Навигация
Реклама
Реклама

Головна Archives - Сторінка 2/6 - Lily Beach Maldives

  1. океан пригод
  2. Круїз з дельфінами на заході
  3. Тур з черепахами
  4. пінгвін екскурсія

Завдяки широкому вибору екскурсій, пропонованих в курортному спа-готелі Lily Beach, є безліч можливостей отримати максимум задоволення від відвідування Мальдівських островів. Навколо самого курорту знаходиться так багато Індійського океану, тут є 4 найпопулярніші екскурсії, які дозволять вам насолодитися підводними чудесами Мальдівських остравов.

океан пригод

Екскурсія Океан пригод пропонує можливість плавати з китовими акулами, найбільшою рибою океану і скатами манти! Відправляйтеся на нашому швидкісному катері, який доставить вас до місць для сноркелинга, де є можливість поплавати з деякими з найбільших і найбільш неймовірних і граціозних істот Океану.

Забронюйте прямо зараз

Забронюйте прямо зараз

Круїз з дельфінами на заході

Є одне ссавець, яке завжди буде зачаровувати вас, незалежно від вашого віку і інтересу до підводного світу - дельфіни! І найкращий спосіб насолодитися цією красою природи - помилуватися ними під час нашого круїзу на заході і підготуватися до вражаючого шоу з переворотами, стрибками і поворотами! І, звичайно ж, у Вас є можливість милуватися Мальдівські заходом, потягуючи ігристе вино ...

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати

Тур з черепахами

Всього в декількох хвилинах їзди від курорту на традиційній човні дони ви отримаєте можливість побачити, як годуються зелені морські черепахи або черепахи-яструби, або навіть виходять на поверхню, щоб перевести дух. Попросіть свого гіда розповісти вам більше про дитинчат черепах, про навігаційних навичках черепах і про те, як вони повертаються на пляж, на якому висиджують, щоб гніздитися в зрілому віці. Справжня екскурсія для сноркелинга!

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати

пінгвін екскурсія

Якщо ви любите Океан і підводний морську флору і фауну, але не хочете промокнути, немає кращого шляху, ніж екскурсія на нашій полуподводной човні «Пінгвін». Зручно розмістившись нижче рівня води в нашій полуподводной човні, ви зможете спостерігати за дивовижною морський життям!

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.