Навигация
Реклама
Реклама

Лисяча бухта - найкраще місце для усамітненого відпочинку

  1. Особливості Лисої бухти
  2. Чим ще цікава Лисяча Бухта?
  3. Як дістатися до Лисої бухти?
  4. Де зупинитися неподалік:

Дикий пляж Лисяча бухта в Криму - це улюблене місце відпочинку нудистів, яке широко славиться як серед жителів країн СНД, так і далеко за їх межами. Одне з найчистіших місць південно-східного узбережжя щороку збирає тисячі туристів: прозоре море, дика природа і атмосфера свободи нікого не може залишити байдужим. Лисяча бухта - це те місце, куди хочеться повертатися знову і знову.

Свою назву знаменитий пляж отримав завдяки розташувався поруч пагорба, який сильно нагадує лисицю, яка п'є морську воду. До того ж скелі мають бурий відтінок, тому при заході сонця обриси лисиці здаються вельми правдоподібними.

Залив можна відшукати на карті поблизу міста-курорту Судак, бухта розташувалася між селищами Курортне і Прибережне. Затишний пляж вдало обступив гірський масив Ечки-Даг, який допомагає відпочиваючим з легкістю сховатися від літньої спеки і надає відмінне місце для усамітнення.

Дикий пляж Лисяча бухта в Криму - це улюблене місце відпочинку нудистів, яке широко славиться як серед жителів країн СНД, так і далеко за їх межами

Лисяча бухта - найкраще місце для усамітненого відпочинку

Особливості Лисої бухти

Головною особливістю пляжу виступає унікальна можливість безкоштовного відпочинку в екологічно чистій зоні в умовах незайманої дикої природи. Протяжність вельми широкого піщано-галькового пляжу становить близько 5 км, тому він з легкістю зможе вмістити безліч туристів.

[Wp_ad_camp_1]

Весь затоку умовно поділений на зони: Ямайка, Куба, Пікаділлі, Кіногородок, Нюша і багато інших «районів» збирають пліч-о-пліч всі національності. Багатьох туристів приваблює неформальна обстановка і веселе проведення часу.

Чим ще цікава Лисяча Бухта?

Крім прозорого теплого моря і приємного пляжу, затока приваблює відпочиваючих місцевими красотами. Гірський масив Ечки-Даг, одна з вершин якого досягає до 670 метрів у висоту, манить численними плато і вузькими стежками. Великою популярністю користується печера «Вухо Землі», яка йде вниз на глибину близько 100 метрів. А також кожен бажаючий зможе пройти по Карадагской екологічній стежці, де відкриваються чудові краєвиди на весь затоку.

Поруч з пляжем знаходяться 2 джерела найчистішої холодної води, а також недалеко від бухти є базар, тому кожному туристу переживати за спрагу і голод точно не доведеться. Лисяча бухта - це рай для умиротворення відпочинку без турбот і проблем.

Лисяча бухта - найкраще місце для усамітненого відпочинку

Як дістатися до Лисої бухти?

Щоб дістатися до заповітного пляжу, необхідно доїхати до міста Судак, а звідти вже за допомогою маршруток до селища Курортне. І також можна прокласти такий маршрут з міста Феодосія, тільки вийти доведеться на зупинці «Біостанція» і вже звідти пройти кілька кілометрів безпосередньо до затоки. У будь-якому випадку поїздка до Лисячій бухті не займе багато часу.

Фотографій Лисої бухти в Криму величезна кількість на просторах інтернету, але варто хоча б раз в житті спробувати особисто зануритися в ласкаве тепле море затоки і помилуватися місцевими красотами і вже відмовитися собі в задоволенні відпочивати тут регулярно буде неможливо.

Де зупинитися неподалік:

[Iframe id = 'hm_frame_1' src = 'https: //www.hakuna-matata.ru/objectsFrameProcessing/generateFrame? Id = 62' style = 'width: 100%;' onload = "window.addEventListener ( 'message', function (e) {if (e.origin! = 'https://www.hakuna-matata.ru') {return;} document.getElementById ( 'hm_frame_1'). style.height = e.data + 'px';}) »]

Last modified: 08.08.2017

Як дістатися до Лисої бухти?
Чим ще цікава Лисяча Бухта?
Ru/objectsFrameProcessing/generateFrame?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.