Навигация
Реклама
Реклама

Веселовська бухта (Крим, Судак): відпочинок, відгуки, фото, пляж, опис

  1. Де знаходиться бухта в Криму?
  2. Веселовська на мапі Криму
  3. З історії походження: стара фортеця
  4. Чим цікавий відпочинок в Веселівської бухті?
  5. Мальовничі околиці: пляжі і не тільки
  6. Як дістатися (доїхати)?
  7. Туристу на замітку

Деякі куточки Криму через особливості розташування відрізняються найнесподіванішими природними і кліматичними умовами. Так виникають кримські «Африки» і «Рив'єри». До числа таких незвичайних куточків належить бухта біля села Веселе, умовами більше нагадує не Чорне, а Середземне море.

ЗМІСТ

Де знаходиться бухта в Криму?

В її найменуванні укладена досить злий жарт, що дозволив зіграти зі своїми гостями Крим. Веселовська бухта на ділі розташована досить далеко від с. Веселе - в 4 км. Воно є зовсім не приморським, а гірським, розташовується на досить значній висоті над рівнем моря. З прибережних селищ найближче розташований Новий Світ , А найближче місто - Судак. Недалеко знаходиться також знаменитий Царський пляж.

Веселовська на мапі Криму

відкрити карту

З історії походження: стара фортеця

Освіта бухти - результат роботи природи. Подібних заток на кримських берегах чимало. Миси і гори надійно закривають її від холодних вітрів - клімат тут майже ідеальний і є скоріше субтропічним. Тут рідко бувають морози взимку і сильна спека влітку, а вологість повітря комфортна для дихання, так що відпочивати можна цілий рік.

Люди оцінили бухту ще в давнину. За відомостями вчених заселена вона була за пару сотень років до початку нашої ери. В середні віки тут існувала фортеця, залишки якої нині є найбільш відому місцеву історичну пам'ятку. вона називалася Кутлакська (Асандра ), Бо Тобі так було стара назва села - Кутлак.

Чим цікавий відпочинок в Веселівської бухті?

Відгуки відпускників відзначають Веселовський бухту як місце, куди слід їхати на відпочинок любителям тиші і спілкування з природою. поблизу знаходиться заказник «Новий Світ» , Рослинність в околицях дуже багата. У числі іншого вона корисна для здоров'я - до складу входить багато хвойних дерев і чагарників (кілька видів сосни та ялівцю), що насичують повітря фітонцидами. Дві долини в околицях називаються Рай і пекло - все через особливості тутешньої флори. У першій все росте вгору, кожна травинка і гілочка відрізняються прямотою, правильністю форми. Відгуки відпускників відзначають Веселовський бухту як місце, куди слід їхати на відпочинок любителям тиші і спілкування з природою У другій же рослини покручені, деформовані, притиснуті до землі.

Якщо пройтися пішки, то можна прямо з Веселовського узбережжя потрапити на стежку, що веде в бік Судака. Пішим ходом неважко сходити і на царський пляж . Тепла чиста вода і хороші берегові зони - головні переваги цих країв. Бухта славиться зручним заходом у воду і піском (подекуди галькою), де нескладно зіграти без лежаків і шезлонгів. Пляжики обладнані, але до того ж абсолютно безкоштовні, платити доведеться лише за обладнання та розваги. Неважко знайти і місце для перекусу - пляжних кафе і ресторанчиків безліч.

Веселовська бухта давно вже стала притулком для приватних готелів. Тут є однойменна база відпочинку і кілька пансіонатів. Але вони не узурпують пляжі - ділянок для неорганізованих відпочиваючих все одно залишається досить. Зате приватні заклади багато роблять для культурного дозвілля відпочиваючих - організовують пляжні дискотеки, екскурсії , Морські прогулянки. Є можливість найняти катер для водної екскурсії або доставки невеликої групи на який-небудь малодоступний бережок. Тут також організовують міні-подорожі, які включають купання у відкритому морі.

Мальовничі околиці: пляжі і не тільки

Якщо ж турист хоче заощадити і шукає дешеве житло, то він може спробувати щастя в самому п. Веселе. Він не є морським курортом, тутешні мешканці не розпещені літніми постояльцями і ціни називають нижче, ніж в Судаку . Так, до пляжу доведеться добиратися на автобусі. Спеціальні рейси відправляються кожні 2 години - на дорогу потрібно кілька хвилин. За такий же часовий відрізок ви доїсте і до повноцінного курорту, якщо захочеться «цивілізованих» розваг.

У селі красиві панорамні види, в тому числі і на Чорномор'я. Курортники часто роблять там фото, У селі красиві панорамні види, в тому числі і на Чорномор'я користуючись висотою місцевості. Селяни спокійні і доброзичливі, так що варіант розміщення має багато переваг.

Крім офіційних, в Веселівської бухті є «дикі» пляжики. Знову ж таки, доведеться прогулятися пішки, зате відпочиваючих на них побачити можна тільки з моря. У цьому причина популярності цих затишних містечок у нудистів. Але і шанувальникам традиційних купальних костюмів можна там відпочити: нудисти - люди виключно мирні, треба просто не звертати на них уваги.

Чиста вода робить бухту привабливою для дайверів. Вони можуть поєднати спостереження підводних красот зі своєрідною полюванням - на дні і скелях водиться безліч рапанів, крабів і мідій. Ловити цю живність (в помірних, природно, кількостях) не забороняє.

Як дістатися (доїхати)?

Дістатися до Веселівської бухти нескладно на громадському транспорті. Від нижньої платформи Судакської автостанції сюди регулярно ходять автобуси: перший - о 8:00, останній - 17:00. До с. Веселе передбачені додаткові рейси.

На машині доїхати ви зможете таким чином:

відкрити карту

Туристу на замітку

  • Адреса: с. Весело, міський округ Судак, Крим, Росія.
  • Координати: 44.822060, 34.879291.

Мандрівників, які люблять відносну тишу і красиву природу, чекає Веселовська бухта. Крим тут схожий на Рів'єру кліматом, але не хвалькуватої суєтою і стовпотворінням приїжджих. Море і гори важливіше розкоші і престижності! На закінчення пропонуємо невелике відео про неї, приємного перегляду.


Це може бути цікаво:

Де знаходиться бухта в Криму?
Чим цікавий відпочинок в Веселівської бухті?
Як дістатися (доїхати)?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.