Навигация
Реклама
Реклама

Дегустація вин в Барселоні

  1. Дегустація вин Каталонії
  2. Екскурсійні дегустації в Барселоні

Каталонія, північно-східна Іспанії, благословила своє населення різноманітними родючими грунтами і теплим кліматом, які є ідеальними умовами для виноробства ось уже на протязі багатьох століть. Сьогодні більш 70000 га в Каталонії використовуються для виноградників, і історія цієї ділянки датується ще з часів фінікійців, древньої цивілізації, яка прибула на Піренейський півострові задовго до римлян. Сьогодні в ShBarcelona ми поговоримо про те, куди можна відправитися на дегустацію вин в Барселоні.

Схожа стаття: Подорож по 3 країнам в 1 день: Іспанія, Франція, Андорра

Дегустація вин Каталонії


Незважаючи на те, що каталонський урожай винограду не завжди так само гарний, як у її сусідки-Франції, іспанські виноградники славляться своїми дегустаціями вин ще з 19-го століття, відразу ж після того, як тільки регіональні виробники оволоділи цим мистецтвом Незважаючи на те, що каталонський урожай винограду не завжди так само гарний, як у її сусідки-Франції, іспанські виноградники славляться своїми дегустаціями вин ще з 19-го століття, відразу ж після того, як тільки регіональні виробники оволоділи цим мистецтвом. В цей же час почалося виробництво нині всесвітньо відомих вин Кава завдяки власнику виноробні « Кодорніу »- каталонці Дону Хосе Ревентосу. На початку 1870-их він успішно винайшов метод виробництва ігристих вин, наслідуючи французькому шампанському. «Кодор НДУ» залишається однією з найвідоміших і популярних виноробства в Іспанії, але насправді існує набагато більше інших компаній навколо Барселони. Організовуються різні тури по виноградниках і погребах, де можна скуштувати всі відомі вина на дегустації. Червоне, біле, ігристе - будь на ваш смак.

Крім «Кодорніу» можна відвідати Marfil Alella - міський винний завод, який знаходиться всього в 14 км вгору по дорозі з Барселони. «Marfil Alella» - це уд овольствіе не тільки для винних любителів, але і для залицяльників іспанської архітектури: підвали побудовані в характерному стилі « модерн »Почала 20-го століття, точніше виконані в каталонській версії модерну. Тури включають відвідування музею «Marfil», лабораторію виноробства, завод по розливу, і, звичайно, включає в себе дегустацію вин (три сорти).

Екскурсійні дегустації в Барселоні

Н Н   е дивлячись на те, що зазвичай дешевше подорожувати самому від Барселони до виноградників на громадському транспорті, ви можете приєднатися до організованої екскурсії, заплативши трохи більше, але зате з яким комфортом е дивлячись на те, що зазвичай дешевше подорожувати самому від Барселони до виноградників на громадському транспорті, ви можете приєднатися до організованої екскурсії, заплативши трохи більше, але зате з яким комфортом! Послуги включають в себе такі маленькі моменти як: знання розкладу відкриття і закриття виноробства, дорога від готелю безпосередньо до самих винних заводів на мінівені, доступ до англомовної версії туру - все це роблять ваше подорож більш запам'ятовується і комфортним!

Зробіть своє власне вино «Cava»


Для справжніх цінителів вина і виноградників надається можливість зробити своє власне вино в програмі туру « Create Your Own Cava » . Цей винний тур так само включає в себе звичайні послуги, такі як обхід по сонячним виноградникам, підвалах і виноробнях. Пізніше так само гостям дозволяють допомогти зробити вино. Все це відбувається таким чином: вам дається на вибір кілька пляшок Кави, ви вибираєте свою улюблену і берете участь в каверзних процесі видалення осаду. Це дуже весело, а найголовніше-цю ж пляшку ви можете забрати з собою додому ! Коштує цей тур 42 євро.

Схожа стаття: іспанські вина

Індивідуальна дегустація вин в Барселоні

При замовленні такого виду екскурсії, вас обслужить один з найбільш досвідчених гідів і відвезе вас в два топ-виноградника в районі Панадес При замовленні такого виду екскурсії, вас обслужить один з найбільш досвідчених гідів і відвезе вас в два топ-виноградника в районі Панадес. Насамперед ви відвідаєте вище названу виноробню «Кодорніу». Там ви зможете продегустувати будь апетитні вина і отримати докладну консультацію від місцевих фахівців. Пізніше ви зможете обійти місцеві виноробні. Ціна цього туру 150 євро (180 євро за двох осіб), включає їжу та вино. Замовивши цей винний тур Барселони, ви не пошкодуєте, бо цей день залишиться в пам'яті назавжди.

Ви вже були на дегустації вин в Каталонії? Поділіться враженнями!

Дегустація вин в Барселоні

3 (60%) 1 vote [s] Google+

Ви вже були на дегустації вин в Каталонії?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.