Навигация
Реклама
Реклама

Група «ДДТ» підтвердила свою участь в «Чартова дюжина» 2018

Часу до головної музичної події зими -XI щорічної національної премії «Чартова Дюжина» 2018 - стає все менше, тому організатори прискорюють темп і оголошують чергового зоряного учасника. Сьогодні в ефірі ранкового шоу «Підйомники» провідні повідомили, що на премії виступить легендарна група «ДДТ».

Сьогодні в ефірі ранкового шоу «Підйомники» провідні повідомили, що на премії виступить легендарна група «ДДТ»

В рамках нового формату премії # МЕЖДУПРОШЛИМІБУДУЩІМ в мультимедійному шоу буде представлена ​​вся історія розвитку вітчизняного рок-руху. А хто може краще розповісти про те, що відбувається в 80-90-ті роки минулого століття, якщо не «легенда уфимського рок-н-ролу»?

З моменту свого заснування в 1980 році група «ДДТ» на протязі ось вже чотири десятки років випускає пісні, які не тільки стають хітами свого часу, але і залишаються актуальними донині. Унікальна програма «Історія звуку», з якою Юрій Шевчук зі своїм колективом вже півтора року перебувають в гастрольному турі, - це ретроспектива багаторічного творчості групи. Як камертон настроїв слухачів, «Історія звуку» відображає, наскільки все творчість «ДДТ» гармонійно існує між минулим і майбутнім, тут і зараз!

Яку музичну програму приготують музиканти «ДДТ» для слухачів «Чартова Дюжини» 2018? Будуть це всенародно визнані хіти - «Что такое осень?», «Батьківщина», «В останню осінь» або пісні з не менше популярних, але нових альбомів?

Слухайте ефіри Нашого Радіо, стежте за новинами на сайті nashe.ru і в соціальних мережах радіостанції!

КУПИТИ КВИТОК

А хто може краще розповісти про те, що відбувається в 80-90-ті роки минулого століття, якщо не «легенда уфимського рок-н-ролу»?
Яку музичну програму приготують музиканти «ДДТ» для слухачів «Чартова Дюжини» 2018?
Будуть це всенародно визнані хіти - «Что такое осень?
», «Батьківщина», «В останню осінь» або пісні з не менше популярних, але нових альбомів?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.