Навигация
Реклама
Реклама

Як чоловіки знайомляться в Києві. ТОП-15 найпопулярніших фраз

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

7 липня 2011, 8:15 Переглядів: 7 липня 2011, 8:15 Переглядів:   Чоловікам Києва все важче зав'язати знайомство з дівчиною прямо на вулиці

Чоловікам Києва все важче зав'язати знайомство з дівчиною прямо на вулиці. Фото fotki.yandex.ru.

Чоловічій половині жителів міста-героя Києва в останні роки все важче зав'язати знайомство з дівчиною прямо на вулиці. Криміногенна обстановка залишає бажати кращого, а розповіді про "маніяків на районі" киянки чують ще зі шкільної лави. Не дивно тому, що згідно з опитуванням одного з глянцевих журналів, всього 17% жінок спочатку готові до "вуличного флірту". Решта стверджують, що знайомляться з чоловіками "у дороги" лише в тих рідкісних випадках, коли ті вміють зацікавити. Власне, в мистецтві зацікавити і вправляються представники сильної статі.

Найпоширеніша наживка, крім традиційного питання "котра година", це фраза: "Дівчина, а вашій мамі зять не потрібен?". Вона, як показав наш побіжний опитування серед чоловіків і дівчат, утримує першість вже кілька років. З нових "приманок" (див. Графіком) можна виділити новинку - "Як ви думаєте, Тимошенко посадять?". Правда, це питання має сенс ставити тільки тим дамам, у яких на обличчі є деякі ознаки того, що вона цікавиться чимось крім глянцевих журналів і талант-шоу.

ЯК БУЛО. У минулі часи кияни для знайомства на вулицях застосовували інші підходи і політичні теми (типу "як ви думаєте за що розстріляли Берію?") Намагалися не використовувати. "У наш час ми починали з компліментів. Наприклад, дівчині говорили:" У вас просто чудова ямочка на лівій щоці ", - розповів нам 78-річний киянин Анатолій урсола." А мені і моїм подругам хлопці на вулицях пропонували допомогу. Наприклад, тягли додому сумку або стояли за нас в черзі ", - розповіла 67-річна Валентина Кравчук.

Професіонали знайомляться в кафе

А ось пікапери (чоловіки, навчені професійного зваблення жінок) говорять, що знайомства на вулиці найменш ефективні. "На вулиці, коли жінка кудись поспішає, з нею практично нереально познайомитися. Краще це робити в закритих приміщеннях: будь то трамвай або кафе. Якщо ж ви все-таки вирішили завести розмову з дівчиною на вулиці, то повинні сказати їй якусь то фразу "в контексті". Ну, наприклад, якщо вона і ви гуляєте з собакою, то скажіть, що ваші вихованці один одному дуже підходять. А якщо стоїте на зупинці, то розгляньте її і зверніться з фразою, яка підходить саме їй. наприклад , "Дівчина, вам дуже пасують ці духи", - розповів нам Женя Кай, один з організатор в пікап-тренінгів. Для ефективного знайомства він радить попередньо "встановити зоровий контакт", тобто переглянутися з дівчиною і оцінити, чи готова вона спілкуватися. До речі, тритижневий курс пікапера обійдеться в кілька сотень доларів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як чоловіки знайомляться в Києві. ТОП-15 найпопулярніших фраз". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Браткова Анастасия

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Найпоширеніша наживка, крім традиційного питання "котра година", це фраза: "Дівчина, а вашій мамі зять не потрібен?
З нових "приманок" (див. Графіком) можна виділити новинку - "Як ви думаєте, Тимошенко посадять?
Ипу "як ви думаєте за що розстріляли Берію?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.