Навигация
Реклама
Реклама

Карадаг

Масив Карадаг одне з місць які варто відвідати

Масив Карадаг одне з місць які варто відвідати. Живописне місце. Оригінальні форми рельєфу тут можуть гідно посперечатися з найвідомішими куточками планети. Карадаг це крім усього іншого вулкан виник в незапам'ятні часи юрського періоду.

Це скупчення найкрасивіших скельних вершин, лісових схилів і строкатих степів. Всюди на Кара-Дазі маса маленьких бухт які розділені маленькими мисами.

Знаходиться Карадаг неподалік від Коктебеля поруч з Отузкой долиною. Із заходу і з північної частини заповідник оточує Судакське шосе. Все це нагромадження краси є не чим іншим як уламком величезного масиву вулкана який зародився майже 150 млн років тому в водах поблизу Карадага. Нинішня захоплюватися красою створена могутніми силами природи. Це і діяльність вулкана, і тривалі процеси утворення гір, і сила вивітрювання.

На Карадаге варто подивитися також один з куточків - хребет Карагач. Він невисокий близько 330 метрів, зате зверху чудові краєвиди на навколишні широченні простори заповідного урочища, на Отузькою долину, Ечкидаг, а вдалині мис Меганом.

Якщо підійти до біостанції то заповідник ще прекраснішим звідси. На схилах видно дивовижні статуї. Король з короною, королева під вінцем, трон який висить над прірвою, за ними застигла в різних позах зупинена часом свита .... Чорні скелі Карадага панують над казковими бухтами. Безліч інших фігур виліплені природою поруч.

Безліч інших фігур виліплені природою поруч

Також варто подивитися ще одну загадкову частину цього древнього вулкана - Хоба Тепе. Перекладається це справа як вершина з печерами. Висота цієї вершини майже 440 метрів. Первозданна краса вулкана застигла в камені, завдяки чому ми маємо можливість милуватися цією дикою природною красою. Щоб зберегти недоторканою красу Карадагу від туристів, масив Карадаг оголошений заповідником.

Додати коментар

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.