Навигация
Реклама
Реклама

Дегустація вина: в компанії друзів і поодинці

 1. Який ви дегустатор?
 2. Як дегустувати на смак
 3. Як дегустувати на запам'ятовування
 4. варіанти дегустацій
 5. Як робити нотатки під час дегустації
 6. Придбати цю книгу
 7. ДР
 8. До слова про міркування про якість "Абрау-Дюрсо" :)
 9. а я вкушаю справжній раритет: Масандрівський мускатель
 10. Ви вважаєте, що ви розбираєтеся у винах? :)
 11. Теж алкогольне.
 12. гранатове вино
 13. А як по етикету?
 14. Навіяло ...
 15. знавцям вин
 16. Питання, чи обьясните чайнику (про вина з фруктами)
 17. Навіяло нижньої темою про Лондон :)
 18. чоловік приховує алкоголізм
 19. чим закушувати?
 20. А угорські вина - це круто ???
 21. Вечір, дощ, вино, камін
 22. Вино-горілчана вітрина
 23. Поясніть по-російськи, будь ласка!
 24. Цікава назва у вина- "Змова мона
 25. вибір вина

зміст:

Минулого разу ми розповіли, як дегустувати вино на запах і на око . Сьогодні - про дегустації вина на смак і на запам'ятовування, а також про види дегустацій, які ви можете влаштувати собі самі - як в ресторані, так і вдома, в компанії друзів.

До змісту

Який ви дегустатор?

Смакові переваги закладені в генах і залежать від того, скільки смакових сосочків знаходиться всередині виділеної зони на вашій мові.

Нечутливий дегустатор (10-25% населення). Менше 15 смакових сосочків. Ви добре переносите гостру їжу і любите самі насичені і яскраві смаки. Гіркота вас не турбує, оскільки ви її взагалі не відчуваєте. Вам чудово підійдуть самі насичені вина.

Середньостатистичний дегустатор (50-75% населення). 15-30 смакових сосочків. Ви відразу відчуваєте гіркоту танинов, але переносите її легко. Вам можуть сподобатися багато вина. Щоб допомогти своїм рецепторів, дегустуйте вино повільно і будьте уважні до нюансів.

Гіперчутливий дегустатор (10-25% населення). Більше 30 смакових сосочків. Загострене сприйняття смаків: солоного, солодкого, кислого, маслянистої, гіркого. Ви не любитель гіркоти. Чутливість робить вас більш свідомим споживачем. Вам підійдуть більш тонкі і м'які вина.

Цікаво, що серед азіатів, африканців і південноамериканців люди з генетично загостреним смаком зустрічаються частіше, ніж серед європейців. А жінки вдвічі частіше за чоловіків стають першокласними дегустаторами.

До змісту

Як дегустувати на смак

Пробуємо. Постарайтеся зробити перший ковток побільше, а за ним - кілька дрібних ковтків, щоб легше було виділити і розрізнити смаки. Постарайтеся розрізнити хоча б 3 фруктових та 3 інших смаку - по одному за раз.

Розпізнаємо. Визначте, де саме в порожнині рота відчуваються основні ознаки вина. Солодкість відчувається в передній частині. Кислотність викликає слиновиділення. Таніни сушать рот і створюють в ньому відчуття, як від вичавленого чайного пакетика. Спирт обдає горло хвилею тепла.

Профіль смаку. Після дегустації опишіть вино - подумки або на папері. Постарайтеся систематизувати смаки і аромати відповідно до їх категоріями. Наприклад, ви відчули смак ванілі: його надає вину дуб.

До змісту

Як дегустувати на запам'ятовування

Збалансованість. Після дегустації вина ви можете оцінити його. Чи всі в ньому збалансовано? Вино з явним переважанням однієї або декількох характеристик вважається незбалансованим, наприклад, коли в смаку домінує різка кислотність.

Ваша думка. Насолоджуйтеся сподобалися вам винами. Визначте, чому ви віддаєте перевагу саме ці вина, а не інші, і тоді ваші пошуки нового вина стануть цілеспрямованими. Для оцінки можна використовувати просту систему з 4 показників.

Для оцінки можна використовувати просту систему з 4 показників

До змісту

варіанти дегустацій

Порівняння регіонів. Спробуйте один і той же сорт винограду з декількох регіонів, щоб відчути вплив природних умов на смак вина.

Порівняння вінтажів. Підберіть кілька вінтажів одного і того ж вина і виробника і відчуйте, як рік від року змінюється смак.

Порівняння якості. Розмістіть в ряд схожі за характеристиками, але різні за ціною вина. Так ви зрозумієте різницю в якості вина.

Сліпа дегустація. Її добре проводити в колі друзів. Нехай кожен принесе по пляшці вина, загорнутої в пакет або фольгу. Розлийте вина по келихах і почніть обговорення характеристик вина, щоб розпізнати кожне.

Найлегше починати сліпі дегустації з сортових вин. Потім переходите до купажу.

Проводьте дегустацію в добре освітленій кімнаті для кращої візуальної оцінки вина.

До змісту

Як робити нотатки під час дегустації

Що ви дегустували

(виробник, регіон, сорт, рік і будь-які особливі позначення) Виноградник DUNN, Хауелл Маунтін 2002 рік Коли відбувалася дегустація дегустувати взимку 2009 року Ваша думка Краще Оцінка зорова (допоможе у виявленні основних переваг) Від злегка рубінового до гранатового відтінку у краю келиха. Дуже прозоре. Середньої в'язкості з вертикальними «слізки» Оцінка нюхова - якомога детальніше. Постарайтеся спочатку записати найбільш виражені аромати. Це допоможе вибудувати їх по ієрархії Яскраві аромати. Сушена чорна смородина, червона слива, перець трьох кольорів, шавлія, подрібнений гравій. Кедрова дошка і лакрица. У фіналі гаультерія Оцінка смакова. Додайте конструктивні замітки про специфічні смакових характеристиках вина, які ви не могли відчути носом На смак виявилося легше, ніж очікувалося. Помірна кислотність, помірний вміст танінів. Смак черешні, гаультерія і стейка слабкою прожарювання. Димне, солодкий післясмак. Подробиці дегустації Офіціант розтерзав винний ковпачок. Було цікаво. Постараюся зберегти таку пляшку до майбутнього року!

Автор

Джастін Хеммек Мадлен Пакетта

Авторська стаття

Придбати цю книгу

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Коментувати можут "Дегустація вина: в компанії друзів і поодинці"

ДР

З танцями, вином і взагалі ... .. Але потім у всіх друзів (і у мене теж) народилися діти, стало Взагалі воліла б звалити на цей час в іншу країну в поодинці і в якості Подобається в ресторані, в форматі дівич-вечора в компанії близьких подруг, але це буває рідко ...

До слова про міркування про якість "Абрау-Дюрсо" :)

Одного разу нашої компанії за безцінь дісталося молдавське вино Негро де чума. Ми його ящиками скуповували зі складу за ціною тари, практично. Ми дегустували п'ять вин, одну білу і чотири червоних, і ракію. Дегустація вина: в компанії друзів і поодинці.

а я вкушаю справжній раритет: Масандрівський мускатель

Здається, він справжній). На пляшці написано 2016 ... Зараз, кажуть, десертні вина на Масандрі не випускають :( Люди, що ви любите (або краще в минулому: любили?) З Массандрівських вин? Ще питання: що можна пити з Інкермана і нових кримських заводів.

Ви вважаєте, що ви розбираєтеся у винах? :)

Тому вино кращих років додають в не найвдаліші вина, "облагороджуючи" їх. Дегустація вина: в компанії друзів і поодинці. Сьогодні - про дегустації вина на смак і на запам'ятовування, а також про види дегустацій, які ви можете влаштувати собі самі - як в ...

Теж алкогольне.

Розділ: ... важко вибрати розділ (Термін зберігання вина, смак вина через кілька років). Теж алкогольне. Є у мене кілька пляшок Тільки через багато випитих пляшок, через власний досвід дегустації. Тому вино кращих років додають в не найвдаліші ...

гранатове вино

Дегустація вина: в компанії друзів і поодинці. Вам можуть сподобатися багато вина. Щоб допомогти своїм рецепторів, дегустуйте вино Постарайтеся розрізнити хоча б 3 фруктових та 3 інших смаку - по одному Дегустація вина: в компанії друзів і поодинці.

А як по етикету?

Вино пробує той, хто його замовляв, це може бути і жінка, якщо вона його вибрала. Коли страви приносять одночасно-подають про вино я не пам'ятаю, тому що замовляю зазвичай просто келих, а не бутель. а чай з чайника навіщо ще наливати? в чайничка же маленьких зазвичай ...

Навіяло ...

Люди люблять вино (яке офіційно вважається хорошим), якщо ці вина пили їх тата, мами, дідусі та бабусі. На території колишнього СРСР виноградники ростуть тільки на півдні, та й то клімат в Криму або на Південному Кавказі не такий сприятливий для вина, як клімат на Півдні ...

знавцям вин

Дегустація вина: в компанії друзів і поодинці. Щоб допомогти своїм рецепторів, дегустуйте вино повільно і будьте уважні до нюансів. Як мені здається найкраща профілактика дитячої злочинності - це зайняти дитину цікавими справами.

Питання, чи обьясните чайнику (про вина з фруктами)

Дегустація вина: в подорож і вдома. Колір вина. Бліда платина. Майже прозоре біле вино, найімовірніше, з регіонів з прохолодним кліматом, молоде і не Макаревич в смакують якось говорив, що заміну вина оцтом на смак не помітить ніхто.

Навіяло нижньої темою про Лондон :)

Дегустація вина: в компанії друзів і поодинці. Вам можуть сподобатися багато вина. Щоб допомогти своїм рецепторів, дегустуйте вино повільно і будьте уважні до нюансів.

чоловік приховує алкоголізм

Крім того, чоловік п'є, в основному, в поодинці - перед монітором, у ванній, під час перегляду фільму - тобто для вживання алкоголю йому не потрібні не Мені просто смішно Вас слухати і будь-яка нормальна чоловік від Вас давно б утік до нормальної бабі. В Європі сухе вино ...

чим закушувати?

А підкажіть мені будь ласка чим закушувати сливове або суничне вино. сир саме те мені здається. хоч чимось трошки нейтралізувати солодкий смак вина. сир не гострий, не твердий, що не пліснявий еесно. що-небудь нейтральне напівм'яке. типу маасдама (Не рахую ...

А угорські вина - це круто ???

А угорські вина - це круто ???. Допоможіть. Про своє, про дівоче. А угорські вина - це круто ??? а якщо круто, то які найкрутіші ??? До НГ атакує нас компанія з дегустувати треба все, щоб було з чого вибрати :) мені ось більше іспанські подобаються, чилійські важче ...

Вечір, дощ, вино, камін

За столиками ми дегустували 6 сортів вин, в прекрасному поданні кожного сорту своїм концертним номером, причому наливали грам по 150 кожного сорту. Дегустація вина: в компанії друзів і поодинці. Вам можуть сподобатися багато вина.

Вино-горілчана вітрина

Вино -ГОРІЛЧАНОЇ вітрина. Як ви подивіться на таку ситуацію - приходьте ви на день народження родича - а у нього Може, "колекційні" пляшки "для декорації"? А може, він "за європейськими звичаями", особисто йому і в одному екземплярі подаровані пляшки на стіл не ставить?

Поясніть по-російськи, будь ласка!

Як називається ця професія: дівчата в

кілька років тому, будучи студенткою, я так подрабитивала в Нестле. було непогано. Але, наскільки я пам'ятаю, там, та й не тільки там Щоб допомогти своїм рецепторів, дегустуйте вино повільно і будьте уважні до нюансів. Як називається ця професія: дівчата в.

Цікава назва у вина- "Змова мона

Дегустація вина: в компанії друзів і поодинці. Щоб допомогти своїм рецепторів, дегустуйте вино повільно і будьте уважні до нюансів. Як мені здається найкраща профілактика дитячої злочинності - це зайняти дитину цікавими справами.

вибір вина

Більш того знаєте яке вино на смак, його відтінки, аромати, післясмак і т.д .. Не пам'ятаю, як називається людина, яка приносить вино Людина в ресторані, який відповідає за вибір вина називається сомельє. В його обов'язки входить не тільки принести і відкрити пляшку при вас ...

Який ви дегустатор?
А угорські вина - це круто ?
Чи всі в ньому збалансовано?
Зараз, кажуть, десертні вина на Масандрі не випускають :( Люди, що ви любите (або краще в минулому: любили?) З Массандрівських вин?
Ви вважаєте, що ви розбираєтеся у винах?
А як по етикету?
А чай з чайника навіщо ще наливати?
Им закушувати?
А угорські вина - це круто ?
А угорські вина - це круто ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.