Навигация
Реклама
Реклама

12 бюджетних ідей для оновлення інтер'єру дачного будиночка

 1. 1 Оновлення текстиль Самий простий, швидкий і бюджетний спосіб внести в обстановку новизну - оновити...
 2. 3 Розставте кімнатні рослини
 3. 4 Вдихніть нове життя в старі меблі
 4. 5 Внесіть новизну в сервіровку
 5. 6 Зверніть увагу на леттерінг
 6. 7 Повісьте гамак
 7. 8 Організуйте зберігання дров
 8. 9 Змініть оббивку
 9. 10 Додайте світла
 10. 11 Використовуйте несподіваний декор
 11. 12 Розставте акценти

1 Оновлення текстиль

Самий простий, швидкий і бюджетний спосіб внести в обстановку новизну - оновити текстиль . Всього пара диванних подушок, плед і штори моментально освіжать інтер'єр.

Всього пара диванних подушок, плед і штори моментально освіжать інтер'єр

Фото: Instagram svetachok

2 Пофарбуйте вікна

якщо інтер'єр дачного будинку досить нейтральний, йому не зашкодить трохи кольору. Як щодо того, щоб пофарбувати в яскравий відтінок вікна? Вони стануть родзинкою і стильним акцентом на тлі спокійної гами.

Вони стануть родзинкою і стильним акцентом на тлі спокійної гами

Фото: Instagram stroistyle

3 Розставте кімнатні рослини

Навіть якщо ваша ділянка цвіте, пахне і радує пишною зеленню, не варто відмовлятися від кімнатних рослин в інтер'єрі дачного будиночка. Вони додадуть затишку і привнесуть відчуття свіжості. Крім того, велика кількість зелені в обстановці - справжнісінький тренд.

Крім того, велика кількість зелені в обстановці - справжнісінький тренд

Фото: Instagram svetachok

4 Вдихніть нове життя в старі меблі

Фарба з пензликом і нова фурнітура творять чудеса: з їх допомогою навіть досить старі меблі можна перетворити і зробити справжнім дизайнерським елементом обстановки.

Фарба з пензликом і нова фурнітура творять чудеса: з їх допомогою навіть досить  старі меблі можна перетворити  і зробити справжнім дизайнерським елементом обстановки

Фото: Instagram svetachok

5 Внесіть новизну в сервіровку

Неймовірно, але факт: такі маленькі деталі, як чашки, тарілки , Столові прилади, здатні внести новизну в щоденний побут і серйозно порадувати нас. Якщо ви не плануєте змінювати весь сервіз або вважаєте це занадто витратним, можна обійтися менш радикальними заходами: прикупити кілька красивих сервірувальних мисок і страв в стилі наявної посуду, стильних серветок під прилади і спиляти, які так актуальні зараз для сервірування.

Якщо ви не плануєте змінювати весь сервіз або вважаєте це занадто витратним, можна обійтися менш радикальними заходами: прикупити кілька красивих сервірувальних мисок і страв в стилі наявної посуду, стильних серветок під прилади і спиляти, які так актуальні зараз для сервірування

Фото: Instagram svetachok

6 Зверніть увагу на леттерінг

Такі популярні в останні роки постери з надихаючими цитатами і мудрими висловами не здають позицій.

Такі популярні в останні роки постери з надихаючими цитатами і мудрими висловами не здають позицій

Фото: Instagram mimimi_store

Якщо в обстановку вашого дачного будиночка не впишеться ні така галерея, ні великий плакат, можна додати маленькі деталі: наприклад, мініатюрну табличку з гаслом - до композиції на тумбі або відкритому стелажі.

Фото: Instagram svetachok

7 Повісьте гамак

Зізнайтеся: ви завжди мріяли про затишний гамаку, в якому так здорово подрімати або полежати з книжкою. І якщо для міської квартири ця ідея може здатися надто сміливою, то на дачі буде в самий раз!

І якщо для міської квартири ця ідея може здатися надто сміливою, то на дачі буде в самий раз

Фото: Instagram puf.masterskaia

До того ж з таким комфортним містечком буде нестрашно, якщо в дачному будиночку вас застане негода.

Фото: Instagram puf.masterskaia

8 Організуйте зберігання дров

Якщо у вашому дачному будиночку є дров'яної камін , Зробіть зберігання дров родзинкою інтер'єру. Сучасні виробники пропонують безліч стильних полиць спеціально для цих цілей.

Сучасні виробники пропонують безліч стильних полиць спеціально для цих цілей

Фото: Instagram kurganbalt

9 Змініть оббивку

Старі дивани та крісла чудово піддаються оновленню. Перевзують обридлий і потертий предмет м'яких меблів - і насолоджуйтеся преобразившимся інтер'єром.

Перевзують обридлий і потертий предмет м'яких меблів - і насолоджуйтеся преобразившимся інтер'єром

Фото: Instagram family_stores_and_twinkle

10 Додайте світла

Нові світлові сценарії моментально перетворюють простір, при цьому не вимагаючи надмірних витрат. Обзаведіться новим торшером або парою ліхтарів для гріючих свічок - і насолоджуйтеся затишними дачними вечорами з приглушеним світлом.

Обзаведіться новим торшером або парою ліхтарів для гріючих свічок - і насолоджуйтеся затишними дачними вечорами з приглушеним світлом

Фото: Instagram villa_landlebenliebe

11 Використовуйте несподіваний декор

Чи не хочете витрачатися на декор дачного будиночка? І не потрібно! Замість цього озирніться навколо і покопатися в бабусиному скриньці. Використовуйте несподівані декоративні прийоми: на стіні, скажімо, можуть виявитися старі дачні інструменти або солом'яний капелюх, а на комоді - вінтажна друкарська машинка. При належному підході навіть гумові чоботи можуть стати родзинкою інтер'єру, головне - знати міру і підбирати предмети, об'єднані кольоровою гамою, стилем або іншими загальними характеристиками. І, звичайно, гармонійно поєднувати нове зі старим, інакше дача стане схожа на антикварну крамницю.

І, звичайно, гармонійно поєднувати нове зі старим, інакше дача стане схожа на антикварну крамницю

Фото: Instagram gregnatale

12 Розставте акценти

Якщо з вікон вашого дачного будиночка відкриваються прекрасні види, не варто оформляти інтер'єр в яскравих тонах: це буде відволікати від мальовничих природних картин за вікнами. Однак цілком можна додати трохи кольору в обстановку , Розставивши акценти. Найкраще орієнтуватися на чисту річну гаму: наприклад, відмінним вибором стане жовтий, створює сонячний настрій навіть в похмурі дні.

Найкраще орієнтуватися на чисту річну гаму: наприклад, відмінним вибором стане жовтий, створює сонячний настрій навіть в похмурі дні

Фото: Instagram landleben27

Розставляйте акценти за допомогою декору та аксесуарів: це не затратно, і при бажанні в майбутньому можна буде змінити приїлися дрібниці на що-небудь новеньке.

Як щодо того, щоб пофарбувати в яскравий відтінок вікна?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.