Навигация
Реклама
Реклама

Іранський док, датська драма і британський мультикультуралізм: плани на вечір п'ятниці

  1. Побачити «Календар Pirelli - 2018» Тіма Вокера
  2. Подивитися данське кіно початку ХХ століття
  3. Подивитися «Психоз»
  4. Сходити на іранський фільм про сильних жінок
  5. Навчитися працювати з сімейним архівом

Вихідні ось-ось настануть, залишилося тільки добре провести п'ятницю. Mos.ru розповідає про найцікавіші події сьогоднішнього вечора: виставка фотографій зі свіжого видання легендарного календаря Pirelli, датське німе кіно, вистава про жінку в хвороби і лекція про приватну історії москвичів.

Побачити «Календар Pirelli - 2018» Тіма Вокера

Час: до 20:00

Місце: «Мультимедіа-арт-музей» (вулиця Остоженка, будинок 16)

У «Мультимедіа-арт-музей» приїхала виставка , Присвячена свіжому календарем Pirelli. У різні роки фотосесії для його сторінок робили Річард Аведон, Маріо Тестіно, Пітер Ліндберг, Енні Лейбовіц. Над календарем 2018 року працював Тім Вокер - одна з найяскравіших зірок сучасного глянцевого фото. Концептуальна зйомка, натхненна темою «Аліси в Країні чудес» Льюїса Керролла і мультикультуралізму, властивого рідного міста Уокера Лондону, зустріла гарячий відгук не тільки у фешен-блогерів, а й у цивільних активістів. Щоб показати, що «Алісу» однаково люблять діти з різних країн, він залучив до зйомок моделей з різним кольором шкіри. У ролі Аліси Уокер зняв австралійську модель суданського походження Даки Той, актриса Вупі Голдберг зіграла Герцогиню, модель Наомі Кемпбелл - Королівського Ката. Також в зйомці взяли участь африканська модель-альбінос Тхандо хопу, американський хіп-хопер Ліл Яти, мексиканська актриса кенійського походження Люпіта Ньоно, американський актор Ру Пол і інші. Вийшло, можливо, одне з найкрасивіших висловлювань на тему расового розмаїття.

Подивитися данське кіно початку ХХ століття

Час: 19:30

Місце: Будинок-музей Марини Цвєтаєвої (Борисоглібський провулок, будинок 6, будова 1)

Будинок-музей Марини Цвєтаєвої запрошує на вечір старого датського кінематографа . Тут покажуть дві картини одного з перших режисерів і теоретиків кіно Данії Петера Урбана Гада - «Безодня» (1910) і «Похмурий сон» (1911). У драмі «Безодня» дебютувала зірка данського і німецького німого кіно Аста Нільсен, майбутня муза і дружина Гада, яка зіграла в більшості його фільмів. Про те, як дивитися німий фільм сьогодні і на що звертати увагу в фільмах Гада, розповість кінознавець історик кіно Мілена Мусіна.

Подивитися «Психоз»

Час: 19:00

Місце: електротеатр «Станіславський» (Тверська вулиця, будинок 23)

Вистава «Психоз» Олександра Зельдовича став однією з центральних прем'єр «Станіславського» в 2016 році. Знаючі глядачі стали купувати квитки задовго до виходу: Зельдович відомий як кінорежисер і сценарист, який створив у співавторстві з Володимиром Сорокіним легендарну «Москву» (2000), - було цікаво, як він впорається з простором театральної сцени і непростим літературним матеріалом. «4.48 Психоз», написаний британським драматургом Сарою Кейн незадовго до смерті, не п'єса в звичному розумінні цього слова. Кейн довго і безрезультатно лікувалася від маніакально-депресивного психозу (в сучасній психіатрії для цього захворювання використовують термін біполярний афективний розлад). Текст складається з уривчастих монологів, в яких здорові висловлювання перемежовуються маренням, любов зустрічається з жахом, а біль - з торжеством. На сцені електротеатри твір Сари Кейн озвучують 19 актрис, і їх слова химерно візуалізуються в відеоінсталяції, зроблених групою AES + F. У виставі немає ні героїні, ні героїнь - головна дійова особа тут хвороба. Видовище моторошне, але затягує.

Сходити на іранський фільм про сильних жінок

Час: 18:00

Місце: кінотеатр «Космос» (проспект Миру, будинок 109)

Сьогодні в «Космосі» можна подивитися документальний фільм «Від нуля до п'єдесталу» іранського режисера Сахара Мосебі - духопід'ємне розповідь про трьох сестер Мансурян, що вступили в боротьбу з патріархальним укладом. Сестри професійно займаються боротьбою ушу - по іранських мірками не найкраще захоплення для молодої жінки. Раніше їм доводилося терпіти насмішки знайомих і несхвальні погляди перехожих, проходячи вулицями рідного міста в спортивних костюмах. Все змінилося, коли сестри Мансурян почали привозити зі змагань нагороду за нагородою.

Вхід на показ безкоштовний, але потрібна реєстрація .

Вхід на показ безкоштовний, але   потрібна реєстрація

Навчитися працювати з сімейним архівом

Час: 19:30

Місце: бібліотека імені Н.А. Некрасова (Бауманська вулиця, будинок 58/25, будова 14)

У «Некрасівці» сьогодні пройде лекція «Приватна історія міста» антрополога і історика Дмитра Опаріна, який спеціалізується на вивченні життя москвичів в дореволюційний і радянський час. Результатом його роботи стали дві книги - «Історії московських будинків, розказані їх жителями» (2016) і «Велика Садова, 10. Історія московського будинку, розказана його жителями» (2017). На лекції він поговорить про своїх книгах і роботі з архівами - державними і сімейними.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.