Навигация
Реклама
Реклама

Ізмайлово Гамма-Дельта Москва: відгуки, фотографії, он-лайн бронювання, вартість проживання.

Категорія готелю: Тризірковий готель
Адреса готелю: Москва, Ізмайловському ш., 71
Розташування в Москві: Північний захід Москви, поруч зі станцією метро «Партизанська» (колишня «Ізмайловський парк»).
Категорія готелю: Тризірковий готель   Адреса готелю: Москва, Ізмайловському ш Подивитися всі фотографії готелі: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Опис готелю «Ізмайлово Гамма-Дельта», Москва Опис готелю «Ізмайлово Гамма-Дельта», Москва.
Готель Москви «Ізмайлово Гамма-Дельта» являє собою ціле містечко, в якому є все для потреб гостей. У недавньому минулому готель «Ізмайлово Гамма-Дельта» була частиною величезного готельного комплексу «Ізмайлово», побудованого в 1979 спеціально до Московської Олімпіади. Двадцатівосьміетажние корпусу готелю оточує один з найбільших парків Москви, Ізмайловський, і заповідна зона Серебряно-Виноградних ставків з пам'ятниками архітектури XVII століття. Готель щорічно стає лауреатом конкурсу «Кришталева тура» в різних номінаціях. Якість послуг, повна безпека, розвинена інфраструктура - все це підтверджують дипломи та призи, отримані готелем в різні роки. В готелі розпочато і продовжується капітальний ремонт. На сьогоднішній день готель «Ізмайлово Гамма-Дельта», Москва, пропонує 1972 різних номера, загальною місткістю понад 3500 осіб.
Опис номерів готелю «Ізмайлово Гамма-Дельта», Москва.
Величезна кількість номерів готелю відрізняється за рівнем і стилем. Однак, все їх об'єднує затишок, чистота, комфорт. Рівень класності номерів коливається від стандартних одномісних, до апартаментів. Всі номери та ліфтові холи готелю «Ізмайлово Гамма-Дельта», Москва, оснащені електронними замками і підключені до автоматизованої системи пожежогасіння. В кожному номері є телевізор, телефон і холодильник. Крім зручних спальних місць, у всіх номерах готелю «Ізмайлово Гамма-Дельта» є комфортна і красива м'які меблі. Обслуговуються номера цілодобово.
Сервісні послуги готелю «Ізмайлово Гамма-Дельта», Москва.
У готелі «Ізмайлово Гамма-Дельта», Москва до послуг гостей великий набір сервісного обслуговування. У готелі розташовані сім пунктів громадського харчування: ресторан "Морський" з програмою вар'єте, диско-бар "Золоте Кільце" з пивним меню, лобі-бари, які працюють цілодобово, три бари і кафе-бар. Для ділових людей в готелі передбачені шість конференц-залів різної місткості, з кондиціонуванням повітря і необхідною апаратурою. Крім цього, сервісна служба готелю пропонує свої гостям: аптеку, оптику, медичний пункт, перукарню, пошту, салон краси, фітнес-центр, солярій і сауна, магазини і сувенірні кіоски, фотолабораторію, хімчистку, ремонт одягу. Тут же, в готелі можна скористатися пунктом обміну валют, банкоматом, послугами нотаріуса, орендувати камеру зберігання, сейф або автомобіль. Для розваг теж маса варіантів: боулінг, більярд, казино, кіноконцертний зал, Інтернет-кафе.
Подивитися всі фотографії готелі: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Сезони - ціни - номера Номер \ Сезон Будні - дні Вихідні - дні Станадарт 3420 руб 2850 руб Бізнес 3730 руб 3050 руб 1-й клас 4350 руб 3540 руб 0 руб 0 руб

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.