Навигация
Реклама
Реклама

Аромат з ефектом гіпнозу

  1. Гипнос
  2. безсоння
  3. Ambrox!
  4. серце Молекули

Це історія про те, як дивовижний аромат врятував цілий світ. І так - це історія про воістину гіпнотичному ароматі.

Гипнос

Він здригнувся і прокинувся. Свідомість, одурманені багатовіковим бездіяльністю, повільно проціджують реальність крізь сито обривків снів мільярдів землян. Джерело забуття ледь сочився, прекрасне ложе ізветшало, вічні сутінки пронизували косі сонячні промені. Але не це розбудило древнє істота, залишене на зорі часів одноплемінниками на юної і прекрасної Землі. Гипнос вже й не пам'ятав величну присмеркову планету, на якій народився. Іноді тільки марилося вона тим чи іншим сплячим, але сни ці були так швидкоплинні, що Гипнос не встигав їх відчути.

На його планеті росли лікарі душ. Досягнувши зрілості, назавжди покидали вони рідний дім, знаходили світ, про яку просив у рятівному сні. Гипнос спав і багато століть поспіль дарували рятівний сон мешканцям планети Земля. Сон повертав кожної душі м'якість і гнучкість, щоранку вливав в неї цілющу свіжість сприйняття. Натомість лікар отримував аромат подяки, курівшійся в жертовних фіміам. Але минав час. Все тонше ставали струмки пахучого диму, все рідше згадували жителі землі бога, ім'я якого чули уві сні, якого називали Гипнос. І вічний гіпнотичний транс цілителя перервався.

безсоння

Він усвідомив нарешті, що сталося і здригнувся ще раз. Цього разу вже від страху. Перші миті неспання Гипноса викликали у половини жителів Землі безсоння. Якщо він і далі не зможе повернутися до свого вічного сну, через кілька днів планеті прийде кінець. Змучені відсутністю сну люди зійдуть з розуму, переб'ють один одного ... Цілитель злякався. Це почуття раніше було знайоме йому тільки по людських снам. Він занурився в чужі коридори пам'яті і почав гарячково шукати вихід ... Що розбудило його? Відсутність віри? Відсутність пахощів подяки? І що ж робити? В чужих снах, які лікар зберігав століттями, раптом щось промайнуло ... Вихід? Здається так ... До Гипноса долинув слабкий аромат моря, свіжого ранкового бризу, пташиних криків в лісах, що підступають впритул до океану. Врачеватель вдихнув гіпнотичний аромат: тільки б вистачило сил на те, щоб дати звичайній людині додивитися найголовніший сон, рятівний для всієї планети. Тільки б ... Голова прибульця, що дає сон мільйонам, опустилася на старе ложе. Гипнос закрив очі і повів Гезу Шона по головному сну його життя.

Ambrox!

Слабкий аромат моря, свіжого ранкового бризу, пташиних криків в лісах, що підступають впритул до океану, снився берлінському парфюмеру. Геза Шон кілька років вже створював аромати для самих популярних брендів. І відчував, що зріє в його душі бажання не просто натхненно ліпити на замовлення, але створити щось своє: потужне, гіпнотичний. Уже багато ночей підряд снилося йому серце молекули. Вранці він прокидався і забував свої сни. Але пам'ятав, що штучно створене, билося воно як живе.

... Цього разу сон був яскравим і виразним. Гізе снилося, як люто сперечається він зі своїми колегами, які переконують: аромати можуть бути тільки природними. Геза дістає пробірку і демонструє унікальний синтетичний компонент, що передає пахощі амбри. «Ambrox!» - вигукує він. І прокидається. Цього разу сон виразний, яскравий, що не випарувався. Шон схопився з ліжка і кинувся до своїх формулами.

Все те, що випадало і не давалося, тепер саме будувалося в стрункі ряди, здається, вже пахучі ароматами гіпнотичного дійства, ароматами, в яких можна буде точково посилювати дію одні компонентів, послаблювати інші, вирощувати нові, дотепер неведано!

Шон знав, що робити. Не звертаючи уваги на те, що навколо люди, яким належало бачити десятий сон, чомусь розгублено не спали, він заглибився в роботу. А в сутінкової печері в Кіммерію прокинувся лікар Гипнос. Страх відступив і він знав, що не спати залишилося недовго. Головне зроблено: він знайшов творця аромату, який занурить його в гіпнотичний сон і дасть можливість і далі оберігати населення планети Земля. До тих пір, поки аромат Escentric Molecules буде підкорювати серця все нових чоловіків і жінок. Надовго. Може бути назавжди.

Може бути назавжди

серце Молекули

Одинадцять років минуло з тих пір, як Геза Шон заснував бренд Escentric Molecules . Молодий талановитий парфумер пішов по новому шляху: не став комбінувати аромати, створені природою - сам виступив в якості творця. Синтезовані молекули мали воістину гіпнотичним впливом: афродизіак Escentric Molecules Molecule 01 миттєво притягував до носія аромату увагу осіб протилежної статі, Escentric Molecules Molecule 02 занурював в атмосферу тропічних островів, в серце Escentric Molecules Molecule 03 творець вклав штучно створений аромат ветівера, відтіняв його свіжість і чуттєву сексуальність.

Аромати бренду - це аромати унісекс. Їх вибирають і молоді люди, і люди старшого віку, люблять зірки і ті, хто милується Кейт Мосс або Наомі Кемпбел з екрану. Всі три аромату колекції ви знайдете на сайті інтернет-магазину Bon-elixir.ru. І пам'ятайте, чим більше армія шанувальників і поціновувачів воістину гіпнотичного бренду, тим міцніше спить на своєму оновленому ложе Гипнос. І в постійному трансі лікує людський сон, і дивиться наші сни про серце нової Molecule.

Що розбудило його?
Відсутність віри?
Відсутність пахощів подяки?
І що ж робити?
Вихід?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.