Навигация
Реклама
Реклама

LAUMA LINGERIE. Серія модного і зручного білизни MELISA для годуючих мам

Melisa

Колекція осінь 2014.

У цьому сезоні почуття особливої ​​гармонії, рівноваги і щастя блаженства дизайнери знаходять в природі, в її невимірному різноманітності і надихаючому співіснування протилежностей. Колірна палітра теми створюється з найкрасивіших природних тонів. Надихає різноманітність фіолетових відтінків осінніх квітів, ніжні тони пелюсток троянд, казкова гра кольорів в царстві води, неба і хмар, граціозність мітлиці і трав'яних стебел, заспокійливий, загадковий ранковий туман. Використовуються приємні, ніжні тканини, включаючи бавовна і віскозу, з мотивами природи в малюнках набивань. Жіночність і елегантність виробам надають деталі з мережив в гармонійно поєднуються з набивками тонах.

Серія зручного білизни MELISA з приємного вискозного еластичного набивного полотна іспанської фірми JB в комбінації з еластичним мереживом. Вперше пропонуємо бюстгальтер для годуючих мам в модній колекції з кольорового набивання!

Бюстгальтер для годуючих мам з приємного вискозного еластичного набивного полотна з романтичним малюнком. Спеціальна конструкція з відстібається верхній чашкою забезпечує зручність при годуванні. Бюстгальтер без каркасів на дубляжі з бавовною. В основі чашки конструкція з трьох деталей. Верхня деталь чашки з еластичного мережива. Бретелі спереду обтягнуті основним полотном. Підсилювач бічній деталі стану дубльований нееластичним бавовною і вработана кісточка. Центральна деталь бюстгальтера на стабільній, ламінованої бавовняній підкладці. Бюстгальтер доповнений ніжним бантиком з трояндочкою.

Ще більше інформації можна знайти на офіційній сторінці LAUMA LINGERIE в Facebook .

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.