Навигация
Реклама
Реклама

Карадаг, Крим - як дістатися

На цікавить наших читачів питання «Карадаг, Крим - як дістатися» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Давно хочу побачити прославлений Карадаг. Цього літа буду в Криму. Як доїхати до цієї гори?

12.02.2018 Микита


Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру»

ру»

Колишній вулкан, а нині просто похмурий гірський масив Карадаг в Криму приваблює безліч туристів. Як до нього дістатися?

Назва Карадаг, що позначає «Чорна гора», дали цьому древньому вулкану татари. В даний час сам Карадаг і територія навколо нього оголошена заповідною зоною. Скельні освіти масиву Карадаг мають свої назви і часто оповиті легендами: тут можна побачити скелі Чортів Палець, Золоті Ворота, Іван-Розбійник і т. Д. Найвищий пік Карадага підноситься на 557 метрів над рівнем моря. Це скеля Свята, що отримала свою назву через те, що, за легендою, тут було поховання мусульманського мудреця, який і після своєї смерті міг зцілювати хворих.

Карадаг розташований між Судаком і Коктебелем. Найбільш красива панорама на скелі Карадага відкривається з палуб прогулянкових корабликів, які відправляються з Коктебеля .

Обійтися без допомоги екскурсоводів при відвідуванні заповідника Карадаг не вийде. Доведеться придбати вхідний квиток і в складі організованої екскурсії відправитися в піший похід по найвідоміших визначних пам'яток Карадага. Доведеться прошагать близько 7 км, тому рекомендується подбати про міцну, зручному взутті. Екскурсія по Карадагу починається від Біостанції в селищі Курортне. Сюди ходять автобуси від Коктебеля.

Як доїхати до цієї гори?
Як до нього дістатися?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.