Навигация
Реклама
Реклама

Пором з Амстердама - розклад, опис, Амстердам пороми

  1. Куди можна дістатися на поромі з Амстердама?
  2. Компанії та напрямки


столиця Нідерландів - місто дивовижний в усіх відношеннях. Щорічно в столицю тюльпанів, голландського сиру і дерев'яних черевиків приїжджають мільйони туристів, багато з яких роблять справжні круїзи по всій Європі . Самим непосидючим з них судноплавні компанії пропонують скористатися поромними переправами, які дозволяють подорожувати по морю разом з власним автомобілем. Зручний паром з Амстердама з'єднує Королівство Нідерланди з Великобританією і дає гостям цих країн можливість порівняти звичаї і традиції двох шанованих європейських монархій.

Куди можна дістатися на поромі з Амстердама?

Поромна переправа між столицею Нідерландів і британським містом Ньюкасл служить мостом між двома європейськими країнами. Повне ім'я пункту призначення порома - Ньюкасл-апон-Тайн. Місто розкинулося на північному березі річки Тайн і є сьомим за кількістю проживає в ньому населення в країні.
Головна визначна пам'ятка Ньюкасла світового значення - міст Міленіум. Він з'єднує місто з сусіднім Гейтсхед і є першим в світі нахиляються мостом, що дозволяє судам проходити під ним безперешкодно.

Компанії та напрямки

Поромне сполучення між Амстердамом і Ньюкаслом здійснює компанія DFDS. Її штаб-квартира знаходиться в Данії , А останнє оновлення флоту перевізника відбулося в 2008 році. Усі судна DFDS пройшли сертифікацію відповідно до міжнародних вимог і відповідають стандартам безпеки. Компанія працює по всій Північній Європі і на її поромах пасажирів чекають на кількох напрямках в Норвегії , Данії, Латвії , Німеччині , Англії , Голландії та Франції .
Пором з Амстердама в Ньюкасл є в щоденному розкладі пасажирського порту столиці Нідерландів:

  • Суду перевізника DFDS відправляються з Амстердама щовечора о 17.30.
  • Час у дорозі між Нідерландами та Англією становить 16 годин 30 хвилин.
  • Пасажири сходять на берег на північному сході Великобританії о 9 годині наступного ранку.
  • Вартість квитка на одного пасажира без автомобіля становить від 14000 рублів залежно від дня тижня і комфортабельності каюти.

Забронювати проїзні документи, дізнатися подробиці розкладу і умови перевезення пасажирів, домашніх тварин і транспорту можна на офіційному сайті компанії DFDS - www.dfds.com.
Серед переваг поромних переправ досвідчені мандрівники безсумнівно назвуть зручну можливість швидко, комфортно і вигідно пересуватися разом з автомобілем. Переїзд на поромі дозволяє істотно заощадити на паливі для машини і розрахунках у готелях по шляху проходження для його пасажирів.
На поромах є можливість купити необхідні товари в магазинах безмитної торгівлі, а в ресторанах на борту організовано гаряче харчування, яке зазвичай входить у вартість квитка на пором.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 03.08.2016


Фотографії порома з Амстердама

Популярні статтіКуди можна дістатися на поромі з Амстердама?
Куди можна дістатися на поромі з Амстердама?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.