Навигация
Реклама
Реклама

У Партеніті заблокували вхід на Аю-Даг

У Партеніті невідомі заварили хвіртку і ворота біля входу на гору Аю-Даг, за яким уже 18 років проходить музейний маршрут «Аю-Даг - свята гора»

У Партеніті невідомі заварили хвіртку і ворота біля входу на гору Аю-Даг, за яким уже 18 років проходить музейний маршрут «Аю-Даг - свята гора».

Підпишіться на новини «ПолітНавігатор - Крим» в Facebook , Одноклассниках або Вконтакте

Про те, що трапилося «Твоєї газеті» повідомив директор МАУ «Музей-заповідник« Пілігрим »Сергій Мацкевич.

«Це сталося ввечері п'ятого червня, після сильного дощу, коли нікого із співробітників МАУ« Музей-заповідник «Пілігрим» не було на робочому місці біля входу на Аю-Даг. Невідомими особами були капітально заварені хвіртка і ворота, що ведуть на гору Аю-Даг », - розповів Мацкевич.

За його словами, 4 червня контролер квитків йому повідомила, що до неї підходив співробітник військового санаторію «Крим», одягнений в форму охоронця здравниці, і попередив про доручення «від керівництва» перекрити вхід на територію заказника.

Директору музею не вдалося зустрітися з керівництвом санаторію, яке проігнорувало його прибуття в адмінкорпус здравниці, і з'ясувати питання з заваренной хвірткою.

«Чого раніше ні я, який прожив тут понад тридцять років, ні хто інший з місцевих, які прожили понад того, не тільки не чув і не бачив, але і уявити собі в страшному сні не міг», - констатував Сергій Мацкевич.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.