Навигация
Реклама
Реклама

Музей коньячного справи Шустова в Одесі відновив програму дегустацій

Спеціально до високого туристичного сезону в ОдессеМузей коньячного справи Шустоваразработал і презентував своїм гостям нові види дегустацій.

За словами співробітників музею, нові дегустації створювалися як для туристів, так і для корпоративних клієнтів. Гостям пропонують спробувати і оцінити всі покоління шустовських коньяків - причому, серед них є ексклюзивні напої, яких немає у вільному продажу. "Гості музею мають унікальну можливість продегустувати найдорожчі коньяки в країні. В тому числі єдиний в Україні сорокарічний коньяк і колекційні коньяки, які довидержівалісь в унікальних місцях або фінішували в бочках з-під бургундського вина. Також тільки в цьому сезоні ми пропонуємо освіжити спогади і спробувати благородні напої, які вже не произв одятся і стали унікальними ", - зазначає Ірина Хорасан, директор Музею коньячного справи Шустова.

Вартість дегустацій стартує від 80 грн з людини. За екскурсію необхідно доплатити ще 100 грн. Найпопулярніша дегустація - "Лоза і мідь". Вона включає чотири ординарних і марочних коньяку виробництва Одеського коньячного заводу. "Це смак виноградної лози, народжений на морському узбережжі і покращений в мідному шарантскомаламбіке з Франції", - зазначають в музее.Дегустація "Перевага дуба" представляетцелую епоху в одному ковтку. Вона дає можливість гідно оцінити чотири найдорожчих коньяку України віком 10,15,20 і 40 років.У дегустації "Особистий резерв" представлено п'ять унікальних коньяків, знятих з виробництва за останні 10 років, які вже ніколи не потраплять у вільний продаж. Дегустація "Я - колекціонер" включає чотири унікальних колекційних коньяку, випущених лімітованими серіями в Арт-Барі музею. Це коньяк "ЧайкаDiscovery", купаж якого останній день "відпочинку" провів в знаменитих місцях сили України; коньяк "Одеса" з колекції "Великі Одесити", який "фінішував" в бочці з-під вина Сотерн; і марочний коньяк "Золотий Дюк", який "фінішував" в бочці з-під бургундського вина.

Корпоративні клієнти можуть замовити інтерактивну дегустацію "Конка. Історії 60-х". Вона супроводжується розповіддю екскурсовода про Одесу, династії Шустових і одеських коньяки. Проводиться у цій конці, яка їздила по Одесі з початку двадцятого століття до початку Другої світової війни. Також музей пропонує єдиний в Україні івент по створенню свого особистого коньячного купажу - "Метр де Ше" ( "Майстер льоху"). Так у французьких коньячних будинках називають творців коньяків. Під керівництвом бренд-амбассадорагості можуть створити свій авторський коньяк, який потім подарують друзям або продегустують на сімейному святі.

Найкрасивіші фото зірок, моделей і актрис - в нашому Instagram .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.