Навигация
Реклама
Реклама

Лисяча бухта в Криму - нудисти, намети, море

  1. Лисяча бухта в Криму

Оновлене: 2015-4-28

Олег Лажечников

156

Після 7-ми денного туристичного походу, пройшовши печерне місто Мангуп-Кале і Великий каньйон Криму , Ми вирушили до моря. Спустившись з гір, втомлені, зарослі і брудні, ми хотіли тільки одного, це відпочити і привести себе в порядок. А також скоріше дістатися до Лисої бухти, щоб закоптити свої тільця, отримавши бронзову засмагу.

Добравшись до Алушти ми зняли квартиру на добу аж за 200 грн (800р) за сімох людей. Ну ви напевно уявляєте, що це була за квартира. Однушка з меблями сталінської епохи, брудна і задушлива. При цьому самі господарі тулилися на балконі в той момент, поки ми в ній жили. Сумно і страшно, що деякі люди так погано живуть. І адже це курортне місто, де течуть грошові ріки. Одне радувало - вид з вікна. Але в 30 градусній спеці це мало рятувало. Вікна чомусь були заклеєні ватою. І тільки маленька кватирка радувала своїми подихами. З гріхом навпіл ми все помилися, в не менш брудною ванні. І з тваринної пристрастю розірвали 2 стиглих і соковитих кавуна. Після круп і сухофруктів в поході, це було справжнім блаженством. І вранці вирушили в Лису бухту.

Оновлене: 2015-4-28   Олег Лажечников   156   Після 7-ми денного туристичного походу, пройшовши   печерне місто Мангуп-Кале   і   Великий каньйон Криму   , Ми вирушили до моря

Алушта. Вид з вікна.

Лисяча бухта в Криму

Це такий наметовий табір на березі моря. Намети стоять на протязі декількох кілометрів. Місця там вже давно не дикі, але благо, що ще поки безкоштовні. Там є кафе, лавочки з їжею, в тому числі овочами і фруктами. Це зручно, так як не треба бігати через день в магазин за продуктами. Так само найголовніше там є, туалети! Інакше, де на пляжі задовольняти свої потреби? Не менш важливо, і наявність душових кабін. Дуже актуально після солоної води. Туалет варто 2грн (8р), душ 10грн (40р).

З'явилося багато негативних відгуків на кафе і продаються продукти, ми самі не користувалися, тому не можу ні спростувати ні підтвердити. Ми купували всю їжу в магазині в Курортному, благо всього півгодини ходьби.

Крим. Лисяча бухта.

Лисяча бухта

Пляж в Лисячій бухті. Крим.

Крим

Лисяча бухта. Крим.

Ще з розваг - гора Ечки-Даг, на яку можна злазити, статут зображати задоволеного тюленя. Або ж милуватися заходами, адже що може бути красивіше заходу на море ...

Захід в Лисячій бухті. Крим.

Крим

Захід в Лисячій бухті. Крим.

Контингент там зовсім різний. Від звичайних відпочиваючих з дітьми, до растаманів з барабанами. Так само багато зустрічається і нудистів в Лисячій бухті. Причому з різних верств суспільства: як приїхали на Таврії, так і на Nissan X-trail, як займаються йогою, так і попивають пивко. Головне, що все мирно сусідять один з одним. Нас же подібна ситуація анітрохи не бентежила, ми люди прості, толерантно ставимося до різних світоглядом.

Нудисти в Лисячій бухті. Крим.

Крим

Пляж в Лисячій бухті. Крим.

Одне тільки в Лисячій бухті погано. Це відсутність дерев, а значить і відсутність тіні. Точніше штук 20 дерев є, але вони звичайно ж зайняті тими, хто мешкає там тижнями. Тенту у нас теж з собою не було, ми ж в похід ходили і вага економили. Тому смажилися ми як курчата табака в цьому пеклі цілих 2 дні, не знаючи куди себе засунути, крім солоного моря! Після чого обвуглені ми поїхали до Феодосії і без проблем купили 7 плацкарт в той же день до Москви. І хто мені тепер буде говорити, що складно купити квитки в сезон ?!

Тільки врахуйте, що останнім часом з'явилася велика кількість негативних відгуків про Лисячій бухті: антисанітарія, злодійство і тд. Від себе можу сказати, ми цього не бачили, але це не означає, що цього немає. Якщо не впевнені, краще не їхати і пошукати щось ще. Хоча дійсно диких і чистих місць на Чорному морі вже давно немає.

PS Сподобалося місце? тоді подивіться Як дістатися до Лисої бухти . Гарного відпочинку!

Інакше, де на пляжі задовольняти свої потреби?
І хто мені тепер буде говорити, що складно купити квитки в сезон ?
PS Сподобалося місце?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.