Навигация
Реклама
Реклама

Спорт в Таїланді: види, фото, відгуки

  1. Видовищні спортивні заходи
  2. Змагання повітряних зміїв
  3. Азіатські бойові мистецтва
  4. Спортивні види туристичних розваг
  5. Підводне полювання
  6. рафтинг
  7. Серфінг і серфбордінг
  8. Кайтінг
  9. Стрибки з тарзанки

Не секрет, що економіка Таїланду туристично орієнтована. У країні розвивається і процвітає те, що затребуване туристами. Це вірно і по відношенню до спорту та спортивної активності. Державна підтримка спорту в Таїланді слабка, а приватні підприємці вважають за краще будувати аквапарки в Таїланді , Розраховані на туристів, а не стадіони, розраховані на власних підданих.

Таїланд екзотичний у всьому, навіть в спорті. Тут практикуються загальновідомі спортивні дисципліни - такі, як футбол і великий теніс. Проте, найбільший видовищний інтерес представляють спортивні заходи автентичного характеру: змагання повітряних зміїв, ТАКР, Муай тай .

Якщо ж говорити про спорт не як про видовище, а як про активність, то для основної маси туристів інтерес фокусується на тих можливостях, які надають майже 3 тис. Км берегової лінії. Дайвінг, снорклінг, кайтінг, серфінг, водні лижі, рафтинг і підводне полювання - все це - спорт в Таїланді.

Видовищні спортивні заходи

ТАКР

ТАКР - унікальна азіатська командна гра. Її сенс полягає в пасив невеликого м'ячика, 12 сантиметрів у діаметрі, один одному без допомоги рук.

Дуже видовищно і незвично. Від спортсменів потрібно приголомшлива гнучкість і здатність володіти своїм тілом.

Змагання повітряних зміїв

Традиційне тайське змагання, яке проводиться у весняні місяці, коли вітру найбільш сприятливі для запуску зміїв. Суть змагання полягає в тому, щоб змусити змія суперника сісти на свою територію. Не так видовищно, як ТАКР, але теж дуже незвично і захоплююче.

Азіатські бойові мистецтва

Традиційні види спорту, в яких тайці стали професіоналами - це тайське бойове мистецтво «муай тай» і корейське бойове мистецтво «тхеквондо». Для людей, які цікавляться цією тематикою, відвідати справжні бої в Таїланді не менш важливо, ніж культурно-історичні та етнографічні пам'ятки.

Муай тай є навіть не стільки бойовим мистецтвом, скільки частиною тайської ідентичності та національної культури, поєднаної з легендами та історією. Щорічно 17 березня проводяться найголовніші змагання з муай таю, влаштовуються показові виступи на вулицях в рамках національного свята, присвяченого цій бойовій практиці. Для самих тайців муай тай - це, перш за все, спосіб заробити дуже непогані по тайським мірками гроші.

Спортивні види туристичних розваг

Дайвінг та снорклінг

чисте прозоре море Таїланду , Насичене життя мешканців тропічних вод роблять плавання з аквалангом або з трубкою улюбленим видом активності в королівстві.

Дайвінгом і снорклінгом займаються повсюдно. Але найкрасивішу підводне життя можна спостерігати біля островів в Андаманському морі: Сіміліанскіе острова, Пхукет - а також по всьому узбережжю провінції Крабі .

Підводне полювання

Підводне полювання в Андаманському морі - популярна розвага у туристів, що мають бажання ловити виключно велику рибу. Це задоволення - не з дешевих: в залежності від комфортабельності судна, віддаленості місця хоти від берега і загальної тривалості заходу вартість може доходити до декількох тисяч доларів. Організовують підводне полювання численні контори, але тільки в сухий сезон, коли море тихе.

рафтинг

У місцевостях з гірським ландшафтом - це переважно північні провінції Таїланду - Чіанг Май, Рай, Канчанабурі і деякі інші - практикуються сплави по річках.

У відсутності пляжного відпочинку і можливостей, пов'язаних з морем, рафтинг - практично єдине екстремальне спортивна розвага на воді. Маршрути мають різну протяжність і рівень складності.

Серфінг і серфбордінг

Для таких видів спорту як серфінг, віндсерфінг і кайтінг потрібно вітер. Не у всіх тайських затоках і не завжди він дме потрібної сили. Проте, ці активності вельми популярні в Таїланді. Так, для серфінгу підходять пляжі Розжарюємо, Карон і Ката на Пхукеті. З червня по вересень тут піднімаються відмінні хвилі, а тих, хто віддає перевагу традиційному пляжний відпочинок, небагато. Серфінг в Таїланді - зовсім не того рівня складності, що, наприклад, можна практикувати біля берегів Австралії або островів Океанії. Проте, для початківців і навіть просунутих серферів пляжі Пхукета надають хороші умови, адекватні можливостям.

Катання на водних лижах, а також те, що називається серф- і Вейбординг - улюблені види активності в Таїланді. На кожному пляжі, на якому присутні туристи, знайдеться кілька контор, що надають в оренду катер з водієм і необхідне обладнання.

Кайтінг

Кайтінг, або кайтбординг, що знаходиться на стику парашутного спорту і серфінгу, є популярним туристичним проведенням часу в Таїланді. Хуа Хін і острів Самуї вважаються кращими місцями для кайтинга.

Стрибки з тарзанки

Класичний вид спортивної активності, процвітаючий на всіх курортах практично по всьому світу - стрибки з тарзанки. Таїланд в цьому сенсі - не виняток.

Спеціально встановлені платформи для стрибків є в будь-якому туристичному місці - на Пхукеті, в Паттайя і навіть в Чіанг Май.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.