Навигация
Реклама
Реклама

Нюанси зберігання води в бутильованої тарі

 1. Бутильована вода - критерії якості
 2. Найчастіші помилки при зберіганні бутильованої рідини
 3. Як зберігати воду правильно?

Якщо озирнутися назад на 20-25 років, то покупка і доставка на будинок питної води в бутлях здавалася скоріше «випендрьож» забезпечених людей, ніж нагальною потребою. Сьогодні такий «каприз» може дозволити собі будь-яка людина, стурбований якістю питної води з-під крана. Якщо озирнутися назад на 20-25 років, то покупка і доставка на будинок питної води в бутлях здавалася скоріше «випендрьож» забезпечених людей, ніж нагальною потребою

Не секрет, що екологи б'ють на сполох з приводу забруднення води в містах вже давно і прогнозують водяній колапс в майбутньому. Психологи і соціологи лякають тих, хто думає про своє здоров'я людей зростаючим ритмом життя, моторошними стресами і іншими «благами» цивілізації. Тим часом наш організм не може дихати вихлопами машин, пити «захіміченную» воду і бути при цьому здоровим. Щоб живити тіло і розум необхідно пити якісну питну воду. Але де її взяти?

Бутильована вода - критерії якості

Найкращою альтернативою водопровідній рідини на даний момент вважається бутильована природна вода, яка відповідає вимогам ГОСТ і санітарним нормам. За цими нормативами, продукт, добутий зі свердловини і оброблений в заводських умовах, повинен бути поміщений в гігієнічну тару. Ця питна рідина не повинна мати хімічних добавок, барвників, підсолоджувачів та інших екстрактів.

Щодо складу бутильованої води, експерти поділяють даний продукт на три основних види:

 • мінералка;
 • Питна і столова вода;
 • Штучна вода, отримана шляхом очищення водопровідної.

Відзначимо, що від способу зберігання води в бутлях залежить якість і термін придатності продукту. Буде не зайвим вивчити основні правила експлуатації, щоб створити оптимальні умови для зберігання води.

Найчастіші помилки при зберіганні бутильованої рідини

Не слід залишати відкриту тару з водою під прямими сонячними променями або біля працюючого обігрівального приладу. На такій ємності дуже швидко заводиться цвіль і грибки.

Інші поширені помилки представлені нижче:

 • Полікарбонатні та пластмасові тари, які ви залишаєте під воду, не можна зберігати в пилу або в приміщеннях з підвищеною вологістю;
 • Не слід залишати бутель поруч з джерелом сильного запаху, так як тара вбере запах і передасть його воді;
 • Воду в тарі не слід зберігати при температурі нижче -2 і вище +25 градусів Цельсія.

Як зберігати воду правильно?

Насамперед необхідно відповідально підійти до вибору постачальника природної води, ознайомитися з сертифікатами компанії, отримати консультації за якістю та складом продукту.

Решта поради:

 • Зберігайте бутильовану воду в добре провітрюваному і чистому приміщенні, не допускайте впливу прямих сонячних променів;
 • Термін зберігання закритої тари -6 місяців, а то й є додаткових вказівок на етикетці. У відкритій тарі можна зберігати воду протягом 9-10 днів з моменту розкриття.
 • Дотримуйтесь температурний режим приміщення для зберігання води.

Замовити якісну воду в бутильованої тарі Ви можете в нашій компанії «Води здоров'я». В асортименті така відома продукція як биовита, Стелмас, Сулінка, Світла і інші. Доставка здійснюється транспортом компанії в Москві і Санкт-Петербурзі.

Шановні читачі!
Спасибі, що читаєте наш блог! Отримуйте найцікавіші публікації раз на місяць оформивши підписку. Новим читачам пропонуємо спробувати нашу воду безкоштовно, при першому замовленні виберіть 12 пляшок (2 упаковки) мінеральної води BioVita або питної води Stelmas . Оператори зв'яжуться з Вами і уточнять деталі. Тел. 8 (800) 100-15-15

* Акція для Москви, МО, Санкт-Петербурга, ЛВ

Але де її взяти?
Як зберігати воду правильно?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.