Навигация
Реклама
Реклама

Як модернізувати освітлення в під'їзді житлового будинку

 1. Чи потрібні вбудовані датчики?
 2. Який тип детектування вибрати?
 3. Навіщо потрібен черговий режим?
 4. Яку потужність вибрати?
 5. Якою мірою захисту від попадання вологи і пилу досить?
 6. Як захистити обладнання від вандалів і крадіжки?
 7. Світильники СА-7008У серії «Персей», як одне з найпоширеніших рішень в ЖКГ
 8. Застосування СА-7008У
 9. Характеристики СА-7008У
 10. Особливості СА-7008У
 11. Схожі Записи

Тарифи на електроенергію збільшуються щороку, разом з ними ростуть загальнобудинкові платежі за освітлення місць загального користування. У зв'язку з цим багато керуючих компанії починають розглядати питання про те, як модернізувати освітлення в під'їздах на світлодіодне. Які рішення існують сьогодні і як зробити грамотний вибір?

Чи потрібні вбудовані датчики?

Головною метою впровадження світілодіодних в сфері ЖКГ є економія. Світлодіодне рішення саме по собі в 8-10 разів економічніше аналогічного з лампою розжарювання і приблизно в 2 рази економічніше рішення з компактною люмінесцентною лампою, тому можна обмежитися впровадженням світильників без датчиків.

Світлодіодне рішення саме по собі в 8-10 разів економічніше аналогічного з лампою розжарювання і приблизно в 2 рази економічніше рішення з компактною люмінесцентною лампою, тому можна обмежитися впровадженням світильників без датчиків

Ліфтового холу в багатоквартирному будинку. На даному адресу зона перед ліфтами досить слабо освітлена природним світлом навіть сонячним днем ​​і замовник обов'язково застосовує черговий режим

Але виріб з вбудованим «інтелектом» дозволить додатково заощадити ще 60-80% електроенергії. При цьому додаткові витрати будуть зовсім небольшіе.Можно зробити висновок, що для сфери ЖКГ світлотехніка з вбудованим датчиком - це економічно обгрунтоване рішення.

Який тип детектування вибрати?

Найчастіше присутність людини на сходовій клітці визначається по звуку або по пересуванню. Менші обсяги застосування в багатоквартирних будинках світлотехніки з датчиками руху пов'язані з тим, що прилад такого типу є спрямованим, що накладає суттєві обмеження на розташування світильника на сходовій клітці. Виходить, що в обмеженому просторі під'їзду не завжди можлива заміна існуючої світлотехніки «точка в точку» зі збереженням місця установки. При цьому, підведення електричних мереж до нового місця - це завжди додаткові витрати.

При цьому, підведення електричних мереж до нового місця - це завжди додаткові витрати

Як модернізувати освітлення в під'їзді житлового будинку? Позитивна сходова клітка в новобудові в центральній частині Росії. Акустичний датчик допускає установку світильників як на стелі, так і на стіні. Точність детектування не страждає

Устаткування з детектуванням по звуку позбавлене даного недоліку, точність визначення присутності людини не залежить від місця розташування світильника. Ймовірно, це одна з причин того, що такі вироби широко застосовуються у всіх без винятку регіонах Росії. До мінусів акустичного методу відносяться помилкові спрацьовування, наприклад, через сторонніх шумів на вулиці або в квартирах. Але такі спрацьовування в загальному, за всіма встановленими на об'єкті рішенням, рідко перевищують 3% від всього часу роботи.

Другий датчик, який виробники вбудовують в світильник ЖКГ - оптичний. Його функція в тому, щоб світло в під'їзді не включався в світлий час доби, якщо природного освітлення достатньо. Припустимо зробити висновок про те, що найкращим вирішенням цієї проблеми є сукупність в виробі двох датчиків, а саме оптичного і акустичного. Така «розумна» світлотехніка може забезпечити економію до 98% електроенергії. Існують об'єкти, на яких споживачі змогли знизити витрати на кожну світлоточка з 1500 рублів до 27 рублів на рік.

Навіщо потрібен черговий режим?

Для підвищення комфорту і безпеки в деяких світильниках реалізований «черговий режим». В цьому режимі обладнання працює на повну потужність тільки тоді, коли на сходовій клітці знаходиться людина, а в решту часу випромінює 20-30% від заявленого світлового потоку.

У приміщенні вже немає непроглядній темряви, світла досить для роботи систем відеоспостереження, для того, щоб побачити в дверне вічко, що відбувається на сходовому майданчику. При цьому споживання електроенергії вкрай мало. Мабуть, уже можна говорити про те, що наявність чергового режиму - це одне зі стандартних вимог замовників до світлотехніки з датчиками в сфері ЖКГ.

Яку потужність вибрати?

За інших рівних, чим вище потужність обладнання, тим світліше буде в приміщенні. На сьогодні оптимальна повна споживана потужність для ЖКГ світильників знаходиться в діапазоні 6-8 Вт. Такий виріб замінить аналог з лампою розжарювання потужністю до 60-75Вт.

Якою мірою захисту від попадання вологи і пилу досить?

Ступінь захисту позначається по ГОСТ 14254 буквами IP і двома цифрами. Від IP20 до IP68. Чим вище індекс, тим вище захист.

Для під'їздів і інших сухих приміщень досить захисту IP20, для підвалів і їм подібних приміщень бажана захист від IP54 і вище. Для освітлення на вході в під'їзд краще вибрати світильники з IP64 і вище.

Для виробів з акустичними датчиками характерна відносно низька ступінь IP, так як технологічні отвори в корпусі необхідні для більш точної роботи датчиків даного типу.

Як захистити обладнання від вандалів і крадіжки?

Вандалозахищеність - це досить важливий параметр при виборі рішень для під'їздів житлових будинків. Світлотехнічне обладнання для сфери ЖКГ повинно витримувати відчутні ударні навантаження, залишаючись при цьому працездатним.

Якщо корпус таких світильників має обтічну форму, це також ускладнить його несанкціонований демонтаж зі стіни або зі стелі. Протизнімні кріплення, заглушки, інші конструктивні рішення в змозі забезпечити достатньо надійний захист від крадіжки обладнання.

Світильники СА-7008У серії «Персей», як одне з найпоширеніших рішень в ЖКГ

Здається, що необхідність по заміні існуючого обладнання в сфері ЖКГ на сучасну світлодіодну світлотехніку з датчиками досить очевидна і навіть неминуча.

Здається, що необхідність по заміні існуючого обладнання в сфері ЖКГ на сучасну світлодіодну світлотехніку з датчиками досить очевидна і навіть неминуча

Корпус СА-7008У виконаний з ударостійкого полікарбонату. На лицьову сторону корпусу виведені регулювання часу горіння (напис «Час») і чутливості акустичного датчика (напис «Мікрофон»)

Як приклад конкретного рішення, яке вже широко застосовується в багатоквартирних будинках наведемо світильник СА-7008У серії «Персей». Цю серію виробляє компанія «Актей», розташована в місті Санкт-Петербург.

СА-7008У серії «Персей» - це світлодіодний багаторежимний світильник з вбудованим оптичним і акустичним датчиками.

На задній кришці світильника розташований перемикач режимів роботи світильника СА-7008У і таблиця, яка допомагає монтажника з вибором правильного режиму

Споживана потужність - 8 Вт, світловий потік - 800 люмен. Споживча потужність в черговому режимі - не більше 2 Вт. Три режиму роботи в одному виробі істотно розширюють можливості щодо застосування, при цьому і проектує, і монтажна організація і складське господарство виробника і замовника продовжують працювати всього з однієї номенклатурної позицією.

Креслярські види СА-7008У

Застосування СА-7008У

Освітлення сходових клітин, холів, коридорів, вестибюлів і інших приміщень з періодичним перебуванням людей в житлових і громадських будівлях. Світильник СА-7008У «Персей» багаторежимний з черговим режимом роботи і режимом повного виключення призначений для роботи в мережі змінного струму з напругою 220 вольт.

Світильник СА-7008У «Персей» багаторежимний з черговим режимом роботи і режимом повного виключення призначений для роботи в мережі змінного струму з напругою 220 вольт

ЖКГ світильник СА-7008У

СА-7008У серії «Персей» призначений для роботи на сходових клітинах, тому ступінь захисту IP30. Антивандальний корпус витримує дуже агресивні зовнішні впливи. У комплект поставки кожного виробу входить спеціальне кріплення для захисту від крадіжки і необхідний інструмент для його установки на об'єкті. Завдяки корпусу з полікарбонату СА-7008У має клас електробезпеки II, значить він не вимагає підведення лінії заземлення.

Висока надійність СА-7008У призводить до того, що замовники, які почали використовувати світлотехнічні рішення серії «Персей», продовжують їх застосовувати на наступному поверсі, в сусідньому під'їзді, в черговому багатоквартирному будинку.

Характеристики СА-7008У

- Робоча напруга - 160 ... 250 В
- Частота мережі - 50 Гц
- Номінальна. споживана потужність в активному режимі - 8 Вт
- Споживання електроенергії у режимі очікування - ≤2 Вт
- Номінальний світловий потік - 800 лм
- Акустичний поріг включення - 52 ± 5 дБ (регульований)
- Оптичний поріг спрацьовування - 5 ± 2 лк
- Тривалість освітлення - 60 ... 140 сек. (Регульована)
- Автоматичний перезапуск таймера вимкнення освітлення
- Регулювання чутливості - є
- Регулювання тривалості освітлення - є
- Коефіцієнт потужності -> 0,85
- Клас захисту від ураження електричним струмом - II

Особливості СА-7008У

- Для заміни в ЖКГ світильників типу НББ, НБО і СБО.
- Корпус світлодіодного світильника виконаний з ударостійкого полікарбонату.
- Регулювання акустичної чутливості.
- Регулювання тривалості освітлення.
- Оригінальна запатентована ударопрочная конструкція.
- Спеціальні кріпильні шурупи, що утрудняють несанкціонований демонтаж.
- Захист від перенапруги в мережі.
- Система «м'якого» запуску.
- Світлодіоди Nichia, Samsung.
- Відсутність мерехтінь і стробоскопічного ефекту.
- Фільтр придушення електромагнітних перешкод (EMI-фільтр).
- Не потрібно захисне заземлення.
- Багаторежимний з можливістю включення чергового режиму роботи (підсвічування).

Компанія Актей розробляє і виробляє інноваційні електроприлади для енергозбереження в житлово-комунальних господарствах (ЖКГ), індивідуальних квартирах, котеджах і присадибних господарствах.

Продукція компанії дозволяє економити до 95% електроенергії, яка використовується для освітлення під'їздів, сходових клітин, коридорів і тамбурів громадських місць: сучасні світлодіодні (LED) світильники, світильники з вбудованими оптико-акустичними, або інфрачервоними датчиками присутності, а також вбудовані енергозберігаючі датчики для потреб серійних виробників освітлювального обладнання.

Компанія Актей здійснює замовні (OEM, ODM) розробки, виробництво або модернізацію наявного освітлювального обладнання за технічними вимогами замовника. продукція характеризується легкістю установки, простотою експлуатації, надійністю і невисокою ціною.

Сайт компанії: www.actey.com

Схожі Записи

« ЛайтСвет-Ангар-3: якісне промислове освітлення Освітлення ЦУМ-Дисконтів: нові магазини отримали революційний світло »

Чи потрібні вбудовані датчики?
Який тип детектування вибрати?
Навіщо потрібен черговий режим?
Яку потужність вибрати?
Якою мірою захисту від попадання вологи і пилу досить?
Як захистити обладнання від вандалів і крадіжки?
Які рішення існують сьогодні і як зробити грамотний вибір?
Чи потрібні вбудовані датчики?
Який тип детектування вибрати?
Як модернізувати освітлення в під'їзді житлового будинку?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.