Навигация
Реклама
Реклама

Влада Алушти вимагають від військового санаторію «Крим» звільнити прохід на Аю-Даг

Адміністрація Алушти направила офіційного листа на адресу санаторію «Крим» Міноборони РФ з вимогою забезпечити вільний прохід на гору Аю-Даг

Адміністрація Алушти направила офіційного листа на адресу санаторію «Крим» Міноборони РФ з вимогою забезпечити вільний прохід на гору Аю-Даг.

Підпишіться на новини «ПолітНавігатор - Крим» в Facebook , Одноклассниках або Вконтакте

Про це ІА «Крим Медіа» повідомив глава міської адміністрації Ігор Сотов.

«Раніше там був вільний прохід, і проблем ніяких не було. Ми відправили на адресу санаторію «Крим» лист, щоб вони дозволили прохід на гору. Відповіді від них ми ще не отримали, тому поки чекаємо. Якщо зажадає ситуація, будемо виходити на керівництво Криму », - зазначив чиновник.

Нагадаємо, 5 червня в Партеніті невідомі заварили хвіртку і ворота біля входу на гору Аю-Даг, за яким уже 18 років проходить музейний маршрут «Аю-Даг - свята гора».

За словами директора МАУ «Музей-заповідник« Пілігрим »Сергія Мацкевича, 4 червня контролер квитків йому повідомила, що до неї підходив співробітник військового санаторію« Крим », одягнений в форму охоронця здравниці, і попередив про доручення« від керівництва »перекрити вхід на територію заказника.

Директору музею не вдалося зустрітися з керівництвом санаторію, яке проігнорувало його прибуття в адмінкорпус здравниці, і з'ясувати питання з заваренной хвірткою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.