Навигация
Реклама
Реклама

Екскурсія Винний тур в Сочі з дегустацією вина та страв винної кухні від гіда Тетяна Шеви по Сочі в Росії

  1. формування PDF
  2. Додати фотографії до місця
  3. Місця в екскурсії

Тематична екскурсія Винний тур в Сочі з дегустацією вина та страв винної кухні від індивідуального гіда Тетяна Шеви по Сочі в Росії з описом, фотографіями, списком відвідуваних місць, які можна подивитися на карті, порадами, що взяти з собою, докладними цінами на людину або групу , із зазначенням тривалості екскурсії. Ви можете забронювати екскурсію Винний тур в Сочі з дегустацією вина та страв винної кухні або ж задати питання гіду, зв'язавшись з ним безпосередньо. Тематична екскурсія Винний тур в Сочі з дегустацією вина та страв винної кухні від індивідуального гіда Тетяна Шеви по Сочі в Росії з описом, фотографіями, списком відвідуваних місць, які можна подивитися на карті, порадами, що взяти з собою, докладними цінами на людину або групу , із зазначенням тривалості екскурсії

формування PDF

Будь ласка, виберіть орієнтацію документа


Додати відгук

Додати фотографії до місця

Інформація про екскурсію

Хочете скуштувати справжнього Кубанського вина з кращих виноградників і послухати цікаву розповідь сомельє про достоїнства цього найдавнішого напою? А як щодо того, щоб зробити це в винному погребі в затишній камерній обстановці? Хочете? Тоді вам обов'язково потрібно відправитися в цей винний тур!
Краснодарський край здавна вважався одним з основних центрів виноробної Росії. На всій території нашої величезної країни лише тут клімат і грунт дозволяють винограду правильно визріти влітку і восени, а взимку не дати лозі замерзнути. Так, в Росії з'явилися виноробні господарства, які незабаром знайшли славу не тільки на території країни, а й за кордоном.
Російські вина останнім часом стали не тільки за ціною значно вигравати у їхніх європейських конкурентів, але і в співвідношенні ціна-якість. На цьому винному турі у вас є чудова можливість не тільки спробувати кілька видів Кубанських вин, але і почути захоплюючу розповідь сомельє про те, як росте виноград, з яких сортів робиться вино. І, звичайно ж, ви дізнаєтеся, з чим краще пити той чи інший вид вина.
Російським виноробам є, чим пишатися. І після дегустації ви напевно оціните красу Кубанських вин. Під час проведення дегустації вина ви заочно зможете побувати на місцевих виноградниках і подивитися, як росте виноград. Адже розповідь сомельє буде супроводжувати демонстраційний фільм.
Всі вина будуть подані в скляних келихах на високих ніжках. Адже саме з такого посуду прийнято пити вино.
До кожного провину під час дегустації буде подано три види сиру і два види м'яса. Саме в поєднанні з цими продуктами ви зможете оцінити повноту смаку вина. Ви дізнаєтеся, з чим краще пити ту чи іншу вино. Як правильно пити сухі і десертні вина. Після захоплюючої розповіді ви зможете краще розбиратися в видах вина і відчуєте себе трохи сомельє.
На закінчення дегустації вам буде подано одну зі страв виною кухні (включено у вартість):
• Гамбас-по-мірітовскі (креветки тигрові, тушковані в соусі з білого вина «Шато Тамань» з помідорами і паприкою, з додаванням коньяку «Шато Тамань»);
• Яловичина по-бургундські (яловича вирізка, тушкована в соусі з червоного вина «Шато Тамань» з печерицями »;
• Сьомга під винним соусом (сьомга, тушкована в вершково-винному соусі з обсмаженою цибулею).
Після дегустації ви можете придбати вподобане вино. За рахунок прямих поставок від постачальника, ціни вас приємно здивують.

Місця в екскурсії

Ресторан "Кавказький аул" Сочі

В долині річки Агура знаходиться екзотичний ресторан "Кавказький аул", відвідування якого стане справді незабутнім. Інтер'єр ресторану виконаний з великим смаком, тут панує дивний місцевий колорит - навіть обслуговуючий персонал одягнений в національні черкеські костюми. У меню представлений великий вибір страв грузинської, абхазької, адигейської кухні та інших народів Кавказу. Особливо мальовничо ресторан виглядає у вечірній час, коли включається яскраве підсвічування. В долині річки Агура знаходиться екзотичний ресторан Кавказький аул, відвідування якого стане справді незабутнім

Написати повідомлення

Ваше повідомлення
відправлено

А як щодо того, щоб зробити це в винному погребі в затишній камерній обстановці?
Хочете?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.