Навигация
Реклама
Реклама

Світ пригод »Туристичні маршрути Криму. Лисяча Бухта

  1. мис Зюк
  2. мис Фіолент

Лисяча бухта - затока Чорного моря між гірськими масивами масивами Кара-Даг і Меганом

Лисяча бухта - затока Чорного моря між гірськими масивами масивами Кара-Даг і Меганом. Узбережжя Лисої бухти між селищами Прибережне і Курортне малообжита і є відомим місцем відпочинку натуристів, хіпі та інших неформалів. Лисяча бухта знаходиться під гірським масивом Ечки-Даг .

Протяжність Лисячої бухти складає приблизно 4 - 5 кілометрів. Рельєф узбережжя Лисої бухти - порізаний, перепади висот дуже значні, складають сотні метрів. Безліч плато, пагорбів і скель. У районі гори Ечки-Даг знаходяться два джерела ( «Верхній джерело» і «Нижній джерело»), знамените «Вухо Землі» - печера глибиною понад сто метрів. У Лисячій бухті знаходиться один з найбільш відомих пляжів натуристів на всьому Південному Березі Криму.

У Лисячій бухті знаходиться один з найбільш відомих пляжів натуристів на всьому Південному Березі Криму

Сама бухта є частиною регіонального ландшафтного парку Лисяча бухта - Ечки-Даг, створеного в 2008 році площею 1561 га. Природний парк являють собою пам'ятник природи, розташований неподалік від згаслого вулкана Кара-Даг і висунутого далеко в море мису Меганом. Ці місця були заселені людьми ще з часів глибокої давнини.

Ці місця були заселені людьми ще з часів глибокої давнини

На території Лисої бухти були знайдені різні артефакти, такі як наконечники стріл, уламки знарядь праці і стоянки мисливців, які відносяться до середнього неоліту (їх вік коливається в діапазоні від 40 000 до 100 000 років). Постійне населення жило в тутешніх місцях також в епоху мезоліту (приблизно 8000 років тому) і бронзового століття (3000-4000 років до нашої ери).

З цими місцями пов'язані красиві кримські легенди Ечкидаг - Козина гора і Антар .

Подивитися Лису бухту на карті.

Як дістатися.

Треба сісти на будь-який автобус, який буде проїжджати селище Щебетовка, що знаходиться між Судаком і Феодосією, недалеко від Коктебеля. Від Щебетовки треба дістатися автобусом до селища Курортне і вийти на берег. І далі направо по берегу йти до наметового містечка приблизно хвилин 30.

Якщо ви поїдете на машині, то вам треба повернути праворуч на ґрунтову дорогу, не доїжджаючи до селища Курортне. А там вже їхати поки не упретеся в берег моря. Слід врахувати тільки той момент, що на звичайній машині проїзд буде скрутний, дорога ґрунтова, і її стан тільки погіршується.

Слід врахувати тільки той момент, що на звичайній машині проїзд буде скрутний, дорога ґрунтова, і її стан тільки погіршується

мис Зюк

мис Меганом

мис Фіолент

Бухти Провато і Двухякорной

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.