Навигация
Реклама
Реклама

Круїзний порт Ле Пор (Сен-Дені), о.Реюньон / Le Port (Saint-Denis), Reunion

Острів Реюньон - весь покритий зеленню, гористий, повний чарівних куточків з водоспадами і вулканами. Хотілося встигнути побачити по-максимуму. Шкода часу обмаль, але ми вже з перевіреними попутниками вирушили обстежити цей цікавий острів.

У нашій програмі були і водоспади і вулкан, і ми все встигли, і насолодилися побаченим.
За мікроавтобус на 7 чоловік ми заплатили за лічильником, вийшло по 42 євро за цілий день екскурсій.

Острів чимось нагадав мені Канарські острови, але Реюнион, напевно більш насичений что-ли. Або мені просто Тенеріфе приївся вже, не знаю.

Спершу ми відвідали один з трьох гірських цирків (полонин) на схилі згаслого вулкана Пітон-де-ля-неж - "Салазі". Це місце з красивими водоспадами (НЕ Ігуасу, звичайно, але місце романтичне).

Як же я люблю гори! На нашому шляху було кілька Viewpoint-ів, де можна було зануритися в таку царську красу. Як там добре дихається, а яка там енергетика .. Тиша ... Благодать, та й годі. Як же я люблю гори Мені гори завжди здаються незвичайними місцями, дуже сильними. Там, серед гір, є миле містечко Hell-Bourg.

Збираємося все вище і вище. Природа змінюється, навколо з'явилися унікальні ліси деревовидних папоротей. Цікаво те, що вони древнє динозаврів, але на відміну від них не всі вимерли. Ось як! Я таке чудо бачила вперше. Поки їхали в цих лісах, мене переслідувало відчуття, що ми ось-ось опинимося в паралельному світі.

З оглядового майданчика кратер вулкана здається малепусечним, але дійшовши до нього, виявляється, що він дуже навіть великий. Але ми до нього не дійшли, часу було не так багато. Скоро потрібно було повертатися на корабель. Просто погуляли півгодинки і пофоткали околиці.

Острів Реюньон нам дуже сподобався і заслуговує більш детального ознайомлення. Острів Реюньон нам дуже сподобався і заслуговує більш детального ознайомлення

За рівнем життя він найбагатший в Індійському океані. Ось тобі і ненависть протекторат метрополії, тобто Франції.

Докладніше

Вам сподобався відгук? Натисніть Автору буде приємно!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.