Навигация
Реклама
Реклама

Веселе (Судак)

  1. Інфраструктура селища Веселе
  2. Пляж селища Веселе
  3. Ціни в селищі Веселе
  4. Як дістатися до Веселого

Курортне селище Веселе знаходиться в 10 км. від судака в сторону Алушти . Це не найвідоміше і не найпопулярніше місце відпочинку в Криму. Знаходиться селище в 4 км. від моря, переплюнув в цьому навіть Андріївку . Так що, якщо їдете у відпустку з маленькими дітьми, буде, мабуть, не дуже зручно. І запам'ятається вам відпочинок тільки нескінченними прогулянками (пішки або на автобусі) до пляжу і назад.

Але тим, хто шукає варіант для відокремленого, спокійного відпочинку, Веселе підійде як не можна краще. Навіть в розпал сезону тут немає такої кількості туристів як в сусідніх Судаку, Коктебелі , Феодосії і новому Світі .

Інфраструктура селища Веселе

В першу чергу відпочиваючих цікавить житло. У Веселому можна зняти кімнати або будинок в приватному секторі, але майте на увазі, що всі варіанти будуть не ближче 4 км. від пляжу, ви пам'ятаєте, що селище розташувався на віддалі від берега? Але - є кілька варіантів розміщення, не в самому селищі, а на березі Веселівської бухти. Хоча їх небагато, але вони існують. Це бази відпочинку Аквамарин, Sun Bay, у Сан-Санича і Ельмаз, пансіонат Маріаніда. Зрозуміло, що чим ближче до моря, тим далі від основної цивілізації. А її в селищі і без того не багато.

У селищі є кілька магазинів, кафе, ресторанчики, шашличні, дитячі атракціони. В-общем, важливо розуміти, що Веселе туристи помітили всього кілька років тому. І інфраструктура тільки налагоджується. Не за тим сюди їдуть люди, а за спокоєм і самотою.

На екскурсії можна відправитися в сусідні Новий Світ, Судак, і т.д. За більш активними розвагами - туди ж. До Нового Світу, до слова, можна прогулятися по мальовничій стежці пішки.

Пляж селища Веселе

Найголовніша перевага Веселого - пляж - один з кращих в Криму. Мало того, що він широченний і тягнеться майже на 3 км., Так ще і тут ніколи не буває натовпів туристів. Завжди вільно, привільно і комфортно. При цьому, пляж обладнаний кабінками, парасольками і шезлонгами.

Пляж складається з суміші сланцевого піску і дуже дрібного гравію. Текстура приємна, спеціальне взуття не потрібно.

Курортне селище Веселе знаходиться в 10 км

Веселовська бухта

Ціни в селищі Веселе

Ціни тут на порядок нижче, ніж в сусідніх більш популярних курортних селищах. Найдешевше обійдеться відпочинок в приватному секторі, пансіонати і турбази все-таки тримають планку вище. Але і послуг пропонують більше. Чим ближче до пляжу, тим дорожче житло. Є і зовсім скромні і дуже дешеві варіанти - на віддалі від берега, з вуличним душем і туалетом.

В кафе і закусочних теж цілком адекватні для мініатюрного селища ціни.

Як дістатися до Веселого

з аеропорту або з автостанції Сімферополя сідайте на автобус до Судака, і вже звідти - з автостанції - до Веселого. Як бачите, не дуже зручно. Крім того, в розпал сезону автобуси в Криму ходять заповнені вщерть. Так що, або комфорт, або економія.

Корисні посилання:

Дешеві перельоти в Сімферополь

Від пляжу, ви пам'ятаєте, що селище розташувався на віддалі від берега?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.