Навигация
Реклама
Реклама

Новий світ | Зелена, Синя і Блакитна бухти

Місцезнаходження:

на узбережжі р Нового Світу

Дивлячись на огороджені скелястими горами-велетнями бухти Нового світла з найчистішими водами, тихо плещуться в такт диханню моря, неможливо не подумати про те, що, напевно, саме так повинен виглядати земний рай Дивлячись на огороджені скелястими горами-велетнями бухти Нового світла з найчистішими водами, тихо плещуться в такт диханню моря, неможливо не подумати про те, що, напевно, саме так повинен виглядати земний рай. Погляду відкриваються мальовничі морські пейзажі, заради яких щороку в Новий світ приїжджають туристи з усієї України та зарубіжжя.

Зелена, Синя і Блакитна бухти узбережжя Нового світу - це красиві місця, унікальні природні пам'ятки Криму , Оцінити які можна, тільки тут побував і скупавшись у смарагдових, синіх або блакитних ласкавих водах Чорного моря.

Як можна здогадатися, свої назви бухти Нового світла отримали через відтінків води, які їй надають вистилають дно сланцеві породи. Але є у них і дещо спільне - кришталева чистота, якої сьогодні можуть похвалитися далеко не всі туристичні пляжі. В іншому ж, у кожної з них своя історія.

Зелена бухта, на березі якої розкинулося селище - улюблене місце туристів, котрі сімейний відпочинок Зелена бухта, на березі якої розкинулося селище - улюблене місце туристів, котрі сімейний відпочинок. Зі сходу над нею гордо височіє гора Сокіл - найбільший кораловий риф в Європі висотою майже 500 м, а з заходу бухту обмежує різко кинувся вгору свою гостру вершину Коба-Кая, по якій проходить знаменита Голіцинська стежка . Глибина води в бухті збільшується дуже плавно, а медуз зовсім небагато. Саме в Зеленій бухті воліють відпочивати і купатися сім'ї з дітьми і більшість гостей Нового світла.

На захід від Зеленої розташована Синя, або Розбишацька бухта. Зі сходу вона обмежена горою Коба-Кая, а з заходу заснулим навіки «древнім драконом» - мисом Капчик . Берег Синьої бухти - це безладне скупчення масивних каменів, а величезна глибина починається відразу, тому тут наважуються купатися деякі туристи. Ця бухта має овіяну легендами історію. За старих часів тут пришвартовують свої човни і кораблі пірати - ізольованість бухти від широкого огляду робила її затишним місцем. Звідси і її друга назва - Розбійницька. В Синьої бухті і мисі Капчик ховали свої скарби пірати. Прекрасна панорама Синьої бухти відкривається з обвідної гору Коба-Коя Голіцинськой стежки і з мису Капчик.

На захід від Синьої знаходиться, напевно, найзнаменитіша - Блакитна бухта На захід від Синьої знаходиться, напевно, найзнаменитіша - Блакитна бухта. Прославили цей райський куточок узбережжя Нового світу не тільки прозорі, кришталево чисті води, красивий пляж і дивовижний краєвид: якщо дивитися з берега, зліва видніється гігантський ящір - мис Капчик, а праворуч величезний носоріг - гора Караул-Оба , Разом вони створюють фантастичну картину. Славу цій бухті приніс Микола II, який під час свого візиту в Новий світ в 1912 році побажав купатися і відпочивати саме тут. З тих пір бухту і пляж частіше називають Царськими. Перевагу відпочинку в Царській бухті віддають частіше молоді пари, це романтичне і красиве місце.

У Зеленій, Синьої та Блакитної бухтах можна не тільки викупатися і поніжитися під променями теплого сонечка. Тут можна покататися на всіляких видах водного транспорту, також під керівництвом досвідчених інструкторів проводяться захоплюючі екскурсії в підводний світ - дайвінг. Всі, хто приїздить на відпочинок в Новому світі знаходять собі заняття до смаку.

Мальовничі пейзажі, цікаві природні та історичні пам'ятки, чисті пляжі, неймовірно красиві гори, бухти, миси - ось чому збираються на відпочинок в Україні туристи нерідко вибирають саме Новий світ.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.