Навигация
Реклама
Реклама

Чому вчені так готуються до Армагедону

Рано чи пізно, але це трапиться.

Фото: pixabay

Вчені продовжують готуватися до кінця світу, не дивлячись на всі свої оптимістичні заяви. Відомо, що в світі існує кілька секретних проектів, які створені для відродження життя на нашій планеті.

Землі постійно щось загрожує, хоч вчені і скептично ставляться до подібних заяв і доводів. Летючі метеорити, несподівані планети, ядерна війна чи інша катастрофа. Хоча фахівці і є великими скептиками, але подібні варіанти розвитку подій ні в якому разі не виключають. Саме тому на Землі існує кілька "сховищ Судного дня" та інших спецпроектів, зобов'язаних відродити життя на нашій планеті.

Перше "Сховище судного дня" знаходиться в Норвегії і в ньому зберігаються насіння всіх їстівних рослин, які ростуть на нашій планеті. Знаходячись під спеціальній обробці холодом, вони можуть зберігатися великі терміни. Більшу частину замороженої колекції складають зразки сільськогосподарських культур, їх в "Сховище Судного дня" близько 900 000.

Цим високотехнологічним "коморою" вже користувалися в 2015 році, коли в Сирії пошкодили сховище насіння біля міста Алеппо. Після чого зразки вилучених рослин прорости і повернули назад в фонд насіння.

В цьому році Норвегія вже повідомила світовій спільноті, що збирається удосконалити "Сховище Судного дня" на архіпелазі Шпіцберген і це обійдеться їй в 13 мільйонів доларів. Фахівці хочуть побудувати новий тунель для доступу до зразків і крило для розміщення аварійного обладнання та холодильних потужностей. Відомо, що будівництво цього необхідного об'єкта 10 років тому обійшлося країні в 9 мільйонів доларів.

У Норвегії існує і друге "Сховище Судного дня", яке знаходиться на тому ж архіпелазі Шпіцберген. Відомо, що в цьому бункері теж зберігаються зразки, але вже інформації в електронному вигляді.

Автором проекту стала компанія Piql, яка пропонує всім бажаючим зберегти необхідну інформацію на надійних серверах, які не зможуть зламати навіть злісні хакери. Після закачування файлу клієнта, дані переносяться на світлочутливу плівку замість двійкового коду. В результаті виходять візерунки, схожі на QR-коди, які поміщають в спеціалізовану коробку і відносять на місце зберігання, де вона зможе пролежати від 500 до 1000 років.

Існують також версії про те, що для перечікування апокаліпсису давно побудовані спеціалізовані бункери-будинки для заможних людей і політиків. Особливим попитом такі споруди користувалися перед 2 000 роком, але не втратили вони свою актуальність і зараз.

Подібне спорудження побудувала американська компанія Vivos. Бункер в формі зірки, промені якого знаходяться біля всіх великих міст США, може вмістити в кожному з них 200 осіб, які зможуть без проблем проіснувати під землею 2 роки.

Місто, який захистить своїх жителів від всіх негараздів стихії, існує на півострові Юкатан. Містечко під назвою Лос-Агілос створено на гроші декількох заможних італійців і налічує всього 24 будинки. Стіни будівель пристосовані до впливу радіації, ударам найсильніших хвиль і іншим "неприємностей" апокаліптичного характеру.

Все-таки вчені не виключають можливість апокаліпсису на нашій планеті і тому не припиняють розробку все нових технологій, які допоможуть врятуватися жителям Землі. Однак на сьогоднішній день вартість подібних проектів така, що не кожен може собі їх дозволити.

Нагадаємо, раніше вчені заявили, що світовий океан скоро влаштує глобальну катастрофу

Також повідомлялося, що знахідка у вічній мерзлоті незабаром погубить все живе

Про смертоносному повені, бурхливому на Півдні Таїланду, дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.