Навигация
Реклама
Реклама

Чи можна зберігати воду в пластиці? Чи краще дитяча вода звичайної? - Dermosil Блог

Всі записи, Здоровий спосіб життя

Добрий ранок!

Скажіть мені, яку воду ви п'єте будинку? З під крана? Купуєте в пляшках? Фільтруєте? П'єте просто так? А на роботі? Напевно, з кулера?

Звідки я беру воду? Будинки в місті у мене фільтр прямо на трубі і окремий кран для питної води. На роботі кулер. Коли необхідно, купую бутильовану воду в магазині. Влітку я живу на дачі, п'ю воду зі свердловини. Набираємо ми її в п'ятилітрові пластикові бутлі з під дитячої води. Бутлях цим, явно, не менш року. Ми їх ніколи не мили ... Звідки я беру воду

Існує маса історій про воду, її якість, умови зберігання. Я, нарешті, вирішила розібратися в даному питанні і остаточно визначиться з тим, що «чорне», а що «біле». Чесно кажучи, відкрила для себе багато всього нового:

1. Бутильована вода буває першої категорії і вищої категорії. І це завжди вказується на етикетці! Вища категорія має збалансований мінеральний склад (кальцій, магній, фтор) і повна відсутність бактерій. У воді першої категорії допускається невелика кількість бактерій. Як відомо, кількість бактерій залежить від комфортності умов, в яких вони перебувають. Умови зберігання порушили - і кількість бактерій починає збільшуватися. В принципі, якщо бактерії ці не патогенні, то бояться їх не потрібно - солянаякіслота в шлунку їх всіх все-одно вб'є. А ось якщо патогенні, то це погано.

2. Дитяча вода відрізняється від звичайної більш збалансованим мінеральним складом. А також до дитячої воді пред'являються більш жорсткі вимоги, ніж до води першої категорії і воді вищої категорії. Фахівці Росконтроля кажуть, що, в цілому, вода вищої категорії близька до дитячої воді.

Фахівці Росконтроля кажуть, що, в цілому, вода вищої категорії близька до дитячої воді

3. Чи гарантує висока ціна і відомий бренд на етикетці якість води. Ось вам посилання на торішнє дослідження Росконтроля . Обов'язково відкрийте і подивіться таблицю з результатами в кінці. Результати говорять про те, що в разі води, залежність «ціна-якість» ніяк не пов'язані. Так, наприклад, вода вищої категорії Evian і Vittel безпечні, але при цьому не відповідають нормам вищої категорії за складом.

4.Правда чи, що деякі виробники розливають воду з під крана і просто фільтрують її? Правда. Вони навіть про це пишуть на етикетці. «Бона Аква» і «Аква Мінералі» тому приклад. Їх вода безпечна, але нерідко перехлорівана.

5. Наскільки хороша вода зі свердловини? Все залежить від того, де знаходиться свердловина. Якщо поруч з заводиком, то погано. Якщо у вас на дачі, в лісі, або якщо ви точно впевнені, що свердловина глибока - то цілком. Хочете бути впевнені в якості води? Здавайте на аналізи .. Роблять їх зараз все, кому не лінь, однак, задоволення дороге - дуже багато показників потрібно розглядати (і загальні показники і мінеральний склад, і промислові стоки, і мікробіологія). Щоб зрозуміти порядок цін, введіть в будь-якому пошуковику «здати воду на аналіз».

6. Чи можна багаторазово використовувати пластикові пляшки для зберігання води? Наприклад, як я, набирати воду з джерела в пляшки з під дитячої води? Все вказує на те, що немає. По-перше, виробники води розливають свою продукцію в тару, не призначену для повторного використання. Пластик має пористу фактуру, яка поступово накопичує забруднення, мінеральний осад від води, бактерії ... Кисень в неї потрапляє, процеси окислення в ній йдуть. Так що, якою б распрекрасной не була б вода з вашого джерела, вдруге використовувана пляшка, скажімо так, вашу воду може «забруднити».

7 7. Чи хороша вода з кулера? Росконтроль вважає її найнебезпечнішою - теж обов'язково почитайте! По-перше, бутлі з кулера використовуються повторно. Навіть якщо вони зроблені з супер-пластика, то їх потрібно мити. Як, хто і з чим їх миє - невідомо. Людський фактор - дуже високий. Припустимо, якимось чином при митті в пляшку потрапила бактерія. Приїхала пляшка в офіс. Поставили її начисто новий кулер. Бактерія разом з водою потрапила в кулер і стала розвивати в ньому свою колонію. І добре, якщо це якась «спокійна» бактерія, а якщо це Коліфаги який-небудь або синьогнійна паличка

8. Поліпшується чи якість води при регулярному очищенні кулера? Ми розібралися вище, що хороша вода містить мінерали. Мінерали - це осад. Осад - це забруднення кулера. Наскільки часто керівництво компаній готове витрачати гроші на очищення кулера? Нууу ... раз в квартал. Але ніяк не щомісяця. Постачальники води прийшли до «золотої середини» - вони пом'якшують воду (прибираючи з неї мінерали) і рекомендують чистити кулери раз в 3 місяці. А пом'якшена вода - це вода першої категорії, але ніяк не вищої. Другий момент, навіть якщо кулер здається на дезінфекцію раз в 3 місяці, це не гарантує, що через місяць після очищення на нього не поставлять бутель з бактерією, і наступні два місяці ви будете пити не найкращу воду.

Які висновки я зробила:

  1. Виробники бутильованої води не завжди забезпечують стабільну якість. Навіть, якщо на пляшці написано «Вища категорія» - не факт, що це правда. У зв'язку з цим, я не бачу великого сенсу купувати бутильовану воду і, тим більше розглядати, її як джерело мінералів.
  2. Дешевше і корисніше, поставити фільтр і пити звичайну воду з під крана. Щоб не нашкодити собі, потрібно поставити собі нагадування про заміну фільтрів.
  3. Воду краще всього зберігати в склі. На жаль, але зручний пластик для цієї мети не дуже підходить. Вода з хорошого джерела - це добре, але, аналогічно, якщо ця вода зберігається в склі.

Ох ох! Як же важко жити! ))))

Гарних вам вихідних!

Ваша Ксенія і команда Dermosil Росія

  • подобається
  • Поділитися

Скажіть мені, яку воду ви п'єте будинку?
З під крана?
Купуєте в пляшках?
Фільтруєте?
П'єте просто так?
А на роботі?
Напевно, з кулера?
Звідки я беру воду?
4.Правда чи, що деякі виробники розливають воду з під крана і просто фільтрують її?
5. Наскільки хороша вода зі свердловини?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.