Навигация
Реклама
Реклама

Копенгаген - дивовижна північна столиця Данії

Чарівна сила чарівного північного міста Копенгагена підкорює наші душі ще з ранньої юності, з моменту прочитання нам батьками дивовижних історій від мудрого казкаря Андерсена.

Ознайомлення з датською столицею бере початок із знаменитою Ратушній площі, де знаходиться відома у всьому світі пам'ятка - сидить з книгою і тростиною улюблений дитячий письменник, а навколо обрамлення з широко розгалужуються крон старих дерев.

Для позначення місць побачень уточніть про всяк випадок, що мова йде саме про пам'ятник на Ратушній площі - він все-таки більш знаком для іноземців Для позначення місць побачень уточніть про всяк випадок, що мова йде саме про пам'ятник на Ратушній площі - він все-таки більш знаком для іноземців. Адже в Копенгагені є ще одна статуя автору «Русалочки» і «Кресала», і вона стоїть в Королівському парку. Однією з можливостей відвідати культурні місця міста, є подорож в круїзі, наприклад "Норвезькі фіорди", представлені відомою турфірмою по, в якому ви зможете оцінити краси не тільки Норвегії та Норвезького моря, але і відвідати ряд іменитих морських північних столиць.

Зауважимо, що в середні століття місто Копенгаген особливо не відрізнявся від сусідніх датських провінцій, нехай і знаходився в сприятливих умовах: розташований на острові, в протоці між Північним і Балтійським морями, дозволяв зробити упор не тільки на економічні переваги (наприклад, заняття рибальством), але і розвиватися в культурному і економічному планах. Насправді, найменування міста і перекладається як «Гавань торговців». Однак часи змінюються і нині Копенгаген - справжня європейська столиця з розмахом і історією. Населення міста з передмістям порялка 1.5 млн. Чол.

Одним із значущих аспектів столиці Данії є той факт, що Копенгаген - найбільша північна морська столиця Одним із значущих аспектів столиці Данії є той факт, що Копенгаген - найбільша північна морська столиця. У наш час цей порт, що має велике міжнародне значення транспортний пункт, тут щодня причалюють круїзні кораблі, маршрути яких проходять по всій Європі і навіть переправляються через океан в Америку.

Унікальною можливістю подорожуючих в багатьох північно-європейських морських круїзах, є можливість відвідування цього красивого, з унікальною історією та традиціями міста.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.