Навигация
Реклама
Реклама

Кримський завод шампанських вин «Новий світ» проданий приватному інвестору

  1. поділіться

Компанія з Санкт-Петербурга ТОВ «Південний проект» придбала 20 грудня під час відкритого конкурсу 100% акцій кримського заводу шампанських вин «Новий світ» за 1,5 млрд рублів

Компанія з Санкт-Петербурга ТОВ «Південний проект» придбала 20 грудня під час відкритого конкурсу 100% акцій кримського заводу шампанських вин «Новий світ» за 1,5 млрд рублів.

Про це повідомляє ТАСС .

«За результатами розгляду пропозицій ... визнати ТОВ« Південний проект »переможцем конкурсу», - сказала заступник міністра майнових і земельних відносин Криму Оксана Лахіна за підсумками конкурсу.

Компанія, 100% акцій якої володіє АТ «Банк« Росія », запропонувала купити акції заводу за 1,5 млрд рублів при стартовій ціні 1,49 млрд.

«Сподіваємося, що той покупець, який переможе на конкурсі, вкладе всі сили і можливості в підприємство. Підприємство - могутнє ... сподіваємося, що воно вийде на нові рубежі », - зазначила заступник міністра.

Нагадаємо, державне підприємство «Новий світ», виробничі потужності якого перебували на території Криму, в листопаді 2015 р передало права на свій бренд, заснований в 1878 р , Держпідприємству «Харківський завод шампанських вин».

Довідка «2000»

«Новий Світ» - підприємство з виробництва ігристого вина, розташоване в селищі Новий Світ на південно-сході Криму.

На думку влади регіону, виробництво з зносом технічного обладнання в 60% потребує модернізації, для якої необхідні інвестиції.

Майбутній власник повинен, за оцінкою, повинен вкласти в модернізацію виробництва не менше 700 млн рублів, що дозволить збільшити обсяг випуску до 3 млн пляшок на рік. Зараз потужність виробництва становить 1 млн пляшок шампанських і 600 тис. Пляшок ігристих вин в рік.

Влада регіону виставили перед покупцем акцій заводу вимоги зберегти профіль діяльності підприємства, технологію виробництва шампанських вин і персонал заводу.

поділіться

Теги: "Новий Світ" , Крим , завод , продаж

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.