Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Бухті Инал

  1. Кліматичні умови
  2. проживання
  3. пляж
  4. Розваги
  5. Розташування на мапі

Спокійний і розмірений відпочинок чекає туристів в мальовничій бухті Інала. Це немов дверцята в минуле, потрапивши в цей курортне селище, відпочиваючі немов переносяться в радянські часи.

  • Спокійний і розмірений відпочинок чекає туристів в мальовничій бухті Інала

    Перебування на пляжі Бухти Инал доставить масу задоволення туристам. Це ідеальне місце для відпочинку всією сім'єю на морському узбережжі.

  • Розмірений відпочинок в Бухті Инал НЕ буде одноманітним - для туристичного контингенту пропонується маса розважальних заходів і подорожей.

Недалеко від Туапсе на чорноморському узбережжі розкинулася Бухта Інал. У курортному селищі розміщено понад 100 відомчих баз відпочинку, в радянські часи сюди не можна було потрапити без профспілкової путівки. Тільки в 90-х роках поселення на території Інала стало загальнодоступним.
Тут до сих пір немає сучасних готелів, приїжджі змушені жити в пансіонатах, побудованих ще за часів совєтів, або селиться в приватному секторі. Курортне селище так і залишився бажаним місцем для відпочинку, щорічно сюди з'їжджаються туристи з усієї країни.

Кліматичні умови

Курортний сезон в Бухті Инал триває з середини травня до кінця вересня, цьому сприяє м'який клімат, перехідний від середземноморського до субтропічного. Влітку середня температура повітря тут +24 градуси, взимку - близько 8 вище нуля. Велика частина річних опадів випадає з листопада по березень.

проживання

Для туристів відкриті двері комфортабельних турбаз і пансіонатів. На їх території завжди чисто і затишно. Бухта Інал розділена на 6 умовних секторів, перші дві ділянки розташовані найближче до моря, 5 і 6 - найдальші. Ціни на житло залежать від умов проживання та віддаленість від морського узбережжя.

пляж

Пляжна смуга Бухти Інала широка, проходячи по ній босоніж можна отримати природних масаж стоп дрібною галькою. Виходять до пляжу по пологому спуску, поруч з яким кілька доріжок, за довгі роки протоптаних людьми.
Морське дно рівне, вкрите зеленувато-сірим вапняком, що надає морській воді красивий блакитний відтінок. Поруч є озеро з цілющою гряззю, де туристи із задоволенням беруть цілющі ванни.

Розваги

У Бухті Инал можуть одночасно відпочивати до 10 тисяч чоловік. Для всіх знайдуться розваги до смаку. Активні туристи можуть покататися на водних лижах або мотоциклах, політати на морських дельтапланах. Цікаво буде відвідати Блакитну бухту, де відпочиваючих підкорить тиша і краси природи.
У санаторіях надані послуги косметичної терапії, обгортання натуральної брудом для омолодження і поліпшення здоров'я.
Днем відпочиваючі прогулюються по численних крамницях із сувенірами, а ввечері відвідують кафе, ресторани і дискотеки.

Розташування на мапі

Помітили помилку або неактуальну інформацію? Будь ласка, повідомте нам про це

Будь ласка зачекайте...

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.