Навигация
Реклама
Реклама

Про Бухті Инал

Чим приваблює Бухта Чим приваблює Бухта?

Бухта Інал - екологічно чистий, мальовничий курорт в Туапсинському районі Краснодарського краю і вона надзвичайно популярна серед курортників в районі Туапсе. Розташована всього в 10 км від Джубги.

Море тут чисте і спокійне, з дуже красивим, майже середземноморським кольором, пляж досить великий, широкий і довгий. Він складний з дрібної гальки і вважається одним з найбільших пляжів подібного роду в Європі.

Клімат переходить від середземноморського до вологого субтропічного.

Курортний сезон в бухті Инал починається з 20-25 травня і триває по 20-25 вересня.
В цей час погода в бухті Инал найбільш комфортна для відпочинку і оздоровлення. Середня денна температура - + 20С- + 24С.

У радянські часи Инал отримав «широку популярність у вузьких колах»: цей чудовий курорт був дуже популярний, але потрапити сюди міг не кожен, для цього була потрібна путівка від профспілки. З економічними перетвореннями 90-х рр. в країні Бухта стала відкрита для всіх бажаючих, а її вигляд і інфраструктура помітно змінилися: з'явилися обладнаний пляж, магазини, ресторани.

Сьогодні в Іналь можна чудово відпочити і з сім'єю, і у веселій молодіжної компанією.

Поєднання сприятливих кліматичних умов, відсутність промислових підприємств і приватного сектора, і головне - поклади цілющої блакитної глини - роблять бухту Инал чудовим місцем для відпочинку і оздоровлення.

На невеликій відстані від берега моря тягнеться щось на кшталт справжнього селища, який утворюють численні бази відпочинку, Готельні комплекси і котеджі, розташовані в природному гірському лісі, багатим флорою з переважанням реліктових дерев і чагарників хвойних порід.

Цей курортний селище буквально вбудувався в гірський ліс, так що мікроклімат і повітря в Іналь самі відповідні завдяки смерекам, сосен і ялівцевим заростях.

Історія

Існує старовинна місцева легенда, безпосередньо пов'язана з бухтою Інал. У цій історії розповідається про двох сусідніх племенах, які сильно ворогували між собою. Одним керував князь Инал, у якого була красуня дочка, а у глави іншого племені ріс син. Подорослішавши, молоді люди зустрілися і полюбили один одного. Коли юнак таємно прийшов в сусіднє плем'я на побачення, то був схоплений, а його кохана благала князя Інала не губити молодої людини. В результаті два племені помирилися, об'єдналися і почали вести спільне господарство в бухті, яка згодом стала носити ім'я князя.

пляж

Пляж в Іналь не природний, а створений спільними зусиллями краснодарських організацій Пляж в Іналь не природний, а створений спільними зусиллями краснодарських організацій. Його довжина становить приблизно 5 км, що робить його найбільшим в Європі штучним мелкогалечним пляжем. Тут зручний пологий вхід у воду без великих каменів і скелястих ділянок, що немало важливо для самих маленьких відпочиваючих на курорті.

Ще одна приваблива особливість бухти - лікувальні грязі, які тут знаходяться. З гори в Бухті виходить пласт блакитної глини, утворюючи невеликі озера, заповнені цілющою гряззю, в яких можна приймати оздоровчі ванни.

На відміну від звичайних чорних грязей, тутешня глина - блакитного кольору, і вона знаменита своїм антисептичним ефектом, який добре допомагає при проблемах зі шкірою На відміну від звичайних чорних грязей, тутешня глина - блакитного кольору, і вона знаменита своїм антисептичним ефектом, який добре допомагає при проблемах зі шкірою. Глиняні пласти спускаються прямо в море, і прямо на пляжі облаштований невелика водойма для того, щоб приймати ванни.

Різні спа-салони використовують її в процедурах по оздоровленню організму. Про цілющі властивості цього чуда природи знають багато людей, які відпочивали раніше в бухті, і ті, які ніколи тут не були. Вони їдуть саме в це місце, щоб скористатися даром природи і оздоровитися. Грязьові ванни відпочиваючі приймають біля підніжжя гори в невеличкому озерці. Потім змивають бруд в море, посилюючи лікувальний ефект.

Блакитна глина, вважається не тільки лікувальною, але і володіє омолоджують властивостями. Через таких процедур морська вода приймає блакитний відтінок.

Навіть найдешевший відпочинок здасться казковим, так як саме це місце - райський куточок. А якщо вибрати базу з хорошими умовами проживання і різним сервісом, то насолоду збільшується в багато разів. Немає тих туристів, які залишилися б незадоволені перебуванням в бухті. Инал надовго залишиться у вашому серці!

Розміщення

База відпочинку «Вікторія» - 500 метрів від моря.

Готельний комплекс «Вілла-Алла» - 200 метрів від моря.
База відпочинку « Автокемпинг на Першому » - 150 метрів до моря.Чим приваблює Бухта?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.