучно створених заливчик в гирлі Бжіда - вони, до речі, перетворені в фешенебельні яхт-порти. Тут присутній найбільше ознак розкішного комфорту . Бжід надає вам право на користування:

 • кабінками-роздягальнями;
 • послугами 11 кафе (більшість розважальні, працюють до ночі);
 • 10 магазинами та торговими развалами (продуктовими та іншими);
 • туалетами;
 • човновою станцією (човни, гідроцикли, катамарани);
 • прокатом шезлонгів і парасольок;
 • різними корпусами готелю «Інал».

Залишається пояснити, що ширина пляжу штучно збільшена за рахунок боргових споруд. «Природна» ж його частина тулиться до огорожі ДО «Туапсе» (колишня «Блакитна бухта»). Галька тут дрібна, а спуск і захід у воду пологий, поступовий. Приїжджайте, в загальному!

Пляжі на мапі бухти Інал


Всі названі водні урочища ви вже можете почати досліджувати - вони є на фото. Пляжі в бухті Инал мають тільки позитивні відгуки. Сімейні туристи і романтичні парочки просто обожнюють мілини цього селища Краснодарського краю. А ще всім подобаються затишні кафешки, влаштовані прямо не березі моря. Тут здорово!

Мова про упорядковані купальні зони, де є все необхідне для того, щоб в кінці відпустки вимовити заповітні слова - «А що?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.