Навигация
Реклама
Реклама

Як цікаво провести вікенд 8 березня в Україні?

  1. Крокуси і буйволи
  2. Вино в Берегово
  3. Одеса, Аккерман та Шабо
  4. Музей сексу і колесо огляду
  5. До Львова в «Нічний дозор».

На носі - чотири вихідних дня: з 8 по 11 березня! Як правильно ними розпорядитися? Погода ще не балує, але весна вже дзвенить невидимими дзвіночками. Екскурсії оголошені.

Крокуси і буйволи

Символ ранньої весни - крокуси. Їх цвітінням милуються в Карпатах в середині березня. Або в закарпатському селі Колочава, в музеї народної архітектури і побуту «Старе село», де можна побачити море цих квітів, занесених до Червоної книги.

Або в закарпатському селі Колочава, в музеї народної архітектури і побуту «Старе село», де можна побачити море цих квітів, занесених до Червоної книги

Долина крокусів. с. Колочава

Клочава - одне з найкрасивіших сіл Закарпаття, де є десяток музеїв і безліч історичних місць і артефактів. Потім вас обов'язково повезуть поніжитися в термальних басейнах і продегустувати автентичні закарпатські страви!

У містечку Перечин в ресторані «Підкова» запропонують спробувати шовдарь (копчений свинячий окіст), керезет (сирну намазку), пікниці (домашню ковбасу), заправлену пасолю, банош, страпачки з грибною омачкой (картопляні галушки з підливою) та інші кулінарні радості.

У містечку Перечин в ресторані «Підкова» запропонують спробувати шовдарь (копчений свинячий окіст), керезет (сирну намазку), пікниці (домашню ковбасу), заправлену пасолю, банош, страпачки з грибною омачкой (картопляні галушки з підливою) та інші кулінарні радості

пікниці

Недалеко від Чорної гори біля Грода Виноградова знаходиться ферма «Карпатський буйвол», де місцеві ентузіасти намагаються врятувати саму північну популяцію буйволів в світі. Зараз на фермі живуть більш 30 карпатських буйволів, за якими можна спостерігати. Тут же дегустують буйволячі і овечий сир.

джерело: ukrainer.net

А якщо захочеться на прощання помилуватися засніженими вершинами - можна піднятися на канатно-крісельному підйомнику на гору Маковицю (750 м), звідси відкриваються чудові панорами хребтів Боржави та Горган, і мальовничі меандри річки Ріки.

Тур на два дні з ночівлею - 795 грн (без харчування і квитків, виїзд зі Львова). З Києва аналогічний тур на п'ять днів буде коштувати 2200 грн.

Вино в Берегово

З 8 по 10 березня 2018 року в м Берегово Закарпатської області пройде фестиваль «Біле вино».
У винному фесті візьмуть участь кращі винороби Закарпаття (в минулому році їх було близько 40).
На площі Кошута пройде хода за участю членів Винного Лицарського Ордена святого Венцела і церемонія посвяти в нові лицарі. Будуть пісні, танці, дегустації та ярмарок народних промислів.

Будуть пісні, танці, дегустації та ярмарок народних промислів

Фестиваль «Біле вино»

До речі, у Берегові є всі шанси стати популярним туристичним центром. Його козирі - пам'ятники архітектури, термальні джерела, винні підвали, недорогі готелі і ресторани. Особливий шарм місту надає яскраво виражена угорська культура.

  • Сиро-Винний тур по Закарпаттю + фестиваль вина у Берегові на два дні - 800 грн.

Одеса, Аккерман та Шабо

Восьме березня у моря - відмінна ідея. Їдемо в Одесу! Як провести тут час - підкаже душа. Але на наступний день потрібно прокинутися вчасно, щоб відправитися туди, де знімався фільм «Д'Артаньян і три мушкетери» - в Білгород-Дністровську фортецю. Ця твердиня на скелястому березі Дністровського лиману - одна з найбільш збережених фортець на території України. Ми пам'ятаємо її як оспіваний Пушкіним Аккерман ...

Ми пам'ятаємо її як оспіваний Пушкіним Аккерман

Білгород-Дністровська фортеця

На зворотному шляху - релакс для цінителів вина. У «Центрі культури вина Шабо» легко випробувати захват: підземні винні сховища і підвали, музейний лабіринт, унікальні об'єкти сучасного мистецтва і, звичайно, дегустація - сама емоційна частина благородного подорожі!

А повернувшись до Одеси, треба обов'язково відправитися в катакомби в старовинні підземні виробки. Хто не був під Одесою - той не в тренді.

Хто не був під Одесою - той не в тренді

Винний завод «Шабо»

  • Тур в Одесу, Білгород-Дністровський і Шабо на три дні - 1800 грн.

Музей сексу і колесо огляду

Суми - точно сюрприз! Тут можна прогулятися по «сотні» - так сумчани називають свою центральну вулицю стометрової довжини ... І побачити шедеври Арістіда Круази, одного з найбільших французьких скульпторів XIX століття. І нехай вас не бентежить, що знаходяться вони на цвинтарі. Гід представить скульптури так, що відчуєте себе в музеї.

Гід представить скульптури так, що відчуєте себе в музеї

«Круглий двір». Тростянець

Наступний пункт подорожі - Тростянець, оточений лісами. Тут Чайковський надихнувся на свою «Грозу». Тут дивуються «Круглого двору» 18 століття - аналогу Колізею, дому Голіцина і гроту німф 1809 року побудови. У Тростянці проходять живописні пленери, так що в колишньої поміщицької садибі можна помилуватися картинами художників з різних країн. І, звичайно, заглянути в Музей кави і шоколаду.

Музей сексуальних культур. Харків

Після Тростянця шлях веде до Харкова, де можна покататися на найвищому колесі огляду в Україні (55 м) і відвідати Музей сексуальних культур: у всьому світі подібних експозицій всього з десяток.

Тур в Суми - Тростянець - Харків на три дні - від 2450 грн.

До Львова в «Нічний дозор».

З 10 по 11 березня в Південному EXPO пройде Lviv Wedding Festival, який називають символом весни в Західній Україні. Але, звичайно, це тільки привід знову приїхати до Львова!

У цього міста дуже багато «візиток»: кава, смакоту, «криївка», Опера. І особлива аура, яку можна відчути в «Нічному дозорі» - екскурсії вечірнім Львовом (початок - о 21.00).

  • Класичний тур до Львова - від 1000 грн на два дні (зустріч на залізничному вокзалі). Або з Києва на автобусі - 2750 грн (з відвідуванням замків Львівщини).
  • Квиток на Lviv Wedding Festival 2018 - 50-80 грн.

Як правильно ними розпорядитися?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.