Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Ласпі

  1. Урочище Батіліман в Севастополі
  2. Бухта Ласпі в Криму
  3. Ласпі і Батіліман завжди чекають своїх гостей

Є в Криму місця, які зачаровують вже одним тільки своєю назвою. І одне з них - це урочище Батіліман. Під захистом більш ніж 660-метрових скелястих гігантів вершин Кокія-Кая і Куш-Кая, загородивши його з півночі, простягнулося мальовниче лісисте узбережжі, розташоване на самому заході Південного берега Криму. Сьогодні це рай для скелелазів, фотохудожників, аматорів «диких» скелястих пляжів і натуристів.

Але «глибока затока», а саме так перекладається назва з грецького, ще в другому десятилітті ХХ ст. облюбувала група вчених, письменників, художників, які збудували тут в 1911-1914 рр. близько 20 невеликих дач, поклавши тим самим початок курортного селища Батіліман. А в 1924 р в Батілімане був відкритий будинок відпочинку Академії наук СРСР.

Урочище Батіліман в Севастополі

Відпочинок в Батілімане особливий Відпочинок в Батілімане особливий. Це найтепліше місце південного берега, розташоване в субтропічному поясі. Роща реліктового ялівцю, унікальний гай кримської сосни благотворно впливають на здоров'я людини. Повітря напоєне можжевелово-хвойним ароматом, змішаним з ароматом трав і моря. І тільки стрекотіння цикад порушує заповідну тишу.

Тут є дитячі табори, пансіонати, користується великим попитом туристична стоянка наметового типу з розміщенням в сучасних 2-х і 3-х місцевих наметах з м'якими надувними ліжками. База відпочинку Батіліман пропонує розміщення в невеликих літніх чотириповерхових корпусах на 40 - 50 місць, в номерах на 2, 3, 4 людини зі зручностями на блок з двох номерів. Організоване харчування, розваги, включаючи дайвінг, прекрасний гальковий пляж, а море - найчистіше біля кримського узбережжя і найглибше в цих місцях.

Бухта Ласпі в Криму

Ще одна казка наяву - це бухта Ласпі в Криму. Вона розташована на схід від урочища, а на захід - ландшафтний заказник «Мис Айя», заповідний куточок Криму з природними південнобережними ландшафтами. Розвиток всього, що пов'язано з курортом, тут стримується створеним заказником. І це чудово! Так як не має ціни первозданність всього природного комплексу Батілімана. Його існування представляє великий науковий інтерес.

У цьому чудовому куточку Криму ще збереглися рідкісні середземноморські види рослин, рідкісні види фауни. Але це узбережжі цікаво не тільки розкішними лісами і стрімкими скелями - під водою ховаються дивовижні ландшафти з таємничими гротами, а піднімаючись в гори, всюди зустрічаєш стародавні руїни. Археологічні розкопки і наявні письмові джерела говорять про те, що Ласпі в далекому минулому був древнім містом.

Основні місця відпочинку можете вибирати між Ласпі пансіонати, турбазами і відпочинком диким - в наметах. Про що ні на секунду не пошкодуєте! Приватного сектору та інших варіантів тут немає. Для дітей відкриті оздоровчі табори прямо біля моря. Мальовничу чашу бухти закривають стіни кримських гір, порослі незайманими лісами. Знаменитий пляж Ласпі щедро дарує свою красу і можливість дайвінгу, адже саме тут в 300 м від мису Сарич знаходиться підводний Кам'яний сад.

Відпочинок на бeperaх урочища Батіліман і 12-кілометрової бухти Ласпі - це щедрий подарунок самої природи. Узбережжя, що омивається найчистішим і завжди прозорим морем. Залив, багатий рибою, кам'яними крабами. Природні і кліматичні умови, сприятливі як для оздоровлення, так і для відпочинку з дітьми, романтичного відпочинку або «дикого». Сюди прагнуть потрапити туристи, які віддають перевагу активному відпочинку, і всі, хто хоче відпочити по-справжньому.

Ласпі і Батіліман завжди чекають своїх гостей

У разі, якщо Ви є власником або директором готелю (готелю), пансіонату, бази відпочинку, то крім розміщення на сторінках цього сайту, ми готові надати послуги з просування Вашого закладу в інтернет. Заповніть цю форму - ми Вам професійно допоможемо.

Якщо ж Ви є власником приватного сектора в Севастополі, то Ви можете зв'язатися зі мною і обговорити умови розміщення Вашого будинку, квартири, міні-пансіону на сторінках мого сайту.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.