Навигация
Реклама
Реклама

Кращі місця для дегустації вин в Грузії

  1. Виноробня "Хареба"
  2. Виноробня "Сльози Фазана"
  3. Виноробня "Шато Мухрані"
  4. Завод "Сараджішвілі"
  5. Виноробня "Багратіоні тисячу вісімсот вісімдесят два"
  6. льох Яго
  7. Винний льох Зігфріда

Грузія по праву вважається одним з найстаріших винних регіонів світу

Грузія по праву вважається одним з найстаріших винних регіонів світу. Вченими доведено, що традиції виноробства в Грузії налічують ось уже понад 8000 років. Грузинське виноробство вже невіддільне від самої країни і є її національною ідентичністю. Нещодавно ЮНЕСКО включила метод традиційного грузинського виноробства в свій лист Світової культурної спадщини.

Найбільш популярні і відомі місця для дегустація вин в Грузії - це Кахетія, Картлі, Имеретия, Рача-Лечхумі, Квемо-Сванетія. У минулі часи грузинське вино було найбільш затребуваним і найбільш цінним у всіх колишніх радянських республіках. Зараз вино в Грузії проводиться тисячами невеликих приватних фермерських господарств, які в основному використовують той самий традиційний грузинський метод виноробства в квеврі - глиняних глечиках, а також сучасними великими виноробними.

В програму наших турів включені відвідування ретельно обраних нами винних погребів і виноробства, де можна покуштувати найбільш яскраві сорти грузинських вин, відому грузинську чачу і знаменитий коньяк. Нижче представлений список місць, який включає в себе як великі виробництва, так і невеликі приватні виноробні.

Виноробня "Хареба"

Адреса: р-н Меурнеоба, Кварелі

Виноробня Хареба відома багатьом завдяки своєму унікальному винного погребу в Кварелі (регіон Кахетія ), Який вирубаний прямо в скелях Кавказького Хребта. Гвірабі (тунель) використовується для витримки вина. Постійна круглогодовая температура там становить від 12 до 14 градусів, а вологість доходить до 70%, що є ідеальними природними умовами для вина, яке зберігається в дубових бочках, також як і для вже бутіллірованного вина. Загальна протяжність вирубаних тунелів становить понад 7 кілометрів.

Виноробня "Сльози Фазана"

Адреса: вул. Бараташвілі 18, Сигнахи

Це приватна невелика виноробня, розташована в місті Сигнахи (Регіон Кахетія), яка відома своїми натуральними винами, виробленими за старовинними грузинським технологіям.

Виноробня "Шато Мухрані"

Адреса: село Мухрані, Мцхета

Побудована у вигляді замку, дана виноробня вважається першим справжнім королівським шато в Грузії, яке об'єднує в собі чотири основних компоненти: виноградники, виноробня, замок і історія. Виноробство в Мухрані (регіон Картлі) було засновано відомим представником грузинської королівської сім'ї, політичним і громадським діячем Івана Мухранбатоні ще в 19 столітті.

Завод "Сараджішвілі"

Адреса: пр-т Сараджішвілі, Тбілісі

Найстаріший коньячний завод в Грузії, розташований в Тбілісі , Був заснований в 1884 році. Сараджішвілі першими почали виробництво бренді використовуючи французьку коньячну технологію. Унікальна колекція коньяку зберігається на території льоху Сараджішвілі - найстаріший викурених коньяк датується 1893 роком.

Виноробня "Багратіоні тисячу вісімсот вісімдесят два"

Адреса: пр-т Сараджішвілі, Тбілісі

Багратіоні 1882 - одна з найбільших виноробних в Тбілісі. Крім ігристого вина, Багратіоні 1882 даний час займається випуском історичних грузинських костюмів, а також традиційних ювелірних прикрас. Це відмінне місце для дегустації ігристих вин і шампанського.

льох Яго

Адреса: село Чардахі, Мцхета

Невеликий і затишний сімейний винний льох по дорозі в гори - ідеальне місце для тих, хто вважає за краще домашнє грузинське вино і чачу, приготовлену за всіма традиційними стандартами, і відмінну грузинську кухню від гостинної господині.

Винний льох Зігфріда

Адреса: вул. Арсукідзе, Мцхета

Розташований в самому серці міста Мцхета , Цей невеликий сімейний льох - відмінний варіант не тільки для того, щоб продегустровать традиційні види грузинського вина, але і для того, щоб насолодитися чарівними розповідями власника і винороба Зігфріда.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.