Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Козачій бухті

Козача бухта знаходиться на південному заході   Севастополя   , Має хороше транспортне сполучення з центром міста і основними пам'ятками Севастополя Козача бухта знаходиться на південному заході Севастополя , Має хороше транспортне сполучення з центром міста і основними пам'ятками Севастополя. Тут відмінні умови для спокійного пляжного відпочинку, широкий вибір житла - від приватного сектора до сучасних міні-пансіонатів і готелів. А сайт готелю «У Аквапарку» допоможе вам з житлом в прибережному.

У районі Козачої бухти знаходиться безліч магазинчиків і кафе, є також відділення пошти і банкомат. Ціни на відпочинок і розваги тут набагато нижче, ніж в центрі міста, а туристів на пляжах не так багато, як на популярних курортах Південного берега Криму. Колишні дачні кооперативи Козачої бухти перетворилися в курортні передмістя, тут побудовано безліч баз відпочинку, міні-готелів і гостьових будинків, які завжди раді прийняти туристів і відпочиваючих.

У разі, якщо Ви є власником або директором готелю (готелю), пансіонату, бази відпочинку, то крім розміщення на сторінках цього сайту, ми готові надати послуги з просування Вашого закладу в інтернет. Заповніть цю форму - ми Вам професійно допоможемо.

Якщо ж Ви є власником приватного сектора в Севастополі, то Ви можете зв'язатися зі мною і обговорити умови розміщення Вашого будинку, квартири, міні-пансіону на сторінках мого сайту.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.