Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в БУХТІ Інал, пансіонати БУХТА Інал, готелі БУХТА Інал, бази відпочинку БУХТА Інал, приватний сектор БУХТА Іналь

Готель«Інал»

пропонує Вам відпочити в 3-х місних номерах люкс. Меблевий гарнітур, спліт система, телевізор, холодильник, електро-прилади (фен, чайник), постільна білизна, умивальні приналежності, сан. вузол, ванна, балкон. Загальна інформація Клас: люкс Відстань від моря: 0 м Під'їзд: Є Стоянка: Є Зручності Cанузел: Є Телевізор: Є Кондиционер: Є Кухня: Немає Контактна інформація Адреса: Краснодарський край, Бухта Інал, 1-ий ділянку Телефони: 8-918- 376-17-07, Артур Хачатурович Бухта Інал знаходиться в Туапсинському курортному районі. Район простягнувся вздовж узбережжя Чорного моря на 100 км. Він починається від Бжідского перевалу і закінчується в селищі Шепсі.

Першим селищем Туапсинському району, який зустрінеться на шляху після виїзду з курорту Геленджик, буде Бжід. Назва Бжід дано по імені адигейського племені жив в цих місцях - бжедугі. Але є і легенда, яка свідчить, що селище Бжід виникло при укладенні перемир'я між ворогуючими Адигейський племенами. Нібито на бенкеті, присвяченому закінченню війни, один з найстаріших розбив на щастя глечик. І повелів закласти на цьому місці селище, яке назвав Бжід - "розбитий посуд". Нам Бжід цікавий тим, що від нього можна проїхати до моря в Бухту Инал. Бухта названа по імені першого проповідника християнства на Чорноморському узбережжі. Про служіння Інала нічого не відомо, фактично про нього нагадує лише назва бухти.

Колір води в Бухті Инал має надзвичайно красивий блакитний відтінок, через колір гірських порід, якими складено дно бухти і пляж. Вони складаються з дуже щільного зеленувато-сірого вапняку. Крім того, тут прямо в воду виходить з гори потужний пласт "блакитної глини". Ключі підмивають гору, і біля її підніжжя утворюється невеличке озерце, заповнене рідким брудом. Влітку з усіх навколишніх баз відпочинку збираються відпочиваючі, щоб прийняти грязьову ванну. Після того, як прийом процедури закінчується, глину змивають в тіла прямо в море.

Цілющі властивості "блакитної глини" докладно ніким не вивчалися. Дослідним шляхом отримані дані про помітне омолоджуючий ефект. Крім того, "блакитна глина" використовується як очищає засіб. Місцеві жителі настільки впевнені в її чудодійну силу, що навіть вживають кульки, скачані з "блакитної глини" в їжу. Протяжність пляжу, складеного дрібною галькою, становить близько 5 кілометрів. Навіть в самий розпал курортного сезону відпочивальники знайдуть можливість зіграти і плавати на самоті. Дно моря біля берега рівне, без скельних виступів. Глибина збільшується поступово. Схили берега мальовничі й різноманітні.

Період з найбільш комфортними для відпочинку та оздоровлення погодними умовами триває з 20-25 травня по 20-25 вересня. У цей час відзначається більш 20 днів на місяць з найбільш сприятливою погодою: температура і вологість повітря, швидкість вітру і опади, хмарність та сонячне сяйво знаходяться в оптимальному для людини співвідношенні. Середня денна температура в цей період 20-24 градуси тепла. Найбільш сприятливий для купання період (з to води вище 17 градусів) триває з середини травня до середини вересня. Річна кількість опадів 1000-1300 мм і велика їх частина випадає з листопада по березень. У найбільш сухі місяці - травень, червень, липень, серпень, дощі не доставлять особливих неприємностей - 1-2 години теплого зливи з грозою, і знову світить сонце. В цілому клімат в районі Бухти Инал переходить від середземноморського до вологого субтропічного. Тому для району характерно надзвичайна різноманітність рослинного світу. Всі бази знаходяться в природному гірському лісі, збагаченому одночасно кримської і колхидской флорою.

Поєднання кліматичних умов, велика кількість лісів, відсутність промислових підприємств і приватного сектора, робить Бухту Инал чудовим місцем для відпочинку і оздоровлення.

КОМЕРЦІЙНА,ЖИТЛОВА НЕРУХОМІСТЬ,БІЗНЕС,ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ НА курорти Краснодарського краю

АНАПА, СОЧІ, ГЕЛЕНДЖИК, НОВОРОССИЙСК, ТУАПСЕ, Ольгінка, Дивноморське .. АНАПА, СОЧІ, ГЕЛЕНДЖИК, НОВОРОССИЙСК, ТУАПСЕ, Ольгінка, Дивноморське У базі даних нерухомості на курортах Чорноморського та Азовського узбережжя Краснодарського краю - комерційна, промислова і житлова нерухомість - кафе, магазини, промбази, пансіонати, санаторії, бази відпочинку, готелі, готелі, діючий бізнес, земельні ділянки, будинки, квартири ..

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.