Навигация
Реклама
Реклама

відпочинок в Криму: Севастополь і відпочинок в Севастополі: пансіонати Криму і приватний сектор в Криму

  1. готель «Мис» мис Комфортабельний готель, розташований в Південній частині міста Севастополя на...
  2. готель «Підводний місто»
  3. вілла «Адріа»
  4. пансіонат «Людмила»
  5. пансіонат «Мірамар»
  6. вілла «Рапани»
  7. Пляжі в "бухті Козачій"

готель «Мис» мис

Комфортабельний готель, розташований в Південній частині міста Севастополя на самому березі бухти Козачої в 50-ти метрах то моря. До послуг відпочиваючих відкритий басейн, ресторан, сауна, паркова зона, пляж, паркінг. Віддаленість то центру міста - 15 кілометрів.

Віддаленість то центру міста - 15 кілометрів

вілла «Орс»

Орс

Наша вілла розташована на мисі Маяковий, в районі Блакитної бухти. Відстань до двох пляжів 200 метрів. Поруч з Дельфінарієм. Є стоянка, барбекю, кухня в кожному номері.
Увага! Акція - знижка 20%!

Акція - знижка 20%

готель «Підводний місто»

Козача бухта

підводне місто

Розташований наш «підводне місто» в місті Севастополі, в районі бухт Блакитна і Козача. Незалежно від того, досвідчений Ви дайвер, новачок, або просто любитель вишуканого відпочинку і морських прогулянок - Ви можете з комфортом розташуватися в наших просторих і затишних номерах.

Незалежно від того, досвідчений Ви дайвер, новачок, або просто любитель вишуканого відпочинку і морських прогулянок - Ви можете з комфортом розташуватися в наших просторих і затишних номерах

вілла «Адріа»

Адріа

вілла Адріа розташована на морському узбережжі в районі Блакитної бухти. Відстань до моря 100 метрів. У цьому районі мальовничі береги і кристально чисте море, поруч з віллою розташовуються прекрасні пляжі.

У цьому районі мальовничі береги і кристально чисте море, поруч з віллою розташовуються прекрасні пляжі

пансіонат «Людмила»

Людмила

Прекрасний відпочинок у самого моря! Комфорт, витончений дизайн, неповторно - затишна атмосфера. У 30 метрах - блакитна бухта, в 10 хвилинах ходьби - відкрите море!

У 30 метрах - блакитна бухта, в 10 хвилинах ходьби - відкрите море

пансіонат «Мірамар»

Мірамар

Любителям комфортно відпочити як у себе будинку-ідеально підійде відпочинок в пансіонаті "Мірамар".

Любителям комфортно відпочити як у себе будинку-ідеально підійде відпочинок в пансіонаті Мірамар

вілла «Рапани»

рапани

Чудово підходить для сімейного відпочинку і відпочинку з дітьми. Розташована в районі Козачої і Блакитної бухти, мису Херсонес - найзахіднішої точки міста в дачному селищі на березі моря (300 м від берега).

Розташована в районі Козачої і Блакитної бухти, мису Херсонес - найзахіднішої точки міста в дачному селищі на березі моря (300 м від берега)

Найбільш перспективна, в туристичному відношенні, частина міста. Всього 20 хвилин на маршрутці від центру. В "Козачій" є все необхідне: ринок, магазини, пошта, кафе. Море з трьох сторін: з одного - упорядковані пляжі "Блакитної бухти" - узбережжі відкритого моря, безліч диких пляжів; з іншого - "Козача бухта", що складається з двох - завжди спокійних і теплих бухт.

Саме в акваторії бухти Козача знаходиться відомий Науково - дослідний центр "Державний океанаріум України", - дельфінарій, в якому два рази в день проходять вистави за участю дресированих дельфінів, а також проводяться сеанси дельфінотерапії - в літній час з середини червня до початку жовтня. В сеансах беруть участь спеціально підготовлений вид чорноморських дельфінів - афалін, з якими людина вільно плаває і спілкується. При цьому досягається ефект нейтралізації стресів, витіснення болючих емоцій, що дозволяє в 96% випадків отримати зміни в перебігу різних захворювань, а використання оригінальних методик сприяють стабілізації стану пацієнтів.

Інша особливість бухти - яхт - клуб. Можна вибрати яхту з досвідченим капітаном для морських прогулянок уздовж узбережжя, кидати якір в будь-якому вподобаним місці, і насолоджуватися самотою, пікніками з запеченою рибою і білим вином, сонцем і морем ...
Мальовничий ландшафт і рельєф дна приваблює любителів дайвінгу: перед вами розкриваються можливості морського полювання, спостереження за затопленими суднами і підводним різноманітністю ... ( Зв'яжіться з нами щоб щоб отримати свіжий прайс-лист).

Пляжі в "бухті Козачій"

Севастопольці пишаються бухтою Козачій та Фіолент: там найчистіше повітря і вода. У «Козачої» можна купатися і на Західному і на Південному березі Криму. Багато простору, малолюдно, дивовижна берегова лінія, безліч диких пляжів. У бухті Козачій є цивілізований зручний пляж, і ще один - в Блакитній бухті - з барами, пляжним інвентарем і нічною дискотекою. Все близько і компактно, і в той же час - є можливість довго гуляти вздовж моря, насолоджуватися самотою з природою, шумом хвиль і неповторними заходами.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.