Навигация
Реклама
Реклама

Як дістатися в Гурзуфі до Аю-Дага

На цікавить наших читачів питання «Як дістатися в Гурзуфі до Аю-Дага» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Будемо відпочивати в Гурзуфі. Я з дитинства пам'ятаю, що зовсім поруч з містом розташована гора Аю-Даг. Чи дозволені підйоми на неї? Як до неї пройти з міста?

14.08.2018 Герман Корабльов


Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру»

ру»

Гора Аю-Даг, або, як її ще називають місцеві жителі, Ведмідь-гора, розташована між курортами Гурзуф і Партеніт . З боку Гурзуфа біля підніжжя гори знаходиться дитячий оздоровчий табір «Артек».

Дістатися на вершину найпростіше з селища Партеніт. Шлях на Аю-Даг починається з парку санаторію «Крим». Існує також стежка, що веде на Аю-Даг з Гурзуфа, тобто по північному схилу. Вона називається Артеківській. Доїхати до її початку можна на будь-якому автобусі, що йде в бік Партеніта. Виходити слід перед селищем Лаврове, а потім йти до узбережжя, де буде попереджає табличка, що оповідає про те, що починається заповідна територія Аю-Даг. Багато туристів вважають за краще дійти до Артеківській стежки пішки через територію табору «Артек». Орієнтуватися в цьому випадку потрібно на санаторій «Гірський».

Артеківська стежка не призначена для дозвільних прогулянок. На ній потрібно бути дуже уважним. Це не утрамбована доріжка, а шлях, прокладений по похилому схилу гори, прямо по камінню. Під час дощу тут краще не гуляти, щоб не зірватися вниз. У нижній частині підйому можна зробити красиві фотографії узбережжя. Ближче до вершини огляд затуляють дерева.

Чи дозволені підйоми на неї?
Як до неї пройти з міста?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.