Навигация
Реклама
Реклама

Інтер'єр дачного будиночка - облаштовуємо в скандинавському стилі + Відео

  1. Скандинавський стиль - затишок білосніжних пейзажів Інтер'єр в скандинавському стилі ідеальний для...
  2. Інтер'єр дачі по-сучасному
  3. пропонуємо Вам ознайомитися

Скандинавський стиль - затишок білосніжних пейзажів

Інтер'єр в скандинавському стилі ідеальний для тих, хто хоче після повернення додому відпочивати душею і серцем, не обтяжуючи себе зайвими деталями. Ви дізнаєтеся скандинавський стиль з сотень інших: сніжно-білі стіни, темні стельові балки, натуральне дерево, текстиль в пастельних відтінках. Найбільш близький йому французький прованс, проте останній - тепліший і сільський, навіяний сідаючим за лінію горизонту сонцем над лавандовими полями.

Скандинавському ж інтер'єру властива лаконічність і холодність. Не дарма його авторами є норвежці - сама небагатослівна (а колись і найсуворіша) нація на землі. Звідки у нащадків вікінгів таке уявлення про затишок в домі? Можливо, повертаючись з походів, вони нудьгували по білим пейзажам безкрайніх північних морів ...

Інтер'єри дачних будиночків своїми руками

Як облаштувати дачний будиночок всередині в скандинавському стилі? Зосередьтеся на його серце - каміні. Придбайте розкішний портал з каменю, що нагадує видом скелі і рифи. Далі встановіть по периметру зручні меблі з м'якими подушками і пуфами під ноги. В'язані пледи і подушки - обов'язковий атрибут зимової казки. На цьому все - навколо тільки білизна стін і дерево балок! До слова, якщо ви любитель майструвати, то саморобна меблі з усіма її недоліками в такому інтер'єрі буде виглядати дуже гармонійно.

Білий - дуже вдалий колір, якщо потрібно зробити інтер'єр маленького дачного будиночка. Повний елегантності і простоти, він візуально збільшує приміщення. Матова білизна в поєднанні з натуральними відтінками дерев'яних підлог і меблів створюють неповторний ефект. Ще краще, якщо фактура стін буде наслідувати сільську глиняну мазанку, з притаманними їй невеликими нерівностями і горбиками.

В обумовленому стилі білі стіни часто залишаються порожніми, за принципом «чим менше, тим краще». Повна протилежність Провансу - французи обожнюють колекціонувати тарілочки і інші дрібнички, які підвішують на стіни до тих пір, поки на них залишається вільне місце.

Інтер'єр дачі по-сучасному

Скандинави цінують природу, що відбивається в дизайні їх інтер'єрів: меблі простих форм, кольору натуральних відтінків, домінують аксесуари з вовни, льону і шкіри. Однак відтворити скандинавський стиль просто, незважаючи на дорожнечу натуральних матеріалів. Дизайнери роблять знижку на сучасні умови життя і дефіцит природних ресурсів, допускаючи якісь відступи від традицій.

Так, ніхто не очікує від домовласників установки дерев'яних вікон, якщо у продажу є якісні пластикові. Перед каміном не обов'язково стелити руно, якщо ви є захисником тварин. На крайній випадок є безліч імітацій таких предметів розкоші. Якщо ви завзятий колекціонер, то за обвішані тарілками стіни вас не покартають.

Якщо ви завзятий колекціонер, то за обвішані тарілками стіни вас не покартають

При сучасному достатку товарів питання, чим обробити дачний будиночок всередині, не варто. Самі скандинави з задоволенням підтримують національні традиції. Так, TIKKURILA і IKEA - це компанії, назва яких у всіх на слуху. Саме їх серії товарів так вдалі для відтворення скандинавського стилю.

пропонуємо Вам ознайомитися

І наостанок, якщо ви є власником заміської нерухомості, котеджу або дачі, не бійтеся створити свій власний стиль, як в облаштуванні будинку, так і в облаштуванні ландшафтного дизайну .

Інтер'єр вашої дачі не повинен в точності відтворювати один з тих, що на картинках в дизайнерському журналі. В облаштуванні приміщень повинні відображатися індивідуальність - тільки тоді ви будете почувати себе комфортно у власній оселі.

Звідки у нащадків вікінгів таке уявлення про затишок в домі?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.