Навигация
Реклама
Реклама

Незаводських доопрацювання Vertu

Ознайомтеся зі статтею, в якій ми розповімо про те, як ми доробляли Vertu Signature 2014 року.
Цей телефон зроблений нами влітку 2017 го.
Спочатку планувалося візуально наблизиться до моделі New Signature Touch Carbon Sport. Ознайомтеся зі статтею, в якій ми розповімо про те, як ми доробляли Vertu Signature 2014 року

Відмінності в конструкції двох версій Signature Touch не дозволяють на 100% реалізувати проект, тому вирішено було йти далі, туди, куди навіть сама Vertu не вирішила б піти - міняти металеві частини телефону на карбонові. Це складно, довго і дуже дорого. Проект вийшов довжиною майже в 3 місяці, а специфікація виглядала наступним чином:

  • - Заміна шкіри на Lamborghini Original Nappa Arancia Leonis;
  • - індивідуальне тиснення бічних частин;
  • - одиночний стібок ниткою, тон +1;
  • - чорна акцентні смуга з вугільно-чорної шкіри Наппа з тисненням;
  • - розробка, моделювання і виготовлення бічних релингов з цільного карбону;
  • - рамка камери з карбону;
  • - передня подушка динаміка з карбону.

Вартість - 156 000 руб.

Інженери / дизайнери отримують завдання на розробку конструкції і починають з креслень задній панелі Інженери / дизайнери отримують завдання на розробку конструкції і починають з креслень задній панелі.

Попутно починається підбір шкіри - це буде Lamborghini Original Nappa Arancia Leonis. Попутно починається підбір шкіри - це буде Lamborghini Original Nappa Arancia Leonis

Інженери починають опрацьовувати бічні релінги на предмет можливості їх виготовлення з карбону. Інженери починають опрацьовувати бічні релінги на предмет можливості їх виготовлення з карбону Це надзвичайно складна багатоденне моделювання. Нова карбоновоая деталь повинна підходити ідеально і відповідати багатьом вимогам, наприклад, жорсткість на скручування, це потрібно, щоб захистити крихке сапфірове скло дисплея.

Величезна увага була сфокусована на шкірі задньої панелі - все не так просто, як здавалося спочатку. Безліч проб і помилок, припасувань, розробок конструкцій - ми витратили на це значну частину часу. Завороти шкіри при стику, крок стібка, товщина шкіри, температура і вологість шкіри при тиснення - ніяка частина процесу не залишилася без уваги фахівця. Продумано все до дрібниць.

Ось серія фотографій процесу: Ось серія фотографій процесу:

Тиснення шкіри виглядало наступним чином: Тиснення шкіри виглядало наступним чином:   Це довгий процес налаштування обладнання, при якому майстер повинен відчувати матеріал, щоб тиснення вийшло однаковим з двох сторін, красивим і вираженим Це довгий процес налаштування обладнання, при якому майстер повинен відчувати матеріал, щоб тиснення вийшло однаковим з двох сторін, красивим і вираженим.

Релинги виготовлялися з масиву мармурового карбону. Прочнейший матеріал з чудовою естетикою. Такого Vertu не буде ні в кого. Релинги виготовлялися з масиву мармурового карбону

Ось така деталь вийшла після ЧПУ обробки: Ось така деталь вийшла після ЧПУ обробки:

А ось процес виготовлення альтернативної по матеріалу подушки слухового динаміка. Ось оригінальна деталь: А ось процес виготовлення альтернативної по матеріалу подушки слухового динаміка А ось вже її карбоновий аналог: Отвори під звук. Діаметр 0.3 мм, прецизійна точність.

Приміряємо деталі, дивимося на кольори - останні приготування перед чистової роботою. Приміряємо деталі, дивимося на кольори - останні приготування перед чистової роботою

Етапи чистової роботи: Етапи чистової роботи:   Маркування деталей нашого виробництва - шкіряний елемент верхньої панелі Маркування деталей нашого виробництва - шкіряний елемент верхньої панелі. img src = "https://static.coultury.com/content/blogs/5988539a06622.jpg" alt = "30"> Ось він уже на деталі.

Фінальна галерея фотографій Фінальна галерея фотографій

Зроблено в «Култура» .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.