Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижний курорт Шахдаг (Sahdag) в Азербайджані на порталі Паблік Тревел Курськ

Гірськолижний курорт Шахдаг (Sahdag) в Азербайджані

Протягом століть цей регіон виконував функцію воріт з північного сходу Азербайджану в Європу і Близький Схід. Тут, в тіні величних Кавказьких гір, ховається дивовижна краса. Стародавні льодовики, глибокі ущелини, чудові гірські озера і каньйони, екологічне багатство рослинного і тваринного світу. Це Шахдаг у всій своїй красі.

Клімат Шахдаг з холодною зимою до -20 ° C, замінної теплими літніми вечорами з температурою + 20 ° C, дуже сприятливий для заняття спортом і відпочинку цілий рік. Тут розташований найбільший гірськолижний курорт регіону і один з найбільших в світі національних парків. Прихований від часу райський куточок Шахдаг, що має надзвичайну красу, надовго подарує вам незабутні враження.

Прихований від часу райський куточок Шахдаг, що має надзвичайну красу, надовго подарує вам незабутні враження

Гірськолижний курорт Шахдаг (Sahdag) в Азербайджані

Туристичний Комплекс Шахдаг розташований на відповідних різним рівням 19 лижних схилах, на висоті 2500 метрів над рівнем моря, і пропонує екстремальні лижні види спорту світового рівня. Власна лижна школа комплексу пропонує уроки досвідчених інструкторів, як для початківців, так і для досвідчених лижників.

Крім цього, пропонується хвилююча можливість кататися на схилах на сноуборді і аеролижах. В інші зимові ігри, зокрема гри для дітей, входять прогулянка на квадроциклах, фортеці з куль і тюбінг. Крім цього, Spa-салони комплексу подарують вам освіжаючий відпочинок після снігу і льоду.

Крім цього, Spa-салони комплексу подарують вам освіжаючий відпочинок після снігу і льоду

Гірськолижний курорт Шахдаг (Sahdag) в Азербайджані

Кусарі. Розкинувшись в північно - східній частині країни, біля підніжжя гори Шахдаг, цей регіон є одним з найкрасивіших і найцікавіших куточків не тільки Азербайджану, але і всього Кавказу. Виключно різноманітна його природа: від лісів до суворих захмарних гір, вкритих льодовиками Високогірного Кавказу. Тут найглибші каньйони, рідкісні тіснини, ущелини, дивовижні за красою високогірні озера і водоспади, складні за формою гірські масиви, неприступні перевали. Територія району являє собою як би зв'язуючою ланкою між Європою та Близьким Сходом.

Гірськолижний курорт Шахдаг (Sahdag) в Азербайджані

Зимово-літній туристичний комплекс «Шахдаг» буде розташований в північному регіоні в 25 км від районного центру кусарі. Планована будівельний майданчик розташований на території національного парку Шахдаг, який відомий своєю збереженою екологічної системою і недоторканою флорою і фауною. Комплекс буде розташований на висоті між відмітками 1300 м і 3200 м над рівнем моря.

Центральна частина туристичного комплексу розташована на природному плато, яке тягнеться на висоті 1,640 м - 1,655 м над рівнем моря. На підставі схематичного міського плану (в залежності від інтеграції існуючої водної поверхні), а також що стосуються руху транспорту перспектив (будівництво підземного рівня доступу), будівництво в цьому районі ведеться на рівнях між 3 - 4 м над рельєфом і включено в навколишнє будівельний майданчик територію ( захід схід). Весь комплекс охоплює територію протяжністю понад 2000 га.

Весь комплекс охоплює територію протяжністю понад 2000 га

Гірськолижний курорт Шахдаг (Sahdag) в Азербайджані

Гірськолижний курорт Азербайджану ще зовсім молодий, але його популярність вже зробила крок далеко за межі кавказької республіки. Розташований в 25 кілометрах від селища кусарі, курорт Шахдаг розкинувся на території національного парку, чия екологічна система перебуває під охороною держави.

Гірськолижний курорт Шахдаг (Sahdag) в Азербайджані

Траси Шахдаг прокладені на висоті 2500 метрів над рівнем моря, а його територія перевищує 2 тисячі гектарів. Всього на гірськолижному курорті Азербайджану обладнано 19 трас, на які гостей курорту доставляють чотири підвісні канатні дороги. Уже зараз в Шахдаг відкрита школа гірськолижного катання, де можна навчитися стояти на схилі не тільки на лижах, але і на сноуборді. Пункт прокату спорядження дозволяє вибрати будь-який інвентар для занять улюбленими видами спорту.

Гірськолижний курорт Азербайджану поки ще зовсім молодий, а тому багато планів по його оснащення тільки втілюються в життя. Згодом в Шахдаг відкриються котеджі і кемпінги, будуть побудовані гондольні підйомники і запущена система штучного оснежненія.

У проекті - будівництво басейнів та тенісних кортів, баскетбольних і волейбольних майданчиків. Але вже сьогодні гості Шахдаг із задоволенням займаються сноутюбінг і відправляються на кінні прогулянки, беруть участь в піших походах на снігоступах і в катанні на сноумобілях. Діти охоче грають в дитячому комплексі під наглядом досвідчених вихователів, поки їх батьки освоюють премудрості катання на гірських лижах.

Гірськолижний курорт Шахдаг (Sahdag) в Азербайджані

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.