Навигация
Реклама
Реклама

Дао і Даосизм

  1. даосизм - вільне прагнення або устремління до свободи

даосизм -

вільне прагнення або устремління до свободи

Даосизму не існує насправді Даосизму не існує насправді. Це не релігія. Це не заклад. Це навіть не вим. Це просто ідея, набір методів для відновлення миру і продовження життя. Ось і все, що він містить. Ви не повинні вірити всьому, або мати сліпу віру. Ви не повинні приймати будь-які клятви. Все, що вам потрібно зробити, це розважити себе деякими основними поняттями і на практиці освоїти кілька простих психофізичних методів на регулярній основі, і ви можете назвати себе даосом. Майте на увазі, якщо ви займетеся цим, то робіть це в жартівливій манері, тому що слово дао містить в собі два протиріччя і в усьому цьому є частка гумору.

ДАО приблизно перекладається як "шлях", посилаючись на той, що трапляється з нами на нашому шляху або на Великої Магістралі життя. Це стосується як до приземлення сонечка на вашу футболку, так само як і до формування цієї Всесвіту. Що лежить в основі і протікає в щілинах і просторах реальності, Дао є основною, що породжує силою існування (буття) і, якщо на те пішло, небуття (неіснування).

Хоча деякі народні персонажі протягом останніх декількох століть завзято намагалися узаконити ідею даосизму і перетворити його в релігію свого роду, їх спроби були сміховинні і на щастя їм не вдалося вбити живий дух Дао, на відміну від інших більш успішних релігій.

Даосизм, мистецтво жити слідуючи тільки шляху, який приходить природно (природно), отже, мінливий, завжди звертався до найбільш індивідуально налаштованим серед нас, і саме тому, в цю епоху індивідуалістів, він насолоджується таким глобальним поширенням. Він зародився в стародавньому Китаї, ніхто не знає як і через кого, але згідно з легендою був посланий вниз загоном під назвою, щось на зразок «Діти відбите світло», більше двох метрів ростом, жили в високих місцях (гори). Вони, кажуть, володіли цим величезним обсягом знань і зникли без сліду. Ці знання, протягом тисячоліть, змішувалися з буддизмом, конфуціанством і навіть християнством, час від часу, поки це не дошлодо нас сьогодні в вигляді Тай-Цзи, І-Цзин, голковколювання і Фен-Шуй, перераховуючи кілька з його найбільш відомих носіїв. Ви не повинні відмовлятися від будь-якого переконання або віросповідання, до яких ви віддані, навіть якщо це брутальний матеріалізм, щоб мати можливість взяти участь в цій грі. Чи не буде ваша участь в даосизмі зазіхати на все, що вам дорого. Навпаки, слідуючи вашому природному шляху або Дао ви підвищите всі існуючі аспекти вашого життя, додаючи до свого життя нових хороших новин.

«Дао» вимовляється як «доу» і означає «шлях», а в японській версії вимовляється як «до», що, наприклад, в «айкідо» - означає шлях життєвої сили, в «дзюдо» - шлях м'якості, також і «додо »- шлях дурня 😀. Кожна істота, рухоме і нерухоме, має своє власне індивідуальне дао або шлях. Кожна ситуація має своє Дао або спосіб розгортання. Навіть кожна собака має своє Дао.

Дао, однак, це не Бог. Бог це Бог, Дао це Дао, а слова це слова. Ви не можете зрозуміти Дао, ніхто ніколи не міг, так що навіть не намагайтеся. Якщо ви хочете, ви можете молитися на нього, але воно не почує і не подбає, тому сенс його, щоб дозволити речам розгортатися самостійно. Як би там не було, якщо ви розслабитеся і довіритесь Дао, це дасть вам все, що вам потрібно на все ваше життя, і понад те.

Як би там не було, якщо ви розслабитеся і довіритесь Дао, це дасть вам все, що вам потрібно на все ваше життя, і понад те

Даосизм по суті означає йти по шляху найменшого опору і, при цьому, завжди зберігаючи повагу і увагу до добробуту і свободи всіх інших істот. Протилежністю даосизму є фашизм - означає управляти поведінкою інших людей і маніпулювати ними, щоб вони стали відповідати вашій конкретній моделі реальності, за допомогою сили, якщо це буде потрібно.

Якщо ви особливо харизматичні або правдоподібні, ви можете зібрати послідовників досить легко, тому що, іншими словами, багато людей люблять бути контрольовані кимось ще. Це змушує їх відчувати себе в безпеці і на деякий час дає ілюзію зняття з себе відповідальності за своє життя. Ці нещасні є анти-воїнами. Цих тенденцій слід уникати, як в собі, так і в інших, оскільки вони звужують ваш потік енергії і в кінцевому підсумку призводять до хвороби людей і цілі суспільства.

Фашисти багатоликі, вони можуть поставати не тільки в оманливої ​​або чарівною формі. Можливо, найбільш тривожними є духовні фашисти - сектанти, які вважають, що їх шлях це єдиний шлях. «Просвітлені» майстра, вчителя, духовні лідери, разом з їхнім оточенням з поплічників і виконавців, які гіпнотизують своїх послідовників щоб все слідували їм за допомогою страху і загрози відлучення; цілителі, які говорять вам слідувати тільки їхніх порад або працювати на них, і чоловіки, який говорять дружині вона ніщо без нього, цей список можна продовжувати.

Будь-фашизм йде по шляху примусу, в той час як даосизм означає слідувати способу, коли все починає розкриватися само собою, інакше відомому як любов.

В якості протиотрути, візуалізують ідею індивідуальної свободи, яка витікає з вашого серця і яка виходить, щоб огорнути кожного на цій планеті, з подвійною дозою для тих, хто, ви вважаєте, демонструють найбільші агрессорскіе тенденції. Звичайно, як вони надійдуть з цим - це вже їхня особиста справа. Тому-що якщо ви станете візуалізувати їх, неначе вони починають відповідати вам тим способом, який ви вважаєте найкращим, це означало б метафізичний екстремізм з вашого боку.

Даоські пам'ятники в минулому і сьогоденні

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.