Навигация
Реклама
Реклама

Пляжі острова Хайнань: Санья, Дадунхай, Ялунвань

  1. Пляж бухти Санья
  2. Пляж бухти Дадунхай
  3. Пляж бухти Ялунвань
0

Острів Хайнань з усіх боків омивається Південно-Китайським морем, яке, як відомо, знаходиться в Тихому океані. Три найбільших бухти острова - Санья-бей, Дадунхай і Ялунвань. Я розповім вам про пляжах в цих бухтах.

Відразу зазначу, що всі пляжі на острові громадські, тому якогось їх поділу на типи або види тут немає. Тобто, наприклад, пляж бухти Ялунвань - це один дуже довгий пляж протяжністю кілька кілометрів.

Пляж бухти Санья

Відпочивають в цій бухті в основному китайці і європейці, росіян дуже мало.

У Санья-бей найдовший на острові пляж, його довжина близько 11 кілометрів. Він починається від парку «Край світу», проходить біля аеропорту, вздовж житлових будинків і готелів, закінчуючись близько штучного острова Фенікс. У Санья-бей найдовший на острові пляж, його довжина близько 11 кілометрів

Пляж піщаний, вхід в море теж. Пісочок світло-сірий, майже білий, дуже щільний, що особливо радує дітей, тому що з такого піску виходять відмінні замки! А ще по ньому можна покататися на великах і моторикш, і колеса навіть не будуть грузнути. На пляжі дуже багато маленьких крабиков, які бігають по піску, роблячи в ньому норки.

Берегова смуга дуже широка. На ній достатньо місця і для любителів активних ігор, і для тих, хто вважає за краще полежати на теплому піску, і для бажаючих пройтися уздовж моря на заході.

На пляжі є безкоштовні душ і туалет. За парасольки і лежаки, що належать «не вашому» готелю іноді можуть попросити заплатити (ціна близько 3-4 долари або 20-30 юанів), іноді дозволяють відпочивати на них безкоштовно. Мабуть, це залежить від настрою того, хто чергує на пляжі.

За відпочиваючими завжди спостерігають рятувальники.

Не можна сказати, що море тут прозоре, тому що в воді завжди висить дрібний пісок. Колір води - темно-синій, навіть ближче до сірого. У цій бухті вода нагадує Чорне море.

Уздовж усього узбережжя ростуть пальми та інші дерева. Під ними стоять лавочки і столики, щоб місцеві жителі могли відпочити, наприклад під час обіду, або просто сховатися від яскравого сонця.

Під ними стоять лавочки і столики, щоб місцеві жителі могли відпочити, наприклад під час обіду, або просто сховатися від яскравого сонця

Вранці на пляжі можна побачити тих, хто займається йогою, вдень тут збираються старички і розучують всякі танці, на заході часто проводяться весільні церемонії і фотосесії. Увечері дуже багато молоді збирається в численних кафешках, розташованих прямо на піску. Вони схожі на наші «літні кафе» в парках, тільки набагато більше і крім «бару» в них є ще й «кухня». Днем «їдальні» зазвичай закриті, а ось із заходом сонця буквально в десяти-двадцяти кроках від води на піску розставляють пластикові столи зі стільцями і кафе починає свою роботу. Їжа тільки китайська; замість меню величезний плакат з картинками готового блюда і його ціна. Наприклад, порція скляній локшини з креветками коштує близько 4 доларів (35 юанів).

Наприклад, порція скляній локшини з креветками коштує близько 4 доларів (35 юанів)

Всі пляжі в цій бухті розташовані через дорогу від готелів. Але в цьому немає нічого страшного і небезпечного, тому що у будь-якого готелю є наземний пішохідний перехід, тобто ви спокійно зможете перейти дорогу. У деяких готелях є підземний перехід, наприклад, в готелі Pullman.

З бухт Ялунвань і Дадунхай на пляж можна приїхати на автобусах № 25, 26. Проїзд з однією бухти в іншу коштує близько 1 долара (від 5 до 10 юанів в залежності від відстані). Можна приїхати на таксі, тоді оплата буде за лічильником. З Дадунхай до Санья-бей їхати хвилин 10-15, а з Ялунвань близько 40-50 хвилин. Ці автобуси їдуть уздовж моря, так що вийти можна в будь-якому місці де вам сподобається. Щоб опинитися на пляжі потрібно тільки перейти дорогу.

Пляж бухти Дадунхай

Ця бухта полюбилася російським туристам.

Пляж в Дадунхай довжиною всього 4 кілометри. Він знаходиться між двох гір, тому мені здається, що взимку вода тут має бути трохи тепліше, ніж в бухтах Санья і Ялунвань. Пляж в Дадунхай довжиною всього 4 кілометри

Пісок дрібний, світлий, розсипчастий, а не щільний, як в Санья-бей, по ньому на моторикше або велосипеді вже не покатаєшся. Пісок дрібний, світлий, розсипчастий, а не щільний, як в Санья-бей, по ньому на моторикше або велосипеді вже не покатаєшся

Вхід в море піщаний, майже всюди пологий. Але в деяких місцях прибережна дно розмило хвилями, і біля берега утворилися досить глибокі ями. Водичка блакитного кольору, прозора, з суспензією піску біля берега. Іноді при сильних хвилях з моря приносить на берег дрібну гальку і черепашки.

На пляжі є безкоштовні лежаки, парасольки, душ і туалети. Біля центрального входу на пляж (поруч з готелем Intime) знаходяться рятувальники.

А ось пальм на березі немає, так що сховатися в їх тіні не вдасться. Поруч з пляжем дуже багато кафешок, в основному з російськими назвами: «Київська Русь», «У Олени», «СРСР» та інші. Кухня в першу чергу російська і європейська, а вже потім китайська. Ціни цілком демократичні: борщ (до речі, дуже схожий на справжній) коштує близько 1,5-2 доларів (10-12 юанів).

Днем пляж в Дадунхай жвавий і галасливий, по ньому ходять торговці перлами, сувенірами і фруктами, гуляють і відпочивають натовпу галасливих китайців, які люблять голосно розмовляти, будувати замки з піску і фотографуватися. Днем пляж в Дадунхай жвавий і галасливий, по ньому ходять торговці перлами, сувенірами і фруктами, гуляють і відпочивають натовпу галасливих китайців, які люблять голосно розмовляти, будувати замки з піску і фотографуватися

На пляжі біля готелю Resort Intime грає скрипаль, під його музику дуже приємно розслабитися і полежати на теплому пісочку. А от увечері на пляжі тихо, тому що кафе знаходяться не прямо на піску, а трохи далі, так що шум розмов відвідувачів не чути, і можна прогулятися по берегу в тиші. На пляжі біля готелю Resort Intime грає скрипаль, під його музику дуже приємно розслабитися і полежати на теплому пісочку

Готелі, розташовані на першій береговій лінії, мають свою територію на пляжі, але вона ніяк не обгороджена. Оскільки всіма пляжами володіє держава, вас ніхто і ніколи не вижене з лежаків, навіть якщо вони належать готелю, в якому ви не живете. Так що можете вільно переміщатися по всьому пляжу і розташовуватися на будь-яких вподобаних вам місцях.

На пляж бухти Дадунхай з бухти Санья-бей можна дістатися на автобусі № 2, 4, 8; їхати близько 10-20 хвилин. З Ялунвань - № 15, 25, 29, 24; дорога займе 40-50 хвилин. Проїзд обійдеться в 1 долар (5-10 юанів); якщо на таксі, то оплата за лічильником. Зупинка «Бухта Дадунхай» або «Summer Mall». Від будь-якої зупинки до пляжу йти 5-10 хвилин, можна пройти через територію будь-якого готелю першої лінії.

Пляж бухти Ялунвань

Це найдорожча і розкішна бухта на острові. Тут відпочивають люди, які віддають перевагу тихий і безтурботний пляжний відпочинок.

Море в бухті дуже спокійне, тому вода чиста і прозора. У деяких місцях дно видно на глибині до 7-10 метрів.

Протяжність пляжу - близько 7 кілометрів, ширина берегової смуги - метрів 50. Пісок світлий, м'який і теплий.

На пляжі все розташовує до повного релаксу: немає галасливих торговців, кафешок, суєти і криків. Місцеві жителі сюди практично не приїжджають. Для мене тут ну просто надто тихо і безлюдно.

Трохи жвавіше біля готелю Lan Resort, тому що там можна взяти напрокат обладнання для дайвінгу, покататися на банані і інших пляжних атракціонах:

  1. занурення обійдеться в суму від 65 до 140 доларів (450 до 900 юанів). Програми різні: затонуле судно, коралові рифи, професійне занурення;
  2. катання на скутері (тільки з інструктором) - 23 долари (150 юанів) за 15 хвилин;
  3. покататися на банані - 15 доларів або 150 юанів;
  4. рибалка на човні - 60 доларів або 400 юанів, на спеціально обладнаній човні - 153 долари (1000 юанів);
  5. морська прогулянка на човні з прозорим дном (для перегляду морського дна) - 33 долари (220 юанів).

На першій береговій лінії - мережеві готелі-пятізвезднік, що мають «свій пляж». Він обладнаний парасольками і шезлонгами і обов'язково має власний рятувальний пункт. Але, як я вже говорила, це лише умовності, територіального поділу, звичайно ж, немає. Відпочивайте і купайтеся в тому місці, де вам захочеться.

За лежаки доведеться заплатити від 4 до 7 доларів (30 до 50 юанів); вартість залежить від близькості до води: чим ближче до моря, тим дорожче. Душі і туалети безкоштовні.

Якщо ви живете в іншій бухті, то на пляж Ялунвань можна дістатися за 5-10 юанів на автобусі № 15, 25, 29 (вони йдуть з Саньї через Дадунхай) або на таксі - оплата по лічильнику. Ціна автобуса і таксі залежить від дальності поїздки. З Санья-бей їхати близько 40-50 хвилин, з Дадунхая 20-30. Вийти краще на Центральній площі, звідси найпростіше потрапити на пляж.

Взято звідси: джерело: http://travelask.ru/china/Hainan/plyazhi

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.