Навигация
Реклама
Реклама

Ласпі

  1. Ласпі
  2. Бухта Ласпі - поєднання природної краси з високим рівнем комфорту
  3. Кому варто вибирати такий відпочинок?
  4. «Кенеш-Тур» - це кращі готелі Ласпі і доступні ціни

Ласпі   Готелі в Ласпі нададуть розміщення і харчування за вигідними цінами

Ласпі

Готелі в Ласпі нададуть розміщення і харчування за вигідними цінами. Відпочинок в цій бухті запам'ятається надовго яскравими враженнями, адже це одне з найкрасивіших місць кримського узбережжя. Місцева природа зачаровує туристів своєю красою, унікальністю і багатогранністю. Колір води в бухті дивний - він відливає неповторним смарагдовим відтінком, повітря насичене приємним ароматом ялівцевих гаїв. Така атмосфера безумовно приваблює багатьох мандрівників.

Але щоб відпочинок в Ласпі був по-справжньому приємним і вигідним, буде потрібна допомога фахівців. Туроператор «Кенеш-Тур» пропонує послуги злагодженої команди співробітників, які візьмуть всі турботи на себе.

Бухта Ласпі - поєднання природної краси з високим рівнем комфорту

Популярність Ласпі зростає завдяки таким пам'яткам, як кам'яний сад, заповідник «Мис Айя», Загублений світ, Мис Сарич і ін.

Відвідавши Ласпі, Ви вже не забудете ці унікальні місця. Море, повітря, і парки - все це красиво, чисто і свіжо. На окрему увагу заслуговують гірські маршрути, розташовані на цій ділянці - їх зможуть по достоїнству оцінити любителі альпінізму.

Також це містечко прославилося завдяки своєму широкому галькові пляжу. Ходити по ньому, та й просто лежати на такій поверхні не тільки приємно, але і корисно - на ступні ніг виявляється масажну дію. За рахунок цього:

  • тіло розслабляється;
  • покращується кровообіг;
  • лікуються деякі захворювання, наприклад, плоскостопість.

Приємному відпочинку на пляжах також сприяє сприятливий субтропічний клімат: духоти і спеки немає, адже повітря оновлений легким морським бризом. Навіть в зимові сезони температура тут рідко опускається нижче п'яти градусів.

Кому варто вибирати такий відпочинок?

Якщо Ви любите море, вирушайте в цю бухту, яка є одним з улюблених місць дайверів, так як надає відмінні можливості для вивчення підводного світу. Вода тут настільки чиста, що здається абсолютно прозорою, саме завдяки цьому дозволяє вільно вивчати життя морських мешканців південного узбережжя Криму.

Крім того, Ласпі стане відповідним рішенням для тих, хто вважає за краще відвідувати історичні та культурні пам'ятки. Тут на прямовисних скелях можна знайти залишки стародавнього храму, який був зведений ще в 10-15 століттях, різні середньовічні споруди, частково зруйновані, а також чудову стару каплицю.

«Кенеш-Тур» - це кращі готелі Ласпі і доступні ціни

Наша компанія організовує відпочинок на будь-який смак. Ми знаємо кращі готелі Ласпі, готові забезпечити туристам комфортне та близьке до моря житло. Бронювання номерів виконує без будь-яких націнок - тобто ви платите рівно ту вартість, яку запитує заклад.

Оформляйте заявку онлайн на нашому сайті kenesh.com!

Кому варто вибирати такий відпочинок?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.